Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 11003 Strona 984 z 1101
Rejestracja: 2019
  • 183 / 39 / 0

Ile klonów spożyć wraz z 600mg tramadolu aby nie wystąpiła padaczka? Mam tolerancję na kodeinę 600-700mg, trampka brałem kilka razy 300-400mg, działało średnia. Tym razem chcę 600mg więc się zastanawiam ile mg klona i w jakich odstępach czasowych go zażyć? Za odp karma
Rejestracja: 2014
  • 1894 / 482 / 0

@anonimowy18 nikt Ci nie powróży z fusów ani magicznej kuli, ja miałam podłogę przy wziętych 4mg i 400 nierozgryzionych (!) na jebany ból zęba, a wcześniej miałam może ze dwa takie podobne epizody, nic przewlekłego. Generalnie jak brałam tramca, moją zasadą było - jak 200, to 2mg, jak 400 tramca, to 4mg, jak 600, to 4-6mg w zależności ile masz/jaką masz tolerancję i tak dalej. Pamiętaj, że 6mg klo to już taka dość duża dawka, nie "czuć" jej ale zdecydowanie działa, no i jeszcze indywidualne działanie tramadolu.

Problem z dopalaczami nie zniknie, dopóki nie zniesiemy kar za tradycyjne narkotyki

Nowe substancje psychoaktywne, popularnie zwane dopalaczami, to najszybciej rozwijający się, a jednocześnie najmniej znany segment rynku narkotykowego. Piszemy o raporcie z Mołdawii, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu, Serbii i Kirgistanu, który rzuca światło na sytuację w regionie.

Uderzenie w darknet. Na celowniku handlarze narkotyków

Funkcjonariusze organów ścigania aresztowali 179 osób zaangażowanych w handel opioidami w darknecie i skonfiskowali ponad 6,5 mln dolarów – poinformowało amerykańskie ministerstwo sprawiedliwości. Operację przeprowadzono we współpracy z Europolem.
Rejestracja: 2008
  • 650 / 127 / 0

13 lutego 2020bEauvei pisze:
13 lutego 2020WrakCzlowieka pisze:
Przeskakuj na oxy albo DHC albo rzucaj to w pizdu. Krótka piłka. Na SSRI trampek nawez benzo podkładką będzie skutkował takimi albo gorszymi i bardziej niebezpiecznymi akcjami w przyszłości. Igrasz z ogniem.
Jakimi akcjami? Chodzi Ci o stany depresyjne i wahania nastroju?

Chcialem jak najdluzej byc na kodzie, poniewaz nie chce tolerki podbijać. Jak przejdę na oxy to za rok nie bede czul zadnego grzania i przyjemnego uczucia tylko bede brać zeby sie normalnie czuć. A kodę/trama starałem sie brać np 6-7 razy w miesiacu, od października sie zaczelo, a teraz... grzeje co 2/3 dzień. Wiedzialem w sumie ze tak będzie, ale juz mi wszystko obojetne. Nie chce żyć....
A Czego ty się spodziewałeś ?? Jesteś w takim momencie że albo przechodzisz na cięższe benzo typu majka albo oxy p.o albo to rzucasz w cholerę. Ja poszedłem w mocniejsze opiaty i aktualnie nawet duże dawki 300/400 majki p.o sprawiają bardziej że czuje się normalnie niż mam jakąs "bombę" gdyby nie to że dopalam trawą pewnie wgl by mi to żadnej satysfakcji nie dawało. Ale żeby do tego punktu dojśc i tak potrzebowałem 3 lat od kiedy przerzuciłem się z kody. I wiem że jakbym przeszedł na i.v to znowu bym poczuł ten stary upragniony stan ale na razie tego nie robię i nie mam zamiaru. Lecz do tego zawsze będzie dążyło branie opio do brania i.v bo żadna inna forma w końcu nie będzie miała sensu. Więc albo przestajesz albo zaczynasz jeść silniejsze z perspektywą że w końcu i tak zaczniesz się kłuć. Niektórzy skracają cały proces i od razu po kodzie przeżucają się już na i.v - bo taniej a i wrażenia będą o wiele wspanialsze niż po majce pogryzionej. Ale chyba byłes tego wszystkiego świadomy jak kupywałeś swoje pierwsze "Tjokodiy" nie ?
Rejestracja: 2020
  • 6 / 1 / 0

Slucham? Po paru miesiącach brania kody i tramadolu mam od razu przenieść sie na oxy lub morfinę? Litości. Podziękuję za takie rady.
Rejestracja: 2017
  • 1970 / 308 / 0

1 gram retarda startego na pył zadziała jak 1 gram nie-retarda ?
Czy taki 1 gramik retarda mnie zrobi jak mam 0 tolerkę ?
W sumie już go wrzuciłem 20min temu, a tutaj piszecie, że warto klony brać profilaktycznie w razie padaki, a ostatnio wczoraj żarłem o 20 mniej wiecej, 4mg klona, to chyba juz nie musze dorzucać c;nie ?
Bo dorzucanie w trakcie raczej chyba zmuli mam rację ?
W sumie też lamotryginę setkę jadę rano wieczór od roku, to chyba też coś daje
Rejestracja: 2008
  • 650 / 127 / 0

1 gram startego na pył zadziała tak samo jak nie-retard. 1g to trochę duzo. Nawet jak masz tolerkę na kodę na poziomie 1g. ja bym wziął profilaktycznie 1 mg klona bo to Ci jakoś fazy specjalnie nie zepsuje przy takiej dawce a zniweluje jakies podrygi dziwne juz nie mówiąc o ewentualnej padace.

EDIT: To że masz we krwi klona jeszcze z racji długiego półtrwania nie znaczy że działa on po takim czasie Anty padaczkowo. Tego typu działanie na moje trwa do 10h od wzięcia później juz nie mozesz być pewien dlatego to 1mg by Ci się przydało jeśli nie bierzesz tramca w ciągu a zakładam że nie skoro takie pytania zdajesz.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. Nepenthee
Rejestracja: 2019
  • 9 / / 0

Witam mam pytanie jestem na bunondolu 2mg dziennie czy on skoliduje mi z tramadolem? Tzn czy po zażyciu bpry mogę przyjąć rekreacyjnie tramadol?
Rejestracja: 2019
  • 416 / 58 / 0

450 mg kody to ile na przeliczenie tramadolu?
Rejestracja: 2010
  • 4597 / 764 / 25

Szybka zajawka.
Czy mogę brać kokę na tramadolu ?
(800mg dawka i 4mg klona).
Rejestracja: 2019
  • 157 / 22 / 0

Możesz, nikt Ci nie zabroni przedawkować. Masz duże szanse by tego nie przeżyć :)
Posty: 11003 Strona 984 z 1101
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 1491 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości