Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 2311 / 166 / 0

czy czeski tramal Stady 200mg SR wystarczy pokruszyć moździerzem? czy też się jakoś te otoczki usuwa jak przy oxy np.?
  • 1783 / 439 / 0

jeśli nie zamierzasz tego walić w żyłę i będziesz brał doustnie, to w zupełności wystarczy rozgryźć tabletkę. to złamie mechanizm spowolnionego uwalniania, oczywiście kruszenie na pył jest dokładniejsze i zapewne wchodzi wtedy nieco szybciej, ale moim zdaniem nie ma po co.

Czas zrozumieć, że Unia Europejska jest lata świetlne za Kanadą w kwestii marihuany

Legalizacja sprawiła, że kraj stał się z dnia na dzień oazą dla rozwijającego się przemysłu konopnego, który szybko skierował wzrok na rynek międzynarodowy. Jednak podbój Europy okazał się dla Kanadyjczyków o wiele większym problemem, niż się tego spodziewano, gdyż legalnego rynku w UE na dziś dzień po prostu nie ma!

MZ o marihuanie: nie jest refundowana, więc nie wiemy, ile jej przepisano

Ponieważ medyczna marihuana nie jest refundowana, resort zdrowia nie posiada narzędzi umożliwiających analizę liczby recept zrealizowanych na ten surowiec - odpowiada posłom wiceminister zdrowia, Maciej Miłkowski.
  • 2311 / 166 / 0

tak dokładnie to nic z tego nie zamierzam, na samą myśl o rozgryzaniu i gorzkim smaku robi mi się niedobrze, jak już to pokruszone w kapsułki i dopiero jedzone

to dlaczego w przypadku oxy trzeba zmywać jeszcze otoczkę skoro obie rzeczy są sr?
  • 1783 / 439 / 0

to już zależy od producenta i substancji użytych do wytworzenia tabletki, choć nic mi nie wiadomo o zmywaniu otoczy w przypadku oksykodonu, ale w przypadku tej substancji mam doświadczenie jedynie z holenderskim preparatem od Tevy. nie trzeba było tam nic zmywać i tak jak w przypadku Tramalu wystarczyło rozgryźć i działało w porządku. ty pytasz o jakiś czeski tramadol, ja wypowiadam się na temat tego naszego, choć jeśli oba produkuje Stada, to powinny się niczym nie różnić poza ulotką napisaną w innym języku. jak ci przeszkadza smak to po prostu to zapij jakimś sokiem, albo zrób z tego bombkę.
  • 2311 / 166 / 0

napisałem, że kapsułki robię
te pl stady 200mg też takie okrągłe w kolorze beżowym? taki kolor bym strzelał
  • 1783 / 439 / 0

Tramal jest w w tabletkach, a nie kapsułkach, jeśli mowa o retardach. wszystkie tabletki mają wytłoczony znak omegi i literę z cyfrą. dwusetki są w kolorze jakby pomarańczowe i mają oznaczenie T3, wersja 150 mg jest koloru blado-kremowego i ma wytłoczone T2, a setki z kolei są białe i mają oznaczenie T1. są chyba jeszcze w obiegu retardy 50 mg, ale z tym się nigdy nie spotkałem i nie mam pojęcia jak wyglądają. jak mówiłem w poprzednim poście, czeski Tramal powinien wyglądać tak samo jak polski, więc chyba się nie pomyliłem. możesz dać znać czy się różnią czymś konkretnym.
  • 239 / 3 / 0

Witam, mam hinduski Tamol-XX 200mg, białe tabletki i mam z tym poważny problem, bo choć wszyscy zdają się pisać, że ten tramadol normalnie działa, to po zjedzeniu czterech (sic!) takich tabletek nie poczułem nawet choćby minimum działania. Wiem, jak działa tramadol, brałem i retardy i jakieś wariacje typu Poltram Combo i ten Tamol-XX nie działa po prostu w ogóle, dodatkowo tabletki są całkowicie bezsmakowe. Tolerka jest niemożliwa bo nie brałem tego od bardzo dawna, dodam że mam wysoką tolerkę na kodeinę i często biorę DXM, ale niemożliwe, żeby to miało aż taki wpływ. Spotkał się ktoś z czymś takim?
Opakowanie wygląda całkiem normalnie, normalne blistry, wytłoczenia...
  • 670 / 251 / 0

24 stycznia 2020Ahanai pisze:
(...) dodatkowo tabletki są całkowicie bezsmakowe.
To właściwie wyjaśnia wszystko. Te tabletki to musi być fejk, bo tramadol jest tak wyrazisty i paskudny w smaku, że nie sposób byłoby tego nie poczuć.
  • 239 / 3 / 0

Warto więc ostrzec potencjalnych odbiorcow przed tym:
https://tramadolbulk.com/wp-content/upl ... amadol.jpg
Są też takie same, tylko czerwone, nie wiem bo nie brałem. Ludzie piszą, że Tamol-XX działa, więc może chodzi o czerwone, a białe to podróba?
  • 2882 / 374 / 0

Można zmixować tramadol + akineton (biperyden) ?
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 804 uczestników Wejdź na czata