Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 1025 / 497 / 0

To zależy od tolerancji, jeżeli zerowa to nawet 5 mg styknie. Chociaż ja bym ładował 10 mg, tramadol z benzo fajnie się komponuje.
Użytkownik zbanowany
  • 139 / 20 / 0

Kolego wcale tak nie jest jak piszesz. Kolejny "mądry". Otóż tolerancja na działanie antydrgawkowe wcale nie jest proporcjonalna do tolerancji na benzodiazepinowy haj. Poza tym tak czy inaczej 5 mg wystarczy w 100% na podkładkę do 500 mg Tramalu niezależnie od tolerancji. 10 to za duzo, tyle się bierze przy ilosciach np 1g.

Przemodelowanie grzybów psychedelicznych tak aby nigdy nie powodowały "złej podróży"

Klucz do "tylko dobrych tripów" może leżeć w aeruginascynie, CDB magicznych grzybków.

Zatrważające dane z Anglii. "Aż jedna trzecia uczniów kontrolowana przez gangi"

Według badań aż 1/3 uczniów ma znajdywać się pod wpływami organizacji przestępczych, do których werbowani mają być nawet ośmiolatkowie.
  • 1025 / 497 / 0

@pijanytraktorzysta nie wiem czy jest proporcjonalna, pewnie nie - ale tak czy siak występuje. Dlatego m.in. klonazepam nie jest lekiem pierwszego rzutu w leczeniu padaczki, pomimo jego niewątpliwej skuteczności.
  • 9 / / 0

Dzisiaj zdobyłem tramadol w formie retardów, zajebanych od ciotki. wziąłem rano i dopiero 2,5 h temu weszło, ale paaanie zajebiste to w chuj, kodeina lepsza, ale i tak jest zajebiście słucham AFI https://www.youtube.com/watch?v=C1ThnLRrSlc i leżę na łóżku, zaraz pogram na Wii, czuję jak mi powieki się powoli zamykają, uśmiech na twarzy i przyjemne mrowienie. A wziąłem jedynie 4 kapsułki. :)
  • 217 / 1 / 0

Z zerową tolerancją na benzo walnąłem sobie wczoraj 15mg relanium i nawet fajnie rozluźniło, przyjemnie otępiło później do tego wypiłem perłę mocną 7.2% i dokurzyłem na koniec i był dość przyjemny stan. A dzisiaj 5mg rolek, godzinę później 300mg trampka i 2 razy 100mg co 1,5 godziny. I coś tam poczułem, bo wysprzątałem całe mieszkanie, trochę mnie rozluźniło i bardziej mnie to pobudziło niż rozleniwiło. Typowego ciepełka nie czułem, tylko twarz mnie swędzi. Dokurzyłem do tego, walnąłem żubra i wtedy wszedł fajny błogostan oraz wyjebane na wszystko.

Ostatnio jak zarzucałem tramka bez benzo to walnąłem rozłożone 400mg na 350+50 i po tej ostatniej dorzucie myślałem, że zejdę, walka o oddech, mrowienie, niepokój, a teraz po tych rolkach oddycha się znacznie lepiej i już nie ma tego niepokoju. Czułem się za to mocno ućpany.
  • 298 / 33 / 0

Ja w 5 dni bez zadnej tolerancji z 2 rolkami przerobilem 4.4g tramadolu :zombie:
  • 196 / 66 / 0

Z benzo najlepiej rolki albo klona do tramadolu, 5 mg rolek albo 0,25-0,5 mg klona w zupełności wystarczy. Uwaga na depresję OUN przy większych dawkach.

Warto jeść grejpfruta dla podbicia tramadolu, czy to miejska legenda?
Jeśli warto, to jakiego - czerwony, żółty - a może zielony...??
  • 5 / 1 / 0

Przeglądałem ostatnio internet i natknąłem się na łącze z takim opisem (niestety, strona już nie istnieje): https://ibb.co/KLSqQNp

Czy zechciałby ktoś odnieść się do szczątkowych informacji zawartych na zdjęciu?

Edit: dodałem zapomniane zaprzeczenie przez usera - GG
Użytkownik nieaktywny
  • 1933 / 306 / 0

@MauryMorris na forum znajdziesz mnóstwo informacji był redukcji szkód, w tym szkód związanych z przewlekłym (nad)używaniem opioidów - także poszukaj sobie tych informacji , wysil się choć trochę i wyzbadz tego lenistwa :-)

A jak ew. Znajdziesz oryginalny URL do który prowadził ten wykop z suffixem .html to możesz skorzystać z maszyny czasu zapisującą internet na archive.org
  • 5 / 1 / 0

@GG Allin Na forum zdążyłem już dawno znaleźć wiele cennych informacji, nie tylko na temat opio ;) Zainteresował mnie motyw popijania napojami typu Coca-Cola, w sensie czy takie napoje mogą powodować jakieś dziwne reakcje z trama :)
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 1488 uczestników Wejdź na czata