Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 9594 Strona 959 z 960
Rejestracja: 2017
  • 349 / 103 / 0


To zależy od tolerancji, jeżeli zerowa to nawet 5 mg styknie. Chociaż ja bym ładował 10 mg, tramadol z benzo fajnie się komponuje.
Rejestracja: 2019
  • 70 / 12 / 0


Kolego wcale tak nie jest jak piszesz. Kolejny "mądry". Otóż tolerancja na działanie antydrgawkowe wcale nie jest proporcjonalna do tolerancji na benzodiazepinowy haj. Poza tym tak czy inaczej 5 mg wystarczy w 100% na podkładkę do 500 mg Tramalu niezależnie od tolerancji. 10 to za duzo, tyle się bierze przy ilosciach np 1g.

Narkotyki w przedwojennej Warszawie. Ile kosztowały i kto je zażywał?

Działkę kokainy można było dużo kupić taniej niż butelkę wódki. I kupowano. Ćpali przestępcy, ale też lekarze i urzędnicy państwowi. „Kokainistki rekrutują się przeważnie z najgorszych szumowin, morfinistki już z nieco lepszych sfer” – mówił szczerze przedwojenny diler. I nie krył nawet, ilu w Warszawie jest narkomanów.

Rekordowa amnestia. „Druga szansa” dla ponad 400 więźniów

Dzięki amnestii ogłoszonej przez Kevina Stitta, republikańskiego gubernatora stanu Oklahoma, na wolność wyszły 462 osoby, więcej niż kiedykolwiek w ciągu jednego dnia w historii USA. Jak powiedział gubernator, ułaskawieni „otrzymali drugą szansę”. Obecnie w amerykańskich więzieniach przebywa ponad 1,5 mln osób.
Rejestracja: 2017
  • 349 / 103 / 0


@pijanytraktorzysta nie wiem czy jest proporcjonalna, pewnie nie - ale tak czy siak występuje. Dlatego m.in. klonazepam nie jest lekiem pierwszego rzutu w leczeniu padaczki, pomimo jego niewątpliwej skuteczności.
Rejestracja: 2019
  • 9 / / 0


Dzisiaj zdobyłem tramadol w formie retardów, zajebanych od ciotki. wziąłem rano i dopiero 2,5 h temu weszło, ale paaanie zajebiste to w chuj, kodeina lepsza, ale i tak jest zajebiście słucham AFI https://www.youtube.com/watch?v=C1ThnLRrSlc i leżę na łóżku, zaraz pogram na Wii, czuję jak mi powieki się powoli zamykają, uśmiech na twarzy i przyjemne mrowienie. A wziąłem jedynie 4 kapsułki. :)
Rejestracja: 2010
  • 217 / 1 / 0


Z zerową tolerancją na benzo walnąłem sobie wczoraj 15mg relanium i nawet fajnie rozluźniło, przyjemnie otępiło później do tego wypiłem perłę mocną 7.2% i dokurzyłem na koniec i był dość przyjemny stan. A dzisiaj 5mg rolek, godzinę później 300mg trampka i 2 razy 100mg co 1,5 godziny. I coś tam poczułem, bo wysprzątałem całe mieszkanie, trochę mnie rozluźniło i bardziej mnie to pobudziło niż rozleniwiło. Typowego ciepełka nie czułem, tylko twarz mnie swędzi. Dokurzyłem do tego, walnąłem żubra i wtedy wszedł fajny błogostan oraz wyjebane na wszystko.

Ostatnio jak zarzucałem tramka bez benzo to walnąłem rozłożone 400mg na 350+50 i po tej ostatniej dorzucie myślałem, że zejdę, walka o oddech, mrowienie, niepokój, a teraz po tych rolkach oddycha się znacznie lepiej i już nie ma tego niepokoju. Czułem się za to mocno ućpany.
Rejestracja: 2018
  • 47 / 5 / 0


Ja w 5 dni bez zadnej tolerancji z 2 rolkami przerobilem 4.4g tramadolu :zombie:
Rejestracja: 2012
  • 73 / 18 / 0


Z benzo najlepiej rolki albo klona do tramadolu, 5 mg rolek albo 0,25-0,5 mg klona w zupełności wystarczy. Uwaga na depresję OUN przy większych dawkach.

Warto jeść grejpfruta dla podbicia tramadolu, czy to miejska legenda?
Jeśli warto, to jakiego - czerwony, żółty - a może zielony...??
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Przeglądałem ostatnio internet i natknąłem się na łącze z takim opisem (niestety, strona już nie istnieje): https://ibb.co/KLSqQNp

Czy zechciałby ktoś odnieść się do szczątkowych informacji zawartych na zdjęciu?

Edit: dodałem zapomniane zaprzeczenie przez usera - GG
Rejestracja: 2009
  • 1820 / 240 / 0


@MauryMorris na forum znajdziesz mnóstwo informacji był redukcji szkód, w tym szkód związanych z przewlekłym (nad)używaniem opioidów - także poszukaj sobie tych informacji , wysil się choć trochę i wyzbadz tego lenistwa :-)

A jak ew. Znajdziesz oryginalny URL do który prowadził ten wykop z suffixem .html to możesz skorzystać z maszyny czasu zapisującą internet na archive.org
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


@GG Allin Na forum zdążyłem już dawno znaleźć wiele cennych informacji, nie tylko na temat opio ;) Zainteresował mnie motyw popijania napojami typu Coca-Cola, w sensie czy takie napoje mogą powodować jakieś dziwne reakcje z trama :)
Posty: 9594 Strona 959 z 960
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości