Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 443 / 114 / 0

Ale tramadol to akurat gowniane opio. A szczękościsk to efekt jego wpływu blokującego wychwyt zwrotny NA.
Użytkownik nieaktywny
  • 35 / 5 / 0

Jestem zawiedziony tramadolem. 400 mg kody potrafi mnie fajnie porobić a 400 mg tramadolu - dosłownie żadnych doznań poza szczękościskiem, napierdalaniem serca i niepokojem. Powtórki już nie będzie

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Kokaina z Ekwadoru w zamrożonej pulpie ananasowej

3,2 tony kokainy, która nie trafi na rynek została wysłana z Ekwadoru przez Hamburg do Polski. Narkotyki były ukryte w zamrożonej pulpie ananasowej.
  • 1988 / 234 / 1

Bo Tramal nie wygrzewa tak jak koda to zupełnie inne opio w odbiorze
I bardzo dobrze
  • 443 / 114 / 0

To tak naprawdę antydepresant (jak wenlafaksyna) i analgetyk (jak nefopam) z dodatkową komponenta opioidowa, która nie jest wcale najistotniejsza.
  • 285 / 15 / 0

Czy może mi ktoś podać powód dla którego lekarz z poradni leczenia bólu miałby nie wypisywać już Tramalu tylko DHC?
Osoba ta ma papieru na tramal.
  • 218 / 21 / 0

1,2 g trampka i podkład 60 Bromazepam 10 diazepam z 3 pifka i nawet noody są [emoji846]
  • 285 / 15 / 0

60 bromazepamu coś chyba Ci się pomyliło
  • 218 / 21 / 0

Nie , 10 tabsow po 6mg.
Użytkownik zbanowany
  • 100 / 16 / 5

Po jakimś czasie codziennego brania dawki 1g to rutyna. Nie smyra, ale przynajmniej u mnie utrzymuje się dobry efekt przeciwdepresyjny. Zawsze robię to na podkładzie 2mg clonazepamu.
  • 2747 / 501 / 7

Ciekawy przypadek ataku drgawek, u dziewczyny, która bierze tramadol terapeutycznie już od dawna, w tle kuracja escitalopramem w dawce 20mg.
Dziewczyna jak zwykle wzięła 300mg tramadolu, do tego 10mg oksykodonu, nigdy wcześniej nie miała napadu drgawkowego, tym razem ją wytelepało.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata