Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Użytkownik zbanowany
  • 62 / 14 / 0

Przekombinujesz. Bol kręgosłupa wystarczy w zupełności.
  • 1129 / 323 / 0

Gadką z pracą fizyczną lub urazem po treningu jak najbardziej się sprawdzała jak jeszcze mi się chciało tak odpierdalać żeby dostać głupiego tramca. Najważniejsze to przygotować przemówienie przed, przećwiczyć je sobie, żeby w czasie rozmowy z lekarzem nie musieć na bieżąco wymyślać odpowiedzi i opisów problemu.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Osoby palące e-papierosy zapadają na tajemniczą chorobę płuc

W ciągu dwóch miesięcy zarejestrowano ponad 150 przypadków.
  • 6 / / 0

200mg oral i slabo sie czuje strasznie. blady i ledwo sie trzymam na nogach. ktos mial tak?co to jest?
  • 1129 / 323 / 0

Otwórz okno, zachowaj pozycję pionową ciała, zmierz ciśnienie, pij wodę, nie nakręcaj się że coś ci się stanie, postaraj się zachować spokój. Masz problemy z oddychaniem? Jeżeli tak to zrób sobie kawę. Bierzesz inne leki? Inne dragi niedawno? Postaraj się mieć kogoś kto będzie cię pilnował, ewentualnie podaj znajomej osobie adres na który ma wezwać karetkę jeżeli np. 5 minut nie będziesz odpisywał. Poinformuj te osobę co i kiedyś brałeś, jakie dawki. Ewentualnie napisz sobie to markerem na ręce albo na kartce którą będziesz miał obok, to ułatwi pracę ratownikom medycznym. Dobrze przy tej opcji pozbyć się dragów z domu, ale ratownicy raczej mają wyjebane jak nie zachowujesz się wobec nich jak ostatni śmieć. Pisz tutaj lub w temacie sytuacje kryzysowe na bieżąco co się dzieje i jak się czujesz.
  • 79 / 14 / 0

Miałem :) ze dwa razy na przestrzeni żywota, a tram tak sporadycznie wrzucać mi się zdarzało jak umierać albo wydawać pieniądze bez zastanowienia. Prawdopodobnie przeżyjesz, może nieźle Cię wytrzasc, ja przynajmniej tak miałem. Telefon do ogarnietego kumpla "przezyjesz" i przeżyłem. Ważne żeby oddychać,na luzie.

Pocieszyl mnie faktem że 3x takie ilości wrzucał też go rzucalo sciagalo do poziomu podłogi, blady, spocony itd... No przy naszym dawkowaniu to co najwyżej coś ala zgon alkoholowy też nie do końca.

Pozdro dla Ciebie h0b choć raczej nigdy już tego nie przeczytasz.
  • 1144 / 95 / 0

21 września 2019WhiteMaskTBK pisze:
Racja, nie ma co za dużo kombinować. Czyli prosta gadka, praca siedząca, bolący kręgosłup utrudniający codzienne funkcjonowanie? Na początku wizyty zagadam jeszcze odnośnie refluksu i zapalenia żołądka, bo na ten temat faktycznie muszę się skonsultować, więc przy okazji zapali się lekarzowi lampka, że nie może mi NLPZ polecić
  • 103 / 4 / 0

21 września 2019Karrambol pisze:
200mg oral i slabo sie czuje strasznie. blady i ledwo sie trzymam na nogach. ktos mial tak?co to jest?
Często przy pierwszych razach, można zauważyć problemy z oddychaniem na bardzo małych dawkach - wywietrz pomieszczenie, ewentualnie napij się kawy. Najważniejsze przy takich sytuacjach to nie panikować
  • 6 / / 0

dobra jest ok. dopiero przeczytalem ale dzieki. wypilem mocna kawe i usiadlem na kiblu bo i zygac mi sie chcialo. oddech tez troche slabo byl. to przedawkowanie czy jak
Użytkownik zbanowany
  • 62 / 14 / 0

SampleTube pisze:
21 września 2019WhiteMaskTBK pisze:
Racja, nie ma co za dużo kombinować. Czyli prosta gadka, praca siedząca, bolący kręgosłup utrudniający codzienne funkcjonowanie? Na początku wizyty zagadam jeszcze odnośnie refluksu i zapalenia żołądka, bo na ten temat faktycznie muszę się skonsultować, więc przy okazji zapali się lekarzowi lampka, że nie może mi NLPZ polecić
Ja podobnie zrobiłem z tą ręką- powiedziałem że leki typu apap ibu już nie pomagają a tylko żolądek obciążają a ketonal to juz w szczególności. Dostałem od razu butle trama bez zbędnych pytań.
  • 68 / 13 / 0

21 września 2019SampleTube pisze:
O, to zajebiście xD

To teraz pozostaje kwestia, jakie bóle polecacie na skołowanie trama? %-D
Kolega sępił to masowo na "klasterowe bóle głowy".
Niestety sępił tak dobrze, że już nie żyje.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata