Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 10482 Strona 946 z 1049
Rejestracja: 2017
  • 404 / 51 / 0

@Polskireal
Kurwa mać chłopie, na praktycznie każde z tych pytań wcześniej była już odpowiedź w tym wątku a Ty spamisz po kilka postów pod rząd, wystarczy uzyc lupki i poszukać.

Ale pytanie z innej beczki bo nie moge sie zbytnio dowiedzieć. Przez jakis tydzień zajadałem sobie oxy w dawkach 40-80mg, teraz jak mi sie skończyły zapasy to zaraz bedzie drugi tydzień jak lece na tramcu praktycznie dzień w dzień, raz z benzo, raz bez ale mniejsza z tym. Jest mozliwosc ze dostane jakiegos lekkiego skręta jak przestane czy to niemozliwe?
Rejestracja: 2015
  • 1508 / 219 / 0

Moim zdaniem już tam coś odczujesz. Ja wróciłam po miesiącu do helu co prawda, ale po tygodniu-półtora już czułam okrutny dyskomfort w postaci dreszczy, kaszlu i cieknącego nochala. O psychicznym rozpierdolu nie wspominam.

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Narkotyki warte £21m próbował przemycić przez port w Harwich

Pod koniec maja informowaliśmy o udaremnionej próbie przemytu 80 kg kokainy wartej £7 milionów przez port w Dover. Nieudany przemyt pochodzącego z Polski kierowcy ciężarówki, z powodzeniem wpisać można na listę rekordów.
Rejestracja: 2018
  • 294 / 37 / 0

@toxic1337 skręta raczej na bank masz pewnego. Osobiście zaczął bym ograniczać tramca do jak najmniejszych dawek.
Pozatym jak biorę tramca to wówczas nie łykam oxy. Na twoim miejscy zrobiłbym dobę przerwy. Po takim miksie możesz dostać wstrząsu! Także albo oxy albo tramal.
Rejestracja: 2013
  • 7 / / 0

Hej przypadkiem znalazłam w domu opakowanie Tramal Retard o przedłużonym działaniu. Po jakim czasie to wchodzi? Koło 13:00 załadowałam 300mg kodeiny na pusty żołądek, trochę zeszło, koło 15:00 300mg tramal retard i trochę dupa, nic tylko lekkie otumanienie trochę chyba jeszcze po kodzie, o 17:00 jeszcze 100mg Tramalu... nic nie wchodzi na razie dlatego pytam o to przedłużone działanie. Zaznaczam że ważę ~40 kilo więc taka dawka powinna mnie zwalić. W googlach nic nie ma na temat czasu po jakim działa. Ktoś coś?
Rejestracja: 2017
  • 404 / 51 / 0

^ Zakładam ze nie skruszyles Tramalu na pył, wiec nie zadziała.
Przy Twojej wadze (i zakladam malym doswiadczeniu z opio) 300 kody i 300 tramca powinno ladnie poklepac.
Rejestracja: 2018
  • 2027 / 618 / 0

Dawki opio do wagi się nijak mają, to nie MDMA czy alkohol. Sprawdź sobie w ulotce, powinna być informacja ile mg substancji jest uwalniane w jakich odstępach czasowych. Strzelam że to coś w stylu 15mg co godzinę przez 8 godzin albo co. Potem sobie policz uwzględniając swoją tolerancję. Trampkowe retardy strasznie długo działają przeciwbólowo, nawet jak nie stosuje się ich w celu ćpania. Jak nie masz ulotki to na necie powinna być jej wersja pdf.

Możliwe że nie czujesz za bardzo działania bo albo dawka jest za mała (tzn. ogólnie może być dobra, ale za mało póki co się uwolniło z tabletek jak na twoją tolerancję, tramadol jest troszkę silniejszy od kodeiny według przeliczników) albo po kodzie jeszcze ci trawienie wolno działa, coś co zjadłaś po pewnie siedzi w bebechach i teraz czujesz słabiej tramka. Taki właśnie problem z ćpaniem doustnym, przy waleniu po kablach "na szczęście" tego nie ma.

Nie dorzucaj już bo jesteś na 400mg, każda dawka powyżej to ryzyko padaczki, która może wystąpić jeżeli "nie czujesz" działania. Innym razem spróbuj sobie te 300 walnąć pokruszone i rozpuszczone w soku na przykład, bez kody przed.

@up - bez kruszenia trampki działają, oczywiście jak się ma niską tolerancję. Sam po 2 x 200mg retardów rano chodziłem na bombie cały dzień parę razy. Niestety jest to dość losowe i nieraz taka sama dawka nie dawała prawie nic, pokruszone są znacznie bardziej przewidywalne.
Rejestracja: 2013
  • 7 / / 0

Czyli kruszyć i do jakiegoś picia dosypać, tak? A jak jest tramal + paracetamol to zrobić ekstrakcję jak przy antudolu?
Rejestracja: 2018
  • 2027 / 618 / 0

Tak. tramadol ma inną rozpuszczalność niż koda, ale zasady takie same. Ważne żeby nie dać za dużo wody (żeby nie rozpuściła się niebezpieczna dawka para) i żeby była odpowiednio niska temperatura.
Ewentualnie jak cię smak obrzydza to można dać ten proch do kapsułki jakiejś (100 kapsułek na allegro czy w jakimś sklepie z suplami/nootropami to pewnie grosze jakieś). Ewentualnie zrobić "bombkę", zawinąć nasz magiczny puder w kawałeczek chusteczki czy innego papierka który łatwo połkniemy i zapić to czymś. Smaku nie czuć, nie wchodzi wiele wolniej, siła działania praktycznie identyczna.
Rejestracja: 2013
  • 7 / / 0

Dzięki za odpowiedzi. Mogę jutro wziąć tramal czy jeszcze poczekać?
Rejestracja: 2018
  • 2027 / 618 / 0

Tak, jutro powinno i zadziałać normalnie i być bezpiecznie. Teoretycznie bezpieczna dawka na dobę to 400mg czyli powinno się odczekać 24h od poprzedniej w twoim wypadku. W praktyce to najważniejszy jest tramadol bo on ma największy wpływ na padakę, jego metabolity znacznie mniejszy. Jutro o tej 15-16 możesz wziąć i zdać relację. Pamiętaj tylko żeby nie było tego więcej niż 400, chyba że masz benzo (i właściwie tylko benzo, bo ani pregabalina ani kwas walproinowy nie gwarantują że unikniesz epilepsji wbrew temu co nieraz można przeczytać na necie albo samemu wywnioskować).
Posty: 10482 Strona 946 z 1049
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 1206 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dajmon i 0 gości