Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 1724 / 389 / 0

Bardzo osobnicza, bo przy 2x200 mg nierozgryzionych i z otoczką [sic!] potrafiło rzucić o ziemię z 2 mg klona czy tam 4, nie do końca już pamiętam, bo to było dawno i miałam wtedy paskudnego ropnia na dziąśle i ogólne problemy dentystyczne, chciałam chwilowo zaleczyć Tramalem ból, a nie haju.
  • 142 / 6 / 0

Czy jest możliwość że po 150 mg Tramalu straszliwie się pocę i mam wrażenie że jestem chora na grype?
Mam bóle pleców, mięśni i co chwilę uderzenia gorąca,a to jeszcze nie czas na menopauzę :mniam:
Przy dawkach mniejszych (lek Skudexa brałam a tam jest tylko 75mg) nic się takiego nie działo.
Biorę też drugi dzień Duloksetynę i nie wiem teraz po czym to, bo to nie do zniesienia jest . .

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Salon palenia marihuany “Consumption Lounge” wkrótce w Toronto

Obiekt ten, zwany byMinistry, będzie pełnił rolę ośrodka społeczności miłośników marihuany, łączącego żywność, napoje, design, zdrowie, wellness, sztukę i innowacje.
  • 7241 / 725 / 0

@kasiulka8555
Nie mieszamy SNRI z tramadolem, te objawy są możliwe po wymieszaniu antydepresantu z tramcem. :flaszka:
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 110 / 0

12 marca 2019Jamedris pisze:
Bardzo osobnicza, bo przy 2x200 mg nierozgryzionych i z otoczką [sic!] potrafiło rzucić o ziemię z 2 mg klona czy tam 4
No ale to akurat jest spore odstępstwo od normy. Zdecydowanie większą patologią jest grand MAL po 400 mg tramca, niż brak padaki po 800 mg bez żadnego benzo. Chyba, że już wcześniej miałaś padaczkę polekową, której się nabawiłaś Tramalem albo innymi lekami, to co innego.
  • 314 / 84 / 0

Ktoś ma pomysły dlaczego tramadol w większych dawkach działa na mnie gorzej niż w niskich?

Jakiś czas temu wrzuciłem 250 mg - od razu wjechała miła, opioidowa pluszowość. Działanie serotoninowo/noradrenalinowe było wyczuwalne, ale bardzo słabo. Ogólnie trzymało długo i bardzo miło.

Dwa dni później postanowiłem "zaszaleć" i na start poszło 400 mg + klon. Niczego oprócz serotoninowego i noradrenalinowego wyjebania nie odczułem, 0 pluszowości, nic co mogłoby wskazywać na to, że wziąłem opio. Dorzucałem przez cały dzień po 100 mg co jakiś czas aż dobiłem do 800 mg i w sumie to niewiele to zmieniło. Działanie o wiele gorsze niż po tych 250 mg.

Dzisiaj postanowiłem wrócić do niskich dawek i znów poszło 250 mg. Efekt taki sam jak za pierwszym razem. O co chodzi? Dlaczego niskie dawki dają mi więcej radości niż większe? Kiedyś, gdy jadłem o wiele więcej tramadolu takie akcje nie miały miejsca, zawsze im więcej trama szło tym było lepiej.

Może po prostu wynika to z niskiej aktywności enzymu CYP2D6 który metabolizuje trama do O-DSMT?
  • 142 / 6 / 0

13 marca 2019UJebany pisze:
@kasiulka8555
Nie mieszamy SNRI z tramadolem, te objawy są możliwe po wymieszaniu antydepresantu z tramcem. :flaszka:
gorsza sprawa, bo lekarz na ból zapisał tramal, a psychiatra Depretal na aktywizację. Problem w tym że ten lek mnie usypia a nie aktywizuje. A taki mix tramadol z baclofenem? Czuje się po tej kombinacji dośc błogo i fajnie i nie mam oczywiście bóli z którymi się zmagam.
  • 494 / 55 / 0

Tramal tak właśnie działa w większych dawkach, ja miałem tak samo dlatego moim zdaniem nie nadaje się zbytnio do brania solo, ale dorzucany do kodeiny już jest git (od 50/50 w górę na korzyść kody).
  • 1455 / 289 / 0

u mnie zupełnie na odwrót, w niskich dawkach powoduje przyjemne pobudzenie, a przy wysokich wykazuje typowy dla opioidów profil działania. aby zwiększyć uspokajające działanie tramadolu można go połączyć z benzodiazepinami, w moim przypadku to działa.
  • 7241 / 725 / 0

Potwierdzam.
W niskich dawkach ``speeduje``, za to jak załadujemy już trochę więcej + jakiś klonik czy diazepam albo alpra mamy już niezłe grzanko.Nawet pojawiają się noddy. :ziew:
  • 40 / 4 / 0

13 marca 2019kasiulka8555 pisze:
Czy jest możliwość że po 150 mg Tramalu straszliwie się pocę i mam wrażenie że jestem chora na grype?
Mam bóle pleców, mięśni i co chwilę uderzenia gorąca,a to jeszcze nie czas na menopauzę :mniam:
Przy dawkach mniejszych (lek Skudexa brałam a tam jest tylko 75mg) nic się takiego nie działo.
Biorę też drugi dzień Duloksetynę i nie wiem teraz po czym to, bo to nie do zniesienia jest . .

No Ja Ci powiem że tramadol to jedyne Opio po jakim się pocę i To czasami tak fest. Zarówno Koedina Jak i Majka (p.o) niwelują ten efekt. Jestem pachnący ( tak jak się wypsikam ) do czasu aż działa narkotyk - potem zejście wiadomo. Ale tramadol nie znosi mi efektu pocenia się co jest uciążliwe a nadmienię że biorę dawki 800 / 900. Czsami jak po fazie kłade się spać to aż czoło muszę husteczkami wycierać.... OGólnie trampek to jestt bardzo biedny brat Morfy i nie wiedziałem tego dopóki nie zacząlem brać tej drugiej. Teraz nie potrafię się cieszyć w 100% jego fazą - zawsze jest jakies takie niedojebanie. Gdybym srał hajsem i miał dobre źródło to nigdy bym nie brał Tramalu. No ale że tak nie jest jako ten zamiennik ( tani ) robi swoją robotę jednak ; )
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata