Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 147 / / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
(1R,2R)-2-[(dimetyloamino)metylo]-1-(3-metoksyfenylo)cykloheksan-1-ol
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tramadol

witam! piszcie co chcecie na temat tramadolu ;-p jakie fazy mieliście po nim?
Ostatnio zmieniony 21 lutego 2014 przez Thirteen, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii

• 50 / 1 / 0

Nie wiem gdzie to napisac bo nie moge znalezc starych wpisów, wiec pisze tu :-D

Te rozkruszone retardy mozna zalac jakąs pepsi, albo innym butelkowym gównem zamiast samą wodą?
bo juz od samego zapachu przy rozkruszaniu zygac mi sie chce :(

Da sie jakos utopic ten "proszek"?

no wszystko, dzieki .

Część psychiatrów chce legalizacji substancji psychodelicznych

Mitów o substancjach psychodelicznych powstało w Polsce wiele, choć od zarania dziejów są one znane człowiekowi. Psychiatrzy widzą w nich szansę na leczenie depresji, traum, uzależnień.

Ktoś wrabia marynarzy w przemyt? Kolejny statek z kokainą w ładunku zatrzymany w Meksyku

Trzeci w ostatnich miesiącach przypadek przemytu kokainy ujawniono podczas rozładunku statku w meksykańskiej Altamirze.

Użytkownik nieaktywny
  • 289 / 3 / 0

[quote="płynie sobie rzeczka"]
Nie wiem gdzie to napisac bo nie moge znalezc starych wpisów, wiec pisze tu ]

jasne ze da. jakie dawki bierzesz?
  • 44 / 2 / 0

Witam, mam pytanko. Może troche głupie, ale cóż. :)
Mianowicie czy można tramadol wciągnąć do nosa ( jak amfe)? Zmienia / potęguje to jego działanie?
Nigdzie nie moge tego znaleźć :D
Z gory dzieki za odp. !
:D:D:D

• 399 / 13 / 0

Jestem kapitan śluzówka-NAWET O TYM NIE MYŚL SMYKU

Mya

• 240 / / 0

za mną chodzi od paru dni ochota na Tramal, ale pozostał mi tylko niemiecki Tramal Retard. i teraz mam problem, bo nie bardzo wiem jak to wziąć, żeby podziałało. i zastanawiam się też, czy są jakieś zmiany w dawkach, tzn jak normalnie biorę załóżmy 350-400 mg to czy teraz muszę wziąć mniej lub więcej?
wdzięczna będę, jak ktoś odpowie. :]

• 678 / 6 / 0

Cóz, taki tramal rózni się tylko tym że uwalnia się stopniowo. Rozgryzienie tabletek powoduje utratę tych właściwości, więc jesli nie masz zamiaru tego pukać, to żadne zmiany w dawkowaniu nie sa potrzebne. Jeśli do tej pory brałaś ~400mg, to śmiało możesz pozostać przy tej dawce. Po prostu pamiętaj aby te tabletki dokładnie rozgryźć albo pokruszyć i wypić z odrobina wody.

Użytkownik nieaktywny
  • 289 / 3 / 0

Mya pisze:
za mną chodzi od paru dni ochota na Tramal, ale pozostał mi tylko niemiecki Tramal Retard. i teraz mam problem, bo nie bardzo wiem jak to wziąć, żeby podziałało. i zastanawiam się też, czy są jakieś zmiany w dawkach, tzn jak normalnie biorę załóżmy 350-400 mg to czy teraz muszę wziąć mniej lub więcej?
wdzięczna będę, jak ktoś odpowie. ]
radze nie ladowac od razu 400. walnij 300 wg przepisu zielonej, poczekaj z 40 min i potem doladuj 100. bedzie tak samo fajnie, a mniej Cie bedzie mdlilo :)

• 50 / 1 / 0

jasne ze da. jakie dawki bierzesz?
To super bo to straszna róznica :)

Wszystko zalezy od tego ile go mam, jesli jest duuuuzo to 4x200 + 2x200 za 2 godziny.
jesli mało to standart, półtorej- dwie po200 albo jedna, pół jak koncze przez 2-5 dni.

pozdrawiam

Mya

• 240 / / 0

ok, dzięki za odpowiedzi ;)
pokruszyłam już 300 mg i popiłam to wodą, bo jakoś rozgryzanie zębami mnie póki co smakowo odrzuca. szkoda, że Tramadol ma ogólnie taki obrzydliwy smak..
poczekam te 40 min i zarzucę resztę. może szarpnę się na troche więcej niż zazwyczaj, bo mam nieciekawy humor, a Tramal mi go zawsze stuprocentowo poprawia ;]
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 176 uczestników Wejdź na czata