Dział dotyczący grzybów i roślin wykazujących działanie halucynogenne, psychodeliczne lub dysocjacyjne.
ODPOWIEDZ
Posty: 131 • Strona 13 z 14
  • 3418 / 1035 / 0
Awatar użytkownika
misspill
Kompetentny
Kompetentny

No nie wolno stosować w takim wypadku ibogainy, sama w sobie może spowodować zejście a co dopiero na neuroleptykach :zombie:
No iboga to igranie ze śmiercią nie tylko w halucynacjach. Wymaga to niebywałej odwagi.
Ale jak gość chce hardkoru, to może go mieć na wyciągnięcie ręki, wtedy na pewno przewartościuje życie. To dlatego dyskryminuję nieco inne halucynogeny na tle tej substancji.

Źródło: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4382526/
Guide do nikotyny w Stymulantach Roślinnych.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:

misspillz.blogspot.com
  • 2558 / 666 / 5
Awatar użytkownika

Wie ktoś ile Rootbark można trzymać?
Twój ulubiony sodomita
  • 13 / 3 / 0

Cześć,

Co prawda temat nieco ucichł, ale może ktoś tutaj zajrzy ;) .

Mam kilka pytań związanych z ibogą. Zastanawiam się nad zrobieniem tripa za pomocą Rootbark (głównie ze względu na cenę), kwestia która mnie najbardziej interesuje, to czy spodziewać się znacząco większego hardcore'u względem używania HCL – ktoś może coś powiedzieć z „własnego doświadczenia”? Ew. rozważam też opcję z wersją TA.

Czytałem już o tym sporo, zdaje sobie sprawę, że można po tym zejść, itd., ale potencjalne korzyści są dla mnie dość przekonywujące, poza tym raz się żyje.

Inna kwestia czy warto stosować najpierw microdosing czy od razu zrobić akcję typu „flood” i lecieć na grubo? Jeśli ktoś próbował microdosingu, to jakie on daje zauważalne korzyści poza sprawdzeniem faktu czy substancja nie powoduje na nas jakiś nieprzewidzianych reakcji?

Znalazłem dwa sklepy z Holandii, zastanawiam się czy śmiało brać od holendrów czy szukać może jeszcze jakiejś innej alternatywy?
Mam nadzieję, że będą to w stanie wysłać do Polski i paczka nie zaginie w trakcie dostawy – poprosić o jakiś specjalny sposób zabezpieczenia, albo kombinować jakoś z wysyłką specjalnie?

Z góry dzięki za wszelkie sugestie i podpowiedzi!
  • 39 / 2 / 0

Z clear netu nie zamawiaj bo zapukać mogą do Ciebie smutni panowie. Co do microdoasingu to zwieksza kreatywność, dodaje energii... Bezsenność moze się pogłębić, ale nie odczuwa się zmęczenia. Mogą wystąpić delikatne cevy szczególnie wieczorami a sny są o wiele ciekawsze. Odradzam Ci stosowanie wysokich dawek na pierwszy rzut bo ibogaina jest kompletnie nieobliczalna. Nie jedz grejpfrutów i bergamotki przed stosowaniem dawek wiekszych niż mikro bo to się moze źle skończyć. Pozdr
  • 4 / / 0

Pytanie czy mozna połaczyć yohimbe z ibogaw oczywiscie w mniejszych dawkach bo iboga działa podobno na 5ht1 a iboga na 5ht2 wiec nwm bo napewno nie mozna lączyć efki z yohimbiną ale czy z iboga beda jakies problemy naprzykład s sercem w tym orzypadku?
  • 765 / 226 / 0
Awatar użytkownika
Hash_Oil
Kompetentny
Kompetentny

Kategorycznie nie wolno. Pomijając problemy z układem krążenia, może dojść do neurotoksyczności.
Odpłatne konsultacje na temat diet, nootropów, stymulantów, suplementów, uzależnień, zbijania tolerancji, anhedoni, depresji, porycia ponarkotykowego, harm reduction i innych.
Kontakt:
email: hash_oil@tutanota.com
  • 2 / / 0

Macie jakieś zaufane strony, gdzie można zamówić ibogę i psychotrię? Może np Niemcy Czechy?
  • 1 / / 0

wie ktoś jak z hodowlą jakie warunki potrzeba itd
  • 618 / 15 / 0
Awatar użytkownika

jak w dżungli równikowej, zbita gliniasto-pylasta gleba, stała wysoka temperatura i wilgotność, dużo miejsca na rozrost korzenia, bo to przecież korzeń jest źródłem alkaloidów, zasadniczo musiałbyś zbudować sobie ponad dwumetrową szklarnię, nie wiem czy ktoś próbował bo to raczej nieopłacalne biorąc pod uwagę ze aby wytworzyć sensowną ilość ibogainy roślina musi rosnąć minimum 10 lat, a największe jej stężenie osiąga dopiero po 20 latach, także powodzenia xD
Narodowy socjalizm ♬ ♫ ♪ Jedna droga dla świata
卐 \o\o\o 14/88 o/o/o/ 卐
.......5051..........
  • 1 / / 0

Witam,

Gdzie można kupić Iboge? Znalazłem jakiś sklep w NL widze, że chyba wyślą kropelki do Polski. Pytanie, czy ktoś zamawiał i nie było przypału. Potrzebuję w celach leczniczych. Jeżeli ktoś zna inną drogę to chętnie poczytam. W razie czego na PW opiszę o co chodzi. :)

Pozdrawiam serdecznie.
ODPOWIEDZ
Posty: 131 • Strona 13 z 14
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.