Metkatynon - Synteza (by innyodinnych)

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 78 Strona 8 z 8
Rejestracja: 2018
  • 646 / 61 / 0

W ten sposób otrzymujemy metkat w jakiej postaci? Czy jest trwały? Bo coś za łatwa wydaje mi sie ta synteza :mniam: Spotkalem sie tez z syntezą na trwały metkat, on zakłada dodanie kreta, a tutaj sie obejdzie bez takich.
Rejestracja: 2018
  • 153 / 9 / 1

Jakie ma znaczenie polarność rozpuszczalnika dla reakcji?
Rozpuszczalniki w reakcjach organicznych pełnią rolę katalizatora nie tylko dlatego iż zwiększają rozpuszczalność substancji reagujących (reakcje homogeniczne - zachodzą w jednej fazie znacznie szybciej). Rozpuszczalniki polarne korzystnie wpływają na samą reakcje poprzez stabilizacje kompleksu aktywnego stanowiącego stan przejściowy w reakcjach dwucząsteczkowych. Wpływ ten jest tym większy im większy moment dipolowy ma kompleks aktywny. Nie dotyczy to reakcji podgrzewanych mikrofalami gdyż wtedy korzystniej jest używać rozpuszczalników niepolarnych gdyż powstawanie kompleksu aktywnego katalizowane jest samymi mikrofalami. Przykładem takiej reakcji może być synteza amfetaminy metodą Leuckarta tradycyjnie warunki sa dosyć ostre 185C 3h wydajność 60% zastosowanie grzania mikrofalowego przez 30min w 200C daje wydajność 95-98%.
z viewtopic.php?t=22094? Nadmanganian ma rozpuszczalność w 0 stopniach inną, żeby sie nie wytrącił w mniejszej temperaturze to dałbym 0.350 ml/1g. I pytanie, po co wstawiać to do zimnego?

MDMA w leczeniu zaburzeń psychicznych

Psychodeliki są badane jako środki do leczenia zaburzeń psychicznych od lat. Niektóre z nich jak np. ketamina zostały już zatwierdzone przez amerykańską Agencję Żywności i Leków FDA w terapii depresji lekoopornej. Inne takie jak LSD, psylocybina, a zwłaszcza MDMA, są poddawane szczegółowym badaniom w tym kierunku.

Wpadła „La Senora”. Jej gang miał przeszmuglować do USA ponad 3,5 tony kokainy

Hiszpańska policja zatrzymała jedną z najbardziej poszukiwanych na świecie kobiet narkobiznesu. „La Senora” wpadła po kontroli dokumentów swojego męża na lotnisku El Prat w Barcelonie.
Rejestracja: 2021
  • 10 / / 0

Mam takie pytanie. Ile kwasu solnego bezpośrednio po przefiltrowaniu na jedną paczkę ?bez pośrednio po filtracji Żeby wydobyć kryształki
Rejestracja: 2012
  • 1400 / 283 / 4

po kropelce... aż środowisko będzie LEKKO kwaśne!
Rejestracja: 2014
  • 2305 / 294 / 1

Czyli badać lakmusem na bieżąco?
Rejestracja: 2012
  • 1400 / 283 / 4

yes
Rejestracja: 2021
  • 10 / / 0

W razie dużego nadmiaru kwasu co zrobić jeśli produkt wysycha i robi się z niego guma
? Dzięki za odpowiedź
Rejestracja: 2021
  • 10 / / 0

Zrobiłem metkat przy użyciu manganu ,octu i wody. Kiedy zrobiło się błoto przefiltrowałem a żeby go skrystalizować do postaci soli ile muszę użyć HCL kwasu solnego do 1 paczki sudafedu czy apselanu. Z góry dzięki za odpowiedź
Posty: 78 Strona 8 z 8
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 2322 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości