Marihuana + Alkohol

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Użytkownik nieaktywny
  • 181 / 19 / 0

Dawno nie waliłem tego magicznego,przezajebistego mixu no i napisze wam.Kurwa 6 browarów potem 2 wiadra i mnie nie ma XD
  • 497 / 28 / 0

Nie polecam, ja wolę sobie zapalić blancika z dobrej indici i polezec, poczilowac sobie. alkohol zaburza mi fazę.

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Są zarzuty dla polskich marynarzy, który zostali aresztowani w Meksyku

Rozprawa przed sądem w Ciudad Victoria trwała równo pięć godzin. Kapitanowi, pierwszemu oficerowi i spawaczowi miejscowy prokurator zarzucił przemyt narkotyków i ukrywanie zakazanych substancji.
  • 1893 / 332 / 154

Typowy ,,mix do towarzystwa”, ale zgadzam się co do posta wyżej - picie alko przy mj zaburza fazę. Poza tym nie widzę w tym mixie nic specjalnego, ot, taki chillout. Już bardziej przypadł mi do gustu mix trawy z lorazepamem.
Użytkownik zbanowany
  • 657 / 103 / 0

Picie po jaraniu to dla mnie jedynie zamuła. Za to po paru kieliszkach buszek-dwa i fajna euforia i kupa śmiechu.
  • 13 / 2 / 0

myślę, że alko spłyci faze THC, chociaż działanie jest bardzo subiektywne, niekiedy z ziomkami walimy 0,7, palimy i czujemy podbicie alko, troszku euforii , czasami wgl nie wyczuwamy ze jaramy, a czasami wszyscy obrzygają kitel, tak samo jak benzo strasznie płycą działanie THC, 0,25 xanu , 0,5 to totalne maximum, zeby było fajnie , jak jebnąłem od 2 do 5 mg i na to zapaliłem blanta , THC nie wyczuwalne w ogóle
  • 497 / 28 / 0

Up
Ciężko żeby THC przebilo się przez 5mg alprazolamu
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata