Midazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 85 / 3 / 0

Nie chce mi się szukać ale mam takie pytanie czy lekarz może wypisać 10 tabletek po 15 mg tego preparatu? Albo 20tab. I czy tabletka podjęzykowy ma dużo większą dostępność niż połknięta napiszcie w procentach jak możecie dziękuję
  • 1307 / 109 / 0

@Nerwuseq nie wydaje mi sie by lekarz mógł wypisać 10tab 15mg gdzie opakowanie ma 100tab prędzej 1op 7,5mg tam jest w opakowaniu 10tab jak sie nie mylę [!]. Jeśli chodzi o dostępność jak pod jezyk położysz to tylko tyle że może szybciej " wejdzie " [!]

/Post całkowicie dezinformacyjny/ ~misspill

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Hamburg: skonfiskowano 1,5 tony kokainy. Miała iść do Polski

Spektakularne znalezisko w porcie w Hamburgu: między workami ryżu znaleziono 1,5 tony kokainy. Ładunek najprawdopodobniej szedł do Polski, skąd miał być rozprowadzony po całej Europie.
  • 50 / 9 / 0

@Nerwuseq
Owszem. Farmaceuci wyciągają z paczki np 2 blistry x 15.
Wiem bo sam miałem kiedyś zapisywane midazolam (Dormicum).
Ogólnie to najsilniej uzależniające benzo, clon to przy tym chuj. Twierdze ze jest lepsze od xanaxu przeciwlękowo, zarzucasz pod język, chwila moment i lęk jak reka odjął:)
@michass90
Skąd Ty bierzesz wiedzę? :zombie:
Tak podjęzykowa działa zdecydowanie mocniej, szybciej lecz za to krócej.
Połykać to jest marnotrastwo wedle tego co zaobserwowałem u siebie.
  • 1307 / 109 / 0

16 września 2020chillbro pisze:
@Nerwuseq
Owszem. Farmaceuci wyciągają z paczki np 2 blistry x 15.
Wiem bo sam miałem kiedyś zapisywane midazolam (Dormicum).
Ogólnie to najsilniej uzależniające benzo, clon to przy tym chuj. Twierdze ze jest lepsze od xanaxu przeciwlękowo, zarzucasz pod język, chwila moment i lęk jak reka odjął:)
@michass90
Skąd Ty bierzesz wiedzę? :zombie:
Tak podjęzykowa działa zdecydowanie mocniej, szybciej lecz za to krócej.
Połykać to jest marnotrastwo wedle tego co zaobserwowałem u siebie.
Z dormicum miałem już kilka razy okazję się lepiej poznać więc wiesz zalezy tez od tolerancji i tego jakie jeszcze inne środki bierzesz ale IV najlepiej wychodzi bez gadania .
  • 50 / 9 / 0

Mocny shit, najlepiej uwawać.
Potrafi zerwać film tak ,że zwala stóg.
Budzisz się i o co chodzi XD
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1486 uczestników Wejdź na czata