Midazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Użytkownik zbanowany
  • 51 / 3 / 0

Czyli masz problem niezwiązany w ogóle z benzo/midazolamem.
Osobiście miałam paraliż po dużej dawce alprazolamu na zerowej tolerancji (początek znajomości z bzd).
Tylko ten jeden raz. To była o wiele za duża dawka 6mg klona. Albo alpry. Na pewno 6 mg, to pamiętam.
  • 134 / 12 / 0

Tak zgadza się i u mnie leki nie zmieniają częstotliwości paraliżu sennego. Z czasem udaje się do tego ,,przyzwyczaić" i wybudzać się oddychając co raz częściej. Ostatnio nie miałem go wiele tygodni, a czasem zdaży się kilka jednej nocy.

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

"Gotowanie na marihuanie" - kulinarny talent show właśnie trafił na Netfliksa

Po „Gotowaniu na haju” przyszedł czas na kolejny kulinarny show z konopiami indyjskimi w roli głównej. 20 kwietnia na Netfliksie ruszył program „Gotowanie na marihuanie”, który zaprezentowany został w formule konkursu kulinarnego.
Użytkownik nieaktywny
  • 259 / 10 / 0

Czy warto tabletki przerabiać do i.v czy podanie w klamę nie będzie się wiele różnić? Oralnie w ogóle nic nie czuć.
  • 487 / 32 / 0

Stary to jak bys pytal czy majka ma sens iv
  • 134 / 12 / 0

@justrelax

Midazolam doustnie wchłania się w 30-33 procentach. Dożylnie w 100%. W klamę to będzie ze 60 procent.

nnz

• 30 / 4 / 0

Midazolam jest niesamowity, nigdy żaden lekarz mi tego nie zaproponował (chyba jest jednym z mocniejszych benzosów, poza tym z tego co wiem to jedyne benzo które można walić IV - czasem "znajomi" którzy bawią się w mst/oxy prosili mnie o tabletkę lub dwie); zdobyłem na czarnym rynku, ale działanie jest kozackie. Zasypiam po tym super (jak walne w kinol to nawet urywa mi się film w ostatnich 5/10 minutach). Sen mega głęboki, tak jakby przedłużał fazę REM (?). Normalnie muszę spać minimum 8 godzin żeby wstać wypoczętym (plus wstaje w nocy z 2 razy się odlać), a po Midzie wystarczy mi 5-6h, nie ma żadnych pobudek i czuje się świetnie. Tolerka na benzo raczej zerowa, miałem kilka miesięcy przerwy. W ciągu dnia nie próbowałem, wiem natomiast, że to bardzo krótko działające benzo, więc może dlatego takie efekty
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 1102 uczestników Wejdź na czata