Midazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala
  • 1442 / 259 / 0

@MrPancake z perspektywy osoby lubiącej miksować go z opio, używanie go na zjazdy post-stimowe to moim zdaniem troszkę marnotrawstwo, ale jeśli pytasz tylko w tym kontekście - to śmiało, nic się nie stanie niedobrego, ulży na pewno. :) Jak chcesz oszczędzić, to równie dobry w pacyfikowaniu się będzie klonazepam, a na lęki "dzień-po" alprazolam.

Ostatnio coraz rzadziej w sumie widzę go na czarnym, a już ampułki midasa, to dosłownie złoto w rękach.
  • 5349 / 377 / 0

MrPancake pisze:
07 stycznia 2019
można zarzucić dormicum na jazdę po ketonach?
Wrzuć 7,5 mg - 15 mg pod język i zaśniesz w mig. :ziew:

@Jamedris
Ja króla Midasa mam przepisane przez psychiatrę, wiec idealnie sobie podbijam tramca midazolamem. :tabletki:

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Pierwszy krok w stronę legalizacji halucynogenów?

Denver może stać się pierwszym amerykańskim miastem, które zdekryminalizuje posiadanie „magicznych grzybków”. Podobna inicjatywa ruszyła już także w stanie Oregon.
  • 7 / / 0

Jak dla mnie midazolam jest jednym z mych ulubionych benzo. Fajne relaksujace dzialanie do filmu wieczorem czy posiedzenia na necie. W dzien raczej nie, troche za bardzo senny sie czuje ( alpra na dzien lepsza). Z alko midazolam to nie polecam bo scina w moment. Niewiadomo kiedy i gdzie mozna sie obudzic, w sumie jak kazdy mix benzo z alko ale powiem wam ze lepiej ogarnialem po klonach + alko niz midas + alko.
Dla amatorow juz 7,5mg zarzucone pod jezyk da po 20 min przyjemny stan. Dla doswiadczonych 22,5 < ... mg na raz polecam .
Pozdrawiam benzo-wariatow :)
  • 341 / 19 / 0

Zgadzam się. Midas i alko to najgorsze połączenie. Dla mnie też jest to n1 benzo ;]
  • 5017 / 463 / 0

Midazolam brał zdaje się ten super inteligentny i sprytny agent FBI z Prison Break. Też wymyślili...
  • 5349 / 377 / 0

Jakos mnie nie przekonuje brać króla Midasa w dzień, zdecydowanie wole stosować na sen.
  • 274 / 13 / 0

kocham dormisie niebieskie misie, oj nawet na o24 jest jak sie szukac umie, ja mam od psychiatry i jeszcze od rodzinnego ciagne ale bralam masakryczne ilosci dziennie 10-15 tabs iv i kurwa od wczoraj nie dziala. to nie jest tolerka. ale wjazdu nie, ma a nie bralam innych benzo bo te klony i inne blokuja dzialanie midasa. najlepsze benzo jedynie iv ile przerwy zrobic zeby znow dzialalo. mam 4 tabsy sevredolu a we wtorek dostawka. a tak bede sie skrecec na antidolu. uwazajcie midas strasznie rozwala zyly!!!! zanikaja.
  • 5349 / 377 / 0

@Kometha
Króla Midasa trzeba szanować i dopieścić go nie używając w wysokich dawkach.
Pamiętam jak wrzuciwszy do 120 mg kody 7,5 mg midasa i mnie odcięło przy kompie, nawet nie wiedziałem kiedy. %-D
  • 274 / 13 / 0

wlasnie upierdole sie teraz kodą bo mi sie dobre opio skonczylo a 8 opakowan bupry stoi i sie patrzy, blokerow nie ruszam nawet na skrecie jak ma mi majka nie dzialac. 7,5 nawet mnie nie smyra, teraz 6x15 mg wzielam dozylnie i chuy nie poczulam nic... nie wiem ile mam poczekac bo tak juz 2 dzien mam.... zalamuje sie bo za ten wjazd zycie oddam. ale nie ma go nawet po takiej ilosci, po malej tez nie, a zawsze bralam po 3 tabsy,
  • 7 / / 0

Oj wspolczuje Ci. Ja czekalem raz ze 5miechow od ostatniego zazycia zeby poczuc wjazd na cialo jakiegokolwiek benzo.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata