Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 597 • Strona 60 z 60
  • 4 / / 0

Siema, co bardziej polecacie dla kogoś bez tolerki do pójścia na miasto i pogadania z ludźmi. 2mg klona czy 1mg alpry plus do tego jakieś 4 piwka bym strzelił.
  • 1342 / 135 / 0
Awatar użytkownika

ja bym celował w alpre , ja mam po tym gadanke , ale czasami mówię za dużo , ale klon też jest mega okej , wez jedno idz w miasto a potem drugie i sam oceń co dla Ciebie jest lepsze :)
Uwaga! Użytkownik Brutalny nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2 / / 0

26 maja 2022Rival98 pisze:
Siema, co bardziej polecacie dla kogoś bez tolerki do pójścia na miasto i pogadania z ludźmi. 2mg klona czy 1mg alpry plus do tego jakieś 4 piwka bym strzelił.
Jakiś stymulant + alko i powinno siedzieć
  • 496 / 123 / 0
Awatar użytkownika

@mefedronowakicia @Rival dokładnie, stymulant + alko to zdecydowanie bezpieczniejsza opcja niż benzo + alko, nie wspominając o tym, że nie masz tolerki i nie masz pojęcia jak działają benzo.
PW - pamiętaj o privnote.com
WickrMe m0rningzolpi
mail little.liar@hush.ai

w przypadku kontaktu mailowego bądź przez Wickr - proszę o przedstawienie się nickiem z [H] w pierwszej wiadomości
  • 4 / / 0

Brałem już 4mg klona z miesiąc temu do tego pare piwek, i tak aj wyczytałem to połowy nie pamiętam ale raczej nie miałem jakiś odpałów.
  • 1191 / 172 / 0
Awatar użytkownika

Nigdy nie widziałem sensu łączyć benzokosy (alpra, klon) z alkoholem. alkohol przy nich jest za słaby i nie klepie, lol (ja tak mam przynajmniej - zero euforii i fazy w zamian poczucie trzeźwości). Najlepiej wziąć małą dawkę benzo typu rolki i ją przepić. Dziś tak zrobiłem z 15mg diazepamu pod kilka piwek i jest synergia.
🎶 #j3bać% 🎶
  • 2 / / 0

Hej, posiedziałem trochę w tym temacie i widzę że opinie sa mega różne. Pytanie-czy jak zjem 1mg alpry rano, a wieczorem pojde wypić ze znajomymi 3-4 piwa to nie zmuli mnie lub nie będę gadal jakis pierdół? Dodam ze zjadam dziennie 3-3.5mg alpry a jeśli chodzi o alko to pije baaardzo rzadko, praktycznie raz na pol roku cos się zdarzy. Pytam, bo kiedyś zjadłem (co prawda tuż przed spotkaniem) 1mg alpry i piwa nie moglem dokończyć, tak mnie zmulilo i odechciało mi się gadać. Czy jak wezme alpre powiedzmy 6-8h przed piciem to bedzie gitara? Przede mną niedlugo moje wesele i tez nie wiem jak to rozegrać 😁 nie chce odjebac jakiejś kaszany a z kolei jak przez caly dzien nie zjem nic alpry to tez będę w chuj drewniany i nieogarniety,juz to przerabiałem. pozdro!
ODPOWIEDZ
Posty: 597 • Strona 60 z 60
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.