Benzodiazepiny + Alkohol

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 450 / 55 / 0

@Fatmorgan Tak sie akurat sklada, ze ten watek to w duzym stopniu ludzie dzielacy sie swoimi negatywnymi czy pozytywnymi przezyciami, tak i ja, ot napisalem sobie co sie ostatnio mi przytrafilo. Luzuj majty, nikt nie szuka oklaskow xd
  • 13 / 2 / 0

Nie bijcie za głupie pytanie, przebrnąłem przez cały wątek i sam nie wiem, co mam myśleć :)

Biorę alprę (Afobam 0,25) bardzo sporadycznie. W przeciągu 6 miesięcy zeżarłem może 4 tabletki. Żaden ze mnie rekordzista. Biorę w celach leczniczych, nie relaksacyjnych (lekkie napady nerwicowe). Dzisiaj koło 11:30 zeżarłem 0,25. Wieczorem, koło 21, chciałbym łyknąć kilka piw. Może 3, może 6, zobaczymy, jak długo będę siedzieć.

Chlać, czy odpuścić? Niby powinienem dobę odczekać co najmniej, ale przy tak małej dawce...

Ekstaza pod kontrolą

Współczesny, zachodnioeuropejski szaman siedzi za biurkiem w domowej bibliotece w Hanowerze. Na pozór nie ma żadnych atrybutów szamańskich. Rozmawiamy jeszcze w pandemicznych, sterylnych warunkach, świeżo oswojeni z narzędziami do wideokonferencji.

Na ból LSD. Niewielkie dawki są równie skuteczne jak morfina, ale mniej niebezpieczne

Najnowsze badania wskazują, że niewielkie dawki LSD mogą być skutecznym środkiem przeciwbólowym - równie silnym co konwencjonalne opioidy, np. morfina.
  • 2331 / 740 / 0

już możesz pić i to ile chcesz, tak niska dawka w dodatku wzięta tak wcześnie nie wpłynie w żaden sposób na działanie alkoholu.
  • 13 / 2 / 0

@przodownik

Walnę na start jedno i zobaczę, co się stanie. Jak wejdzie normalnie, to działam dalej.

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
  • 3000 / 417 / 0

19 marca 2020Fatmorgan pisze:
18 marca 2020toxic1337 pisze:
ubie tak czasem cos odpierdolic, nie wiem jak wy.
no ja na przykład nie lubię zachowywać się jak śmieć, a potem szukać poklasku w temacie "benzodiazepiny + alkohol"
(to cud ze policja zadnego z nas nie zawinela %-D %-D
mega śmieszne
W efekcie rozjebany przystanek doslownie 2minuty stad gdzie mieszkam i spuchnieta reka
jestem coraz bardziej przekonany do miksu
i przy tym obudzic matke.
nieźle
ale ja tam lubie tak okazjonalnie jak juz mowilem lol

Już nawet nie chce mi się tego jakoś szerzej komentować. Chyba najlepszą opcją w tym miksie jest wytrzeźwieć i zastanowić się nad tym czemu nie warto.
Tego Ci życzę
Podbijam, ja tak samo.

I właśnie przez takich debili, rozjebane są przystanki, szyby w klatkach, podziurawione opony nożem w zaparkowanych samochodach (akurat kiedyś mojemu ojcu trafiła się taka akcja, jak wychodząc rano do pracy miał gumy), rozwalone lusterka w furkach też całkiem fajna zabawa.

Nigdy w życiu nie zniszczyłem rzeczy publicznej lub prywatnej (chyba że swoją) będąc naćpanym.

A co do wątku, hmm tak się zastanawiam bo mam 2mg klona to czy nie zaryzykować w sensie takim bo ja alko nie lubię, ale też 2mg to tak trochę mało i czy wlaśnie te ryzyko czy fajnie mi podbije np. 2 browary czy spierdoli to wszystko tak jak w przypadku wypicia solo alko (robię się senny, dziwnie mi się kręci w głowie...), czy zakupić pake thiocodinu xd.
  • 3447 / 422 / 0

Lepiej już z opio, zakładam że masz tolerke na benzo i opio. A z alko to Ci się może juz wtyczka lekko wypiac i wpadniesz na pomysl by dalej cos zarzucać i będziesz kminil.
  • 3000 / 417 / 0

Ja nie chcę się nakurwić tylko trochę podbić 2mg klona.

EDIT: kupiłem 4pak i jednak to był błąd, chociaż jedno 7,2% do 2mg klona jest optymalnie.

Reszte piw oddałem/sprzedałem starszemu i jednak idę po kode.

Czyli tak jak nie lubiłem alko tak już pewnie będzie zawsze, ale mówie w stanie redukcji bzd 1-2piwa do 2mg klona to max.

W zasadzie to jeszcze nawet nie wpiłem tego pierwszego ale 2mg już zarzucone.

Kurwa za dużo analizuje xd
  • 10 / / 0

Ja piłem alko i brałem clona 2-4 mg,trwało to z 7 miesięcy brania clona i piłem tak co 2-3 tygodnie flacha na dzień przeważnie 5 dni piłem. Efekt taki że jak przestałem brać clona i pić to 4 miesiąc mam już zawroty głowy,drżenie głowy,zaciskają mi się łydki,pocę się. Jak myślicie długo to jeszcze potrwa ?
  • 87 / 4 / 0

do szpitala leć
  • 10 / / 0

28 marca 2020Gotenks pisze:
do szpitala leć
dlaczego ?
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata