Benzodiazepiny + Alkohol

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 3 / / 0

Potwierdzam wyżej wymienione odpowiedzi bo durzucilem do tamtej mieszanki 30 mg i że tak powiem taśma się urwała (a to jest druga przygoda z takim mixem)
  • 51 / 2 / 0

Benzo nie powinno się łączyć absolutnie z alkoholem. Ale jak to jest na kacu gdy jest niewiele alkoholu we krwi? Czy jak się na kaca wezmie 0.5mg Aprazolamu to istnieje jakieś zagrożenie?

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

Warszawa: Lux Med otwiera poradnię leczenia marihuaną medyczną

Grupa LUX MED otwiera w Warszawie Poradnię Leczenia Marihuaną Medyczną. Chorzy otrzymają zindywidualizowany plan leczenia oraz monitorowania postępów terapii, a także dostęp do stałego wsparcia lekarza między wizytami.
  • 617 / 71 / 0

^^ @rednopacjent nie, zniweluje kaca do zera, tylko wtedy nie sięgaj po alkohol. Było pisane na forum wiele razy
  • 445 / 36 / 1

Nie powiem bo miks fajny, taki clonazolamik czy też flualprazolamik i pare piwek, dobrze czesze banię, good mode, totalny wyjebing. Ale odstawka masakra, ja dostałem padaki po 4 dniach od odstawki
  • 1 / / 0

Serwus, trzasnąłem 2mg alpry o 7:30 rano. Czy o 16:00/17:00 moge siorbnąć trochę wina? Czy eee tam?
pzdr
  • 4328 / 654 / 22

Będzie nadal działała.
Lampkę możesz, więcej nie radzę.
alpra bardzo amnezyjna jest, a 2mg to dużo.
  • 23 / 4 / 0

Ja biorę Xany od tygodnia bo mam nerwice napadowi lekowa i to już na poważnym poziomie. Czasem boje się jak ludzie na mnie patrzą i wyobrażam sobie całe historie do ich spojrzeń. Ale ostatnio zrobiłam sobie na nim bajlando i to nie takie 4 xany tylko 13 XD bez tolery rozumiecie XDDDDDD T co się działo to masakra totalna masakra kończę brać xana i zapinać go szampanem
  • 688 / 260 / 0

@Carmmen nie rób tak więcej bo zrobisz sobie kuku. :)
  • 23 / 4 / 0

21 lutego 2020Vratislav pisze:
@Carmmen nie rób tak więcej bo zrobisz sobie kuku. :)

Wiem już, jesteś jedyna osoba na tym forum która próbuje mnje ogarnąć dzięki. Masz jakiś pomysł żeby te leki w czasie DRKRWZYM tylko brać j nie iść w samotny melanż czy tylko monar?
  • 688 / 260 / 0

@Carmmen chyba jedynym sposobem jest doświadczenie mocnego skręta po benzo, wtedy automatycznie nabiera się do tych substancji szacunku. Sam przez to kiedyś przechodziłem i żarłem to garściami, nawet narobienie sobie kilku przypałów nie było w stanie mnie ogarnąć. Dopiero konkretny skręt + napad padaczkowy nauczyły mnie pokory. :)

Tak czy siak spróbuj to jakoś ograniczać, bo hurtowe pochłanianie benzodiazepin zawsze kończy się źle.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata