SSRI: Paroksetyna (Paxil, Parogen, Arketis) - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 560 / 32 / 0

24 lutego 2021EleonoraHajhitl pisze:
Można łączyć z MPH w dawkach terapeutycznych, czy są jakieś przeciwskazania?
nie ma, ale to bezsens - to tak jakby wodę podpalać... bo to mocno mulący serotoninowiec i mała dawka MPH niewiele da.
  • 1850 / 279 / 0

Probowalem viagrę ale nie mogę dojść i przestraszyłem jedną dziewczyne i dodając do tego sam fakt poczucia beznadziei przez samo parox to ja podziękuję. Nie chcę marnować najlepszych lat życia.

Wolę być emocjonalnym chłopcem który w razie kryzysu poratuje się Xanaxem.
Bo jeśli chodzi o moje frustrację miłosne nadal mam borderowe zachowania niszczące relacje z kobietą gdy poczuje zagrożenie.
Tylko w stagnacji mam wyjebane. W stagnacji której jestem warzywem.

W Kanadzie brak politycznej woli, żeby rozprawić się z kryzysem opioidowym

W walce z kryzysem opioidowym Kanadzie brakuje zacięcia, z jakim walczy z koronawirusem. Podejście do pandemii pokazało, że Kanadyjczycy mają wystarczające zasoby, żeby sprostać takim wyzwaniom. Brakuje tylko woli politycznej. Tymczasem liczba osób umierających z powodu uzależnienia od opioidów w niektórych miesiącach przewyższała liczbę zmarłych na koronawirusa.

Udane polowanie „Łowców cieni”. Wpadli „Kręcony” i „broker” karteli

Niespełna dwóch tygodni potrzebowali „Łowcy cieni”, aby wytropić i zatrzymać Krzysztofa O. ps. Kręcony, bliskiego współpracownika bossów „Pruszkowa”. Gangster został zatrzymany na stołecznym Mokotowie. Jednak znacznie większym sukcesem grupy pościgowej CBŚP jest doprowadzanie do zatrzymania w Dortmundzie Tomasza R. To on miał stać za przemytem do Polski ponad 3 ton pulpy ananasowej wymieszanej z kokainą.
  • 1566 / 391 / 0

01 marca 2021zaqzax pisze:
24 lutego 2021EleonoraHajhitl pisze:
Można łączyć z MPH w dawkach terapeutycznych, czy są jakieś przeciwskazania?
nie ma, ale to bezsens - to tak jakby wodę podpalać... bo to mocno mulący serotoninowiec i mała dawka MPH niewiele da.
Nie zgodzę się, mnie wyraźnie aktywizowała dawka 20mg, tylko o natychmiastowym uwalnianiu, nie CR.
  • 54 / 2 / 0

Jak się ma parogen do Afobamu? Odstawiłem afobam brałem pregabaline ale nie działa na mnie przeciwlekowo więc chyba wrócę do niepokonanego Afobamu i z bani najwyżej drugi raz się wrype ale będzie spokój z lękami. Moje pytanie brzmi czy jak biorę parogen 40mg to jak zarzucę 1mg Afobamu to nie wystąpią jakieś uboki w sensie zs?
  • 105 / 10 / 0

Niewiem jak was ja brałem paroksetynę 20 mg 3 tyg czułem się jak jabym miał 16 lat jakbym nigdy nie ćpał nie chlał nie brał leków jedyny minus miałem partnerkę penisa wogóle nie czułem jakbym dotykał szyi rzuciłem po 3 tyg by móc uprawiać sex i pół roku trwała kastracja nikt mi nie pomogl nawet rodzinna i psychiatra recę rozkładali, są podobno leki SSRI ale bardzo drogie które nie kastrują te tańsze jak paro fluo kastruje na długo...
  • 168 / 24 / 0

05 marca 2021Konrad2990 pisze:
Jak się ma parogen do Afobamu? Odstawiłem afobam brałem pregabaline ale nie działa na mnie przeciwlekowo więc chyba wrócę do niepokonanego Afobamu i z bani najwyżej drugi raz się wrype ale będzie spokój z lękami. Moje pytanie brzmi czy jak biorę parogen 40mg to jak zarzucę 1mg Afobamu to nie wystąpią jakieś uboki w sensie zs?
ZS nie, ale robisz ogromną głupotę z "niepokonanym" Afobamem. alpra Cię pokona. Zamiast podejmować nierozsądną decyzję zainwestuj w psychiatrę, który Ci pomoże odpowiednio dobrać leki lub jeśli swojemu obecnemu nie mówisz o wszystkim, to radzę to uczynić. Doraźne branie benzo nie leczy przyczyny, jedynie maskuje objawy na jakiś czas, jednocześnie je pogłębiając. Czy tego chcesz dla siebie?
  • 54 / 2 / 0

Wiem że to głupota już raz się wrypalem w afobam na dwa lata ale przez ten czas miałem spokój z lękami a odstawiłem w miarę bezboleśnie teraz czysty byłem trzy miesiące i znowu lęki z podwójna siłą prega nie działa hydro też więc sam postanowiłem wrócić do Afobamu hmm nie wiem może masz rację spróbuję z innym psychiatra może coś wymyśli hmm czy może parogen jeszcze zwialekszyc?
  • 80 / 1 / 0

Siemka, jak jestem na pregabalinie 250, biorę setaloft 50 od 3 dni, ale za 4 mi się kończy a wizyta dopiero za 2tyg. Mam paroxinor 20, czy mogę go zamienić zamiast setaloftu jak się skończy? I ile dziennie jak brałem jedna 50mg setalofu dziennie?
  • 1566 / 391 / 0

Możesz, kiedyś z dnia na dzień przeszedłem z sertry na parox.
  • 168 / 24 / 0

06 marca 2021Konrad2990 pisze:
Wiem że to głupota już raz się wrypalem w afobam na dwa lata ale przez ten czas miałem spokój z lękami a odstawiłem w miarę bezboleśnie teraz czysty byłem trzy miesiące i znowu lęki z podwójna siłą prega nie działa hydro też więc sam postanowiłem wrócić do Afobamu hmm nie wiem może masz rację spróbuję z innym psychiatra może coś wymyśli hmm czy może parogen jeszcze zwialekszyc?
Sam mówisz, że lęki wróciły z podwójną siłą - taki jest efekt Twojej "kuracji" Afobamem. Nie kombinuj na własną rękę tylko znajdź odpowiedniego lekarza, na forum jest temat w którym ludzie polecają tych sprawdzonych - z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Powodzenia, bądź silny!
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 2246 uczestników Wejdź na czata