SSRI: Paroksetyna (Paxil, Parogen, Arketis) - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 3 / / 0

Brał ktoś wyższe dawki paroksetyny od tych zalecanych? max60mg
  • 430 / 18 / 0

Ja brałem 70,80,90,100 i nic specjalnego nie czułem, ale na mnie to ogólnie ssraje nie działają.

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

Gang zawodnika MMA produkował marihuanę. Ostatni plantator wpadł na budowie

Policjanci zabezpieczyli w sumie 3534 krzaki konopi z gatunku Amnezja oraz 17 kg marihuany. Z tej ilości roślin można wyprodukować 81 kg marihuany wysokiej jakości i ponad 194 kg narkotyku gorszej jakości, tzw. sieki.
  • 129 / 28 / 0

26 marca 2020blau77 pisze:
Ja brałem 70,80,90,100 i nic specjalnego nie czułem, ale na mnie to ogólnie ssraje nie działają.
Co na Cb podziałało i najakie zaburzenia?
  • 430 / 18 / 0

Od środu wróciłem do anafranilu, rzut beretem wcześniej brałem go 3 tyg i tylko przy nim odczułem działanie antydepresyjne i antylękowe tak na poważniej. Moje zaburzenia lęk uogólniony, myślę też że i jakaś słaba depresja gdzieś się gnieździ.
  • 1077 / 242 / 0

Ktoś łączył paro z małymi dawkami sulpirydu?
  • 6 / / 0

Czy rozgryzanie paroksetyny ma jakiś wpływ na jej działanie? Pytam, bo mam fobię połykania xD
  • 129 / 28 / 0

31 marca 2020spoiwo pisze:
Czy rozgryzanie paroksetyny ma jakiś wpływ na jej działanie? Pytam, bo mam fobię połykania xD
Pogryzienie i tak nie pomoże , łykać trzeba zarówno takie i takie. Zrób sobie roztwór :strzykawka: i po fobii
  • 1077 / 242 / 0

31 marca 2020spoiwo pisze:
Nie sądzę.
  • 1 / / 0

Moi drodzy,
Czy odstawiając paro 20 mg z trazodonem 150 mg na cold turkey może stać mi się krzywda?
Z góry dziękuję za podzielenie się doświadczeniami. SSRI robią mi sieczkę z głowy.
  • 16 / 2 / 0

Mam pytanie odnośnie odstawienia paroksetyny. Odstawiłam miesiąc temu i mam szumy uszne, w postaci ciągłego niskiego buczenia, jest to bardzo wnerwiające, w nocy słuchać to bardziej i nie daje spać. Czy to może być objaw odstawienia, a jeśli tak to jak długo może potrwać? Może ktoś miał podobnie?
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata