SSRI: Paroksetyna (Paxil, Parogen, Arketis) - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 37 / 1 / 0

Wszyscy tyją po paro, a ja bardzo schudłem. Właściwie to ze szczuplaka stałem się jeszcze większym szkieletem.

Jak naprawić układ cholinergiczny po paro ? Będzie laciala cholinka i stack nootropowy
  • 5 / / 0

Witam, jakieś półtora roku temu lekarz przepisał mi paro na fobie spoleczna, po kilku miesiacach było naprawdę dobrze, jednak po jakimś czasie zauwazylem ze działanie paro bardzo osłabło więc rzuciłem to z dnia na dzień, teraz po roku znowu bylem u lekarza i też przepisał mi paro(mówiłem mu że to już brałem kiedys) i teraz mam pytanie, czy po roku znowu zadziała tak jak kiedyś? Dodam, ze dzis wzialem pierwszy raz 40mg od roku czasu i nie mam zadnych skutków ubocznych póki co.

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

Policyjny dron odnalazł plantację marihuany ukrytą na dachu (+zdjęcia)

Nielegalna uprawa była dobrze ukryta. Można ją było dostrzec jedynie z powietrza...
  • 836 / 163 / 0

Powinna zadziałać, brałem kiedyś paro, miałem 2 lata przerwy, wróciłem i działa jak trzeba.
  • 5 / / 0

długo Ci zajęło zanim zaczęło działać jak trzeba? Dzięki za odpowiedź
  • 836 / 163 / 0

Parox rozkręca się dosyć długo akurat, ze 3 miesiące od wejścia na nią zaczyna się właściwe działanie. Może to być krócej, już po miesiącu może zaskoczyć ale dużo osób w tym temacie pisało, że po tych 3 miesiącach około weszło jak trzeba.
  • 20 / / 0

Witajcie! Po półtora miesięcznej przerwie wracam do ssri. Lekarz kazał brać 20mg. Moje pytanie brzmi czy znowu będą skutki uboczne oraz kiedy mniej więcej lek się wkręci? Pozdrawiam

Proszę przeszukać wątek zanim zadasz banalne pytania! misspill
  • 1893 / 332 / 154

@maniut965 Mogą się pojawić, ale zwykle są wtedy słabsze aniżeli za pierwszym razem. Ja jak wracałam na ten sam antydep, to zwykle z początku znów miałam uboki, ale słabsze i krócej trwające. A paro wkręca się zwykle po miesiącu-dwóch (mówię z doświadczenia). Powinna się wkręcić po podobnym czasie, co przy ostatniej kuracji.
  • 3 / / 0

Przyjmuję paro 25 dni.Początek brania 5 dni 5mg później 10 dni 10 mg ale miałem roztrzęsienie wewnętrzne i lekkie lęki dlatego zmniejszyłem do 5 mg i paradoksalnie wczoraj wieczorem dostałem silnego lęku nie do opanowania aż do zażycia dodatkowej dawki pregabaliny.Po około godzinie zaczęło ustępować ale ciężkie przeżycie i trudne zarazem chociaż miałem takie przypadki przy odstawianiu Benzo nadal kurew...to znoszę.Miał ktoś może podobną sytuację z paroxetyną!?Proszę o wypowiedź.
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata