SSRI: Paroksetyna (Paxil, Parogen, Arketis) - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 61 / 1 / 0

Z tym klonem ostrożnie bo się wje*iesz tak jak ja w alpre, czego ci nie życzę. Na początku można użyć ale w małych dawkach.
  • 240 / 8 / 0

Bralem już benzo 4miechy w ciągu , wyszedłem , teraz mogę tylko 3-4tyg Max na klonie I schodzę

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Już mała dawka marihuany zmienia mózg nastolatka

Nawet niewielki kontakt z marihuaną prowadzi w młodym wieku do zmian struktury mózgu - przestrzegają na łamach czasopisma "The Journal of Neuroscience" naukowcy z University of Vermont (UVM).
  • 18 / 1 / 0

No jasne ze pomógł, lęki poznikały, jakieś dolegliwości bólowe, zawroty głowy itp itd również, wszystko wróciło do normy ale.....
Oczywiście lek to jakieś 40% sukcesu, nad reszta trzeba samemu popracować, przejść psychoterapię, zrozumieć swoje problemy itp.

Samo branie paroksetyny bez odpowiedniego zaplecza, mam na myśli psychoterapię, wyciszenie itp jest jak branie przeciwbólowego na bolącego zęba, ból przejdzie ale zęba nie wyleczy ☺️
  • 13 / / 0

@rawiak potwierdzam. Biorę od ok.6 lat i nie przeszedłem psychoterapii co zamierzam nadrobić. Łagodzi objawy ale nie leczy problemów.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 240 / 8 / 0

10 lutego 2019rawiak pisze:
No jasne ze pomógł, lęki poznikały, jakieś dolegliwości bólowe, zawroty głowy itp itd również, wszystko wróciło do normy ale.....
Oczywiście lek to jakieś 40% sukcesu, nad reszta trzeba samemu popracować, przejść psychoterapię, zrozumieć swoje problemy itp.

Samo branie paroksetyny bez odpowiedniego zaplecza, mam na myśli psychoterapię, wyciszenie itp jest jak branie przeciwbólowego na bolącego zęba, ból przejdzie ale zęba nie wyleczy ☺️
Jaka dawke brałeś?
  • 18 / 1 / 0

Wystartowałem „20-stką” i w sumie nie miałem musu aby podnosić i tak przez jakieś 1,5 roku zostało. Ogólnie miałem dobrego doktorka co mnie wcisnął tzn załatwił mi szybko psychoterapię odrazu na starcie leczenia.
  • 2 / / 0

Dzień dobry wszystkim!
Biorę arketis paroksetynę od 22 stycznia - 10 mg przez 10 dni, potem 20 mg. Skutki uboczne jakoś przeżyłem. Dziś mija 23 dzień, a ja ciągle czuje się odrealniony, mam czasem drżenie rąk i wewnątrzy niepokój. Czy te objawy wkońcu ustąpią, czy lek jest po proatu nie dla mnie? Popadam w błędne koło.

Przeniosłam do wątku ogólnego paroksetyny. taurinnn
  • 21 / 3 / 0

Wątpisz ale wytrwaj cierpliwie - jeżeli stosujesz się do zaleceń i nie wrzucasz nic co psuje leczenie już niedługo poczujesz stopniowa poprawę. Nadal jesteś na etapie "ładowania" potencjału.
Oczywiście może się okazać że paroksetyna to nie jest to ale na tym etapie nie ma ku temu przeslanek.
Zdrowiej ;)
  • 492 / 69 / 0

Skoro dopiero 23 dzień to jeszcze jesteś na etapie skutków ubocznych, poczekaj jeszcze, nie wiem ile w Twoim przypadku czasu potrzeba ale powinny minąć uboki i działanie się powoli normalizować. 20mg w niecały miesiąc to jednak dużo i uboki to normalna sprawa. Pamiętaj, że paroxetynka to najdłużej rozkręcający się SSRI, cierpliwości. ;-)
  • 1 / / 0

Witam jestem obecnie na dawce 150 mg sertraliny lekarz zmienił mi lek na paroksetyne 20mg jak najlepiej i najszybciej wskoczyć na paro ?
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata