Ketamina - 2-Cl-2'-Oxo-PCM

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 444 / 39 / 0

Pytanko mam drodzy użytkownicy Kej. Podobno na ketaminie jest bardzo ciężko o bad tripa rozsądnie gospodarując dawkami ,szczególnie małymi (jak mam w planach), ale czysto hipotetycznie gdyby było zdecydowanie za mocno i nie przyjemnie, jest mozliwosc czymś się ratować? Benzo w małej dawce pod język na uspokojenie mózgu? (Nie wiem czy zadziała to podobnie jak ze stimami czy THC). Kwetiapina na uspokojenie i pójście lulu? O ile między kwetą a ketą nie zachodzą nie fajne interakcje, na neuroleptykach mało się znam.. Niedługo czeka mnie pierwsza przygoda i chce być zabezpieczony :)
  • 3087 / 118 / 0

@Elkov21

Benzo raczej nie zadziałają, kwetiapina być może. Najlepiej nie przesadzać. Zawsze możesz wziąć więcej, a nigdy mniej.

Podobno piracetam bardzo skutecznie zbija działanie ketaminy.

Psychodeliki na receptę

Ludzie używali substancji psychodelicznych w celach leczniczych lub religijnych od tysięcy lat. Obecnie jednak większość krajów na świecie zakazuje stosowania psychodelików. W Stanach Zjednoczonych LSD i psylocybina są zaklasyfikowane jako narkotyki, które "nie mają żadnego zastosowania medycznego".

Straż graniczna pomyliła kreatynę z kokainą

Kaillie Humphries i Lolo Jones - amerykańskie gwiazdy bobslejów - miały problemy na szwajcarskiej granicy. Wszystko przez to, że w ich bobie odnaleziono tajemniczy biały proszek. Straż graniczna była przekonana, że to kokaina.
  • 444 / 39 / 0

Też lubię sobie powtarzać często że dawkę można dorzucić jeszcze, ale wyciągnąć poprzedniej z krwiobiegu już nie. Kweta to neuroleptyk który tez działa na rec. Histaminowe, jeśli ktoś by coś wiedział o potencjalnych Interakcjach to dawajcie znac. Na chwilę obecną mam w apteczce trochę benzo, pregabaline, kwete i pramolan którego nie mam zamiaru używać. Mam postanowienie tak dysponoaać dawkami że "apteczka kryzysowa" Prawie na pewno nie będzie potrzebna, ale ja jednak zawsze wolę miec jakieś zabezpieczenie na wypadek komplikacji. Zobaczymy jak to będzie w weekend. Planuje zacząć od dawki 30mg donosowo i stąd zacząć oceniać potrzebe ewentualnego zwiększenia.
  • 1315 / 230 / 0

Stary, na ketaminie nie ma czegoś takiego jak badtrip. Żeby się zdarzył to chyba serio, jedyną opcją jest żeby zażyć wysoką dawkę ale niewystarczającą, aby wpaść w dziurę będąc po maratonie na alfie i ostro poschizowanym. Poza tym, doświadczenie jest stosunkowo krótkie. To nie jest LSD że kilkanaście godzin możesz sobie świrować i płakać. Nie łączy się kety z benzo.
  • 444 / 39 / 0

Tak też słyszałem, jednak staram się trzymać mojego jednego z niewielu zdrowych nawyków tak często jak tylko mogę :). Dzięki za pomoc
  • 3947 / 555 / 0

Jak raz zmieszałem z ziołem tj. ciastkiem z hashem kete to miałem nieźle... Po locie tj. wyjściu z dziury nie było jak zawsze że trzeźwy i antydepresyjny. Zapętlał mi się obraz, nie mogłem wykonać podstawowych czynności i wszedł mi badtrip że to Mix potocznie zwany na hajpie MCM. Masakra centralnego mózgowia. Mix zakazany po którym się zawieszasz na zawsze. Nie mogłem sobie wybaczyć takiej pomyłki wjechał mi ostry bad trip. Rozpaczałem że spierdoliłem sobie doszczętnie życie i już powrotu nie ma. Na zawsze tak już będzie. Pierdole takie experymenty. keta solo najlepsza była, teraz uraz mam i najdłuższa trzeźwość od czasu jak bawię się w dragi. Więc jakiś plus tego bad tripa jest xd
  • 3282 / 925 / 0

marihuana i ketamina to akurat kapitalne, synergiczne połączenie. Nie stosuję ketaminy solo.
  • 3947 / 555 / 0

Ja ogólnie po kanabinoidach nawet solo mam złe doświadczenia. Nie potrzebne to było bo nawet nie lubię zioła. Tu doszedł efekt resetu i wkręta wjechała bez dysonansu poznawczego. Eot
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 2081 uczestników Wejdź na czata