Ketamina - 2-Cl-2'-Oxo-PCM

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 1086 Strona 81 z 109
Rejestracja: 2019
  • 5 / 1 / 0

Czy weterynaryjny lek Bioketan z zawartością ketaminy w roztworze 100mg/ml nada się do iniekcji domięśniowej u człowieka?
Rejestracja: 2017
  • 466 / 114 / 0

Raczej ciezko pomylic ket z amf , ta pierwsza ma charakterystyczne krysztalki (a jesli nie ma bo jest zmielona to dalej ma intensywny specyfyczny zapach)

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Marihuana „Blues Brothers” Jima Belushiego do nabycia w nowo otwartym sklepie w Skokie

Miasteczko Skokie oraz firma specjalizująca się w produkcji marihuany rekreacyjnej Greenhouse Group zapraszają do największego sklepu z używkami w stanie Illinois.
Rejestracja: 2019
  • 21 / 1 / 0

220 za gieta to troche dużo, na granicy rozboju, za dobry sprzęt można 200 rzucić i to we wro ale można też o wiele taniej zamotać. Na DN można i po 80 zł zamotać.

Moje pytanie, jak odrożnić Skete o zwyczajnej?
Rejestracja: 2016
  • 889 / 102 / 0

mam historie do opowiedzenia odnośnie kety oraz pytanie do specjalistów

1. ile potrzebuję przerwy od kety, aby wejść w spoko dziurę ?

Ostatnio po 15msc przerwy ogarnąłem ketaminę aby wejść w dziurę, ale wiadomo na początek chciałem sprawdzić czy to jest w ogóle to i czy nie dostałem jakiejś dziwnej substancji

no i tak na start sniff 50 mg i tak to jest to ! działanie jak po kecie ( brałem 4 razy zawsze robiłem gram gdzieś w tydzień ) oczywiście gdzieś czytałem, że dociąganie nie działa już tak dobrze, że trzeba startować z jedną dawką bo dorzucanie nie działa jak trzeba, ale bałem się na start walnąć 200 - 250 mg nieznanego sortu i nie sprawdzonego próbą uczuleniową.

więc na start uczuleniówka 50 mg sniff to jest to ! ale chcę wejść do dziury więc dociągnąłem 150 mg co dało sumę 200 mg w odstępie 15 minut. czekam czekam 15 minut i ledwo ledwo działa pewnie wina tej" dorzutki niedziałającej"

byłem tak nagrzany bo nie jadłem kety 15 msc i chciałem za wszelką cenę wpaść w dziurę

więc odważłem 100 mg poszedł sniff ( dało sumę 300 mg sniff) i się zaczęło mega mocny trip który nasilał się z każdą minutą prawdziwa psychodelia, wyostrzone kolory, dysocjacja nie mogę się ruszać i nagle słyszę ten charakterystyczny dźwięk buczenia wysokich / niskich częstotliwości plus specyficzna muzyczka którą słyszę tuż przed dziurą.
No i wpadłem w meega dziurę bardzo silne doświadczenie bardzo głębokie, mroczne indywidualne w dziurze posiedziałem 45 minut po wszystkim 2 godziny nie przyjemnie wracałem do ciała po 3 godzinach był już afterglow i wszystko git majonez

Minęły dwa tygodnie od moich testów w między czasie przez 3 dni dociągałem sobie po 5 mg co godzinkę przez 3 dni

2. pytanie ile musi minąć żebym przeżył dobry trip w k hole ? teraz po odpowiedniej przerwie będę startował od 240-250 mg sniffem na względnie pusty żołądek tym razem zadbam o s&s położę się pod kołdrę i z zamkniętymi oczami będę leżał i czekał na booom

intryguje mnie jeszcze droga podania oralna ! Przy sniffie z doświadczenia wiem że potrzebuje około 250 mg aby wejść w dziurę

3. ile muszę zjeść oralnie żeby mieć efekt dziury ? 500 mg ?

4. czy keta się nadaję do vapowania ? jeśli tak to ile trzeba użyć na k-hole
Rejestracja: 2018
  • 67 / 14 / 0

Hej u mnie po 5-6 miesiecy przerwy prawie wróciłem do normalnej tolerki , ale też zadnych innych dysso nie było. Czytałem że po analogach PCP ciężko wyzerować tolerke.
Poza tym jak keta to w sumie tylko IM , IV jest nieprzyjemny ale w miecho to piękna sprawa masz kilka minut na przygotowanie się i po 3 -4 juz jestes w dziurze. Mysle że 150 mg IM spokojnie wystarczy dla Ciebie na k hole .Oralnie to już tym bardziej szkoda materiału. A vapo nie wiem cholera wie jak to jest szkodliwe dla pluc.
Rejestracja: 2016
  • 889 / 102 / 0

@up słyszałem od znajomego który mieszka w Azji, tam odbywają się nielegalne imprezy dark techno tam 90 % uczestników vapuje ketaminę więc myślałem że któryś z szanownych użytkowników testował tę drogą podania
Rejestracja: 2018
  • 654 / 30 / 0

Jak ogarnąć Bioketan?Waliłem dużo rzeczy, ale keta to dla mnie brzmi egzotycznie.
Rejestracja: 2014
  • 385 / 29 / 0

Chyba szybciej ogarniesz od tradycyjnych dilów co kwasem i emką handlują.
Rejestracja: 2017
  • 664 / 57 / 0

ketamina w PL jest kiepska.. Raz mialem okazje zarzyc chemiczny wynalazek o naswie NYB-Ketamine i musze przyznac ze dawki rzedu 150mg byly kozackie, czulem sie jak w jakims filmie, ten rush euforia i glowa w chmurach nie dziwie sie, ze tysiace muzykow to biora.
Rejestracja: 2016
  • 568 / 114 / 0

Jest też dobra w PL nie ma co gadać 150 mg robi kozacko o ile ktoś nie ma tolerki przez inne dyso typu acodin
Posty: 1086 Strona 81 z 109
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 1499 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości