Ketamina - 2-Cl-2'-Oxo-PCM

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 5 / 1 / 0

Czy weterynaryjny lek Bioketan z zawartością ketaminy w roztworze 100mg/ml nada się do iniekcji domięśniowej u człowieka?
  • 465 / 113 / 0

Raczej ciezko pomylic ket z amf , ta pierwsza ma charakterystyczne krysztalki (a jesli nie ma bo jest zmielona to dalej ma intensywny specyfyczny zapach)

Amerykanie biorą coraz więcej LSD, czemu winne mogą być ponure prognozy dla świata

Fali przewodzą milenialsi i starsi, podczas gdy pokolenie Z się dystansuje.

ING Bank Śląski usłyszał poważne zarzuty. Chodzi o współpracę z kartelami narkotykowymi. Spółka odm

Podobno w grę miałoby wchodzić aż kilkaset milionów dolarów, pochodzących głównie z Rosji i Ukrainy. Dokumenty, na podstawie których wystosowano poważne zarzuty w stronę banku, miały być zbierane przez ponad 16 miesięcy, a sprawa nabrała charakteru międzynarodowego. Śledztwo było prowadzone przez dziennikarzy z blisko 110 redakcji z 88 krajów.
  • 21 / 1 / 0

220 za gieta to troche dużo, na granicy rozboju, za dobry sprzęt można 200 rzucić i to we wro ale można też o wiele taniej zamotać. Na DN można i po 80 zł zamotać.

Moje pytanie, jak odrożnić Skete o zwyczajnej?
  • 889 / 102 / 0

mam historie do opowiedzenia odnośnie kety oraz pytanie do specjalistów

1. ile potrzebuję przerwy od kety, aby wejść w spoko dziurę ?

Ostatnio po 15msc przerwy ogarnąłem ketaminę aby wejść w dziurę, ale wiadomo na początek chciałem sprawdzić czy to jest w ogóle to i czy nie dostałem jakiejś dziwnej substancji

no i tak na start sniff 50 mg i tak to jest to ! działanie jak po kecie ( brałem 4 razy zawsze robiłem gram gdzieś w tydzień ) oczywiście gdzieś czytałem, że dociąganie nie działa już tak dobrze, że trzeba startować z jedną dawką bo dorzucanie nie działa jak trzeba, ale bałem się na start walnąć 200 - 250 mg nieznanego sortu i nie sprawdzonego próbą uczuleniową.

więc na start uczuleniówka 50 mg sniff to jest to ! ale chcę wejść do dziury więc dociągnąłem 150 mg co dało sumę 200 mg w odstępie 15 minut. czekam czekam 15 minut i ledwo ledwo działa pewnie wina tej" dorzutki niedziałającej"

byłem tak nagrzany bo nie jadłem kety 15 msc i chciałem za wszelką cenę wpaść w dziurę

więc odważłem 100 mg poszedł sniff ( dało sumę 300 mg sniff) i się zaczęło mega mocny trip który nasilał się z każdą minutą prawdziwa psychodelia, wyostrzone kolory, dysocjacja nie mogę się ruszać i nagle słyszę ten charakterystyczny dźwięk buczenia wysokich / niskich częstotliwości plus specyficzna muzyczka którą słyszę tuż przed dziurą.
No i wpadłem w meega dziurę bardzo silne doświadczenie bardzo głębokie, mroczne indywidualne w dziurze posiedziałem 45 minut po wszystkim 2 godziny nie przyjemnie wracałem do ciała po 3 godzinach był już afterglow i wszystko git majonez

Minęły dwa tygodnie od moich testów w między czasie przez 3 dni dociągałem sobie po 5 mg co godzinkę przez 3 dni

2. pytanie ile musi minąć żebym przeżył dobry trip w k hole ? teraz po odpowiedniej przerwie będę startował od 240-250 mg sniffem na względnie pusty żołądek tym razem zadbam o s&s położę się pod kołdrę i z zamkniętymi oczami będę leżał i czekał na booom

intryguje mnie jeszcze droga podania oralna ! Przy sniffie z doświadczenia wiem że potrzebuje około 250 mg aby wejść w dziurę

3. ile muszę zjeść oralnie żeby mieć efekt dziury ? 500 mg ?

4. czy keta się nadaję do vapowania ? jeśli tak to ile trzeba użyć na k-hole
  • 67 / 14 / 0

Hej u mnie po 5-6 miesiecy przerwy prawie wróciłem do normalnej tolerki , ale też zadnych innych dysso nie było. Czytałem że po analogach PCP ciężko wyzerować tolerke.
Poza tym jak keta to w sumie tylko IM , IV jest nieprzyjemny ale w miecho to piękna sprawa masz kilka minut na przygotowanie się i po 3 -4 juz jestes w dziurze. Mysle że 150 mg IM spokojnie wystarczy dla Ciebie na k hole .Oralnie to już tym bardziej szkoda materiału. A vapo nie wiem cholera wie jak to jest szkodliwe dla pluc.
  • 889 / 102 / 0

@up słyszałem od znajomego który mieszka w Azji, tam odbywają się nielegalne imprezy dark techno tam 90 % uczestników vapuje ketaminę więc myślałem że któryś z szanownych użytkowników testował tę drogą podania
  • 652 / 29 / 0

Jak ogarnąć Bioketan?Waliłem dużo rzeczy, ale keta to dla mnie brzmi egzotycznie.
  • 385 / 29 / 0

Chyba szybciej ogarniesz od tradycyjnych dilów co kwasem i emką handlują.
  • 664 / 57 / 0

ketamina w PL jest kiepska.. Raz mialem okazje zarzyc chemiczny wynalazek o naswie NYB-Ketamine i musze przyznac ze dawki rzedu 150mg byly kozackie, czulem sie jak w jakims filmie, ten rush euforia i glowa w chmurach nie dziwie sie, ze tysiace muzykow to biora.
  • 568 / 114 / 0

Jest też dobra w PL nie ma co gadać 150 mg robi kozacko o ile ktoś nie ma tolerki przez inne dyso typu acodin
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 1486 uczestników Wejdź na czata