Baklofen - Wątek ogólny

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 24 / 6 / 0

Jeśli bierzesz terapeutycznie na napięcie mięśniowe, to mi się zdaje że te uboki powinny z czasem sobie minąć, w szczególności przy tak niskiej dawce. Kiedy bierzesz? Jeśli rano to spróbuj dodawać sobie kawy do tego, lub jakiś inny pobudzający substytut bo fajnie się łączą. Możesz też spróbować rozłożyć dawkę na dwie 5mg w ciągu dnia i zobaczyć jak będzie, z tego co pamiętam to w ulotce od takiej gramatury sie zaczyna póki się nie znajdzie swojego poziomu
  • 1701 / 161 / 0

16 czerwca 2021Iimitless pisze:
Ktoś się orientuje jak to jest z wpływem baklofenu na hormon wzrostu? Temat został poruszony w dziale o BDO. Konkretnie chodzi mi o wpływ na libidio, czy to jest związane z HGH? Jestem aktualnie na miesięcznym już ciągu i libido jest podwyższone masakrycznie, chwilami aż za bardzo :pacman:
Ani BDO, ani GBL, ani Baclofen nic nie robi konkretnego z HGH. To znaczy, może coś daje, ale nic konkretnego. Mięśnie od tego nie urosną

ghb-a-hormon-wzrostu-t51040.html

Dlaczego kulturysci biora GHB

Prawdopodobnie wiekszosc kulturystow zaczyna brac GHB z powodu podwyzszenia hormonu wzrostu. Pomimo, ze zwiekszony poziom GH powinien pomoc pozbyc sie tkanki tluszczowej na niskokalorycznej diecie, nie sadze zeby pomogl rozbudowac miesnie. Badania nie wykryly zwiekszenia poziomu IGF-1 jako wyniku podawania GHB. To znaczy, ze poziom GH potrzebny do zwiekszenia produkcji IGF-1 nie zostal osiagniety.

Podczas gdy samo GHB jest nieskuteczne, mozna go uzywac podczas cyklu na syntetycznym GH by jeszcze bardziej zwiekszyc jego poziom. Wydaje sie oplacalne spozycie GHB przed zastrzykiem z hormonu wzrostu wieczorem. Egzogenny GH zatrzymuje wytwarzanie naturalnego GH przez organizm. Jesli chcesz zrekompensowac utrate naturalnego GH przez wstrzykiwanie wiekszej ilosci syntetycznego, jest to wielka strata pieniedzy. Zamiast tego mozna zazyc jedna kapsulke GHB, ktora powinna co najmniej przywrocic naturalna produkcje GH. Dzieki temu dodajesz naturalnie wytwarzany GH do tego syntetycznego. Jest to sposob na zwiekszenie potencjalu syntetycznego GH i lepszego zachowania homeostazy organizmu.

Psychodeliki a świadomość

Psychodeliki wywołują radykalnie odmienne doświadczenia i wglądy w porównaniu z naszym codziennym postrzeganiem siebie i rzeczywistości. Sama etymologia nazwy złożona z greckich słów psyche i delos, co tłumaczy się jako manifestujące umysł i co z miejsca przekierowuje nas w stronę tego, co rozumiemy przez świadomość. Powstaje zatem podstawowe pytanie: co rozumiemy przez termin świadomość, szczególnie w kontekście badań nad psychodelikami i z zastosowaniem psychodelików?

Gdańsk. Kokainowe małżeństwo. Wpadli tego samego dnia

Funkcjonariusze gdańskiej policji (woj. pomorskie) zatrzymali 30-latka, który spowodował kolizję. Zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenia, że znajduje się on pod wpływem zakazanych substancji. Kilka godzin później wpadła jego partnerka – w aucie miała narkotyki.
  • 402 / 69 / 0

Proszę zacytować mój post abym miał powiadomienie jeżeli ktoś zna odpowiedźi bo śledzę wiele wątków.

1.Będąc w ciągu też baklo was wybudza co 1-2h?

2.Jaki jest wasz rekord w mg?

3.Czy tolerancja biorąc dziennie szybko wzrasta?

4.Czy biorąc dziennie 175mg działanie słabnie? Chodzi mi o wszystkie szczegóły jeżeli tak.

5.Czy biorąc jak wyżej np. 175mg dziennie, kilka dni z rzędu zdaży się wyskok wziąść np. 350mg dziennie albo dajmy na to tydzień to powrót do 175mg z czym się wiąże?
Osłabione działanie to na pewno.

6.Po ilu dniach 175mg wraca do normalności? Czy w ogóle wraca...

7.Jakie są konsekwencje takiego wyskoku

8.Czy taka dawka solo nadaje się na spanie?

9.Czy miks z pręgą nadaje się na spanie? Wszystkie szczegóły np. Czy jedno wyklucza drugie i baklo spiduje a prega uspokaja albo na odwrót?

10.Czy przyjęcie dawki np. 175mg też was odmóżdża? Kumpel wydaje się lekko przyjebany pod wpływem:)

11.Czy papierosy nasilają banie?

12.Po nie przespanej nocy wypiwszy kawę mówi, że jest śpiący. To możliwe?

Tyle lat mam do czynienia z tym lekiem a mam wiele pytań i zarazem znam wiele odpowiedzi i służę pomocą więc śmiało pytać :)

Z góry dzięki za odp owiedźi
  • 183 / 11 / 0

Wczoraj 100 oral + 75 sniff. Prawie nic. Zajechałem gaba konkretnie. Dzisiaj 200 po + 50 s, lepiej, ale to naprawdę przerażające, bo miesiąc temu pierwszy baklo ever zrobił mnie w dawce 50mg prawie jak 2ml gbla.
  • 34 / 2 / 0

A ja po 4 miechach brania 75-100mg dziennie (czasem nawet wyskoki na 125-150mg) musiałem mocno ciąć, w 5 dni zszedłem do 25mg bo mi nerki zaczeły wysiadac.. Nie wiedziałem ze to aż tak po nerach daje.
  • 1701 / 161 / 0

Bo tolerka szybko rośnie, a Ty uważaj, bo potem będzie trzeba bawić się w odstawkę. Trzeba robić przerwy i zerować tolerkę

Tu mały offtop, ale się pochwalę, jaką kolekcje buteleczek udało mi się zgromadzić %-D większość nawet nieotwarta. Ale to moje, nie na sprzedaż
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 956 / 114 / 0

Kurwa, czy to baklo nawet przy niższych dawkach potrafi aż tak mięśnie poluzować? W jeden dzień: wstaje gwałtownie znad prysznica i mnie „połamało”, a pod koniec dnia gram w piłkę i źle stanąłem i jakieś ścięgno naderwałem czy coś, bo kuśtykam.
  • 183 / 11 / 0

Tak, wstając od kompa po kilku godzinach już "łamią mi się kolana".
Btw. kto by pomyślał, że można po tym normalnie "spływać" jak po G. Rozjebałem mordę o lustro wczoraj bo padałem na stojąco. Ale trochę mnie poniosło (200+75+100+175 w odstępach czasowych). Wyzerowałem flakon do końca %-D
  • 31 / 4 / 0

Opowie mi ktoś coś więcej na temat tego spocyfiku? Na internecie nie ma za dużo na ten temat...
  • 956 / 114 / 0

@Popeos ponad 300 stron wątku Ci nie wystarczy? %-D
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata