Baklofen - Wątek ogólny

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 3321 Strona 328 z 333
Rejestracja: 2020
  • 51 / 2 / 0

@markos74 odstaw baklofen na 3-4tygodnie żeby zmniejszyć tolerancje. Na objawy odstawienne
(lęki itp.) możesz wspomóc sie małymi dawkami benzo(np.0.5mg klona). Potem gdy znów zaczniesz brać baklofen staraj sie nie przekraczać 50mg/dobe żeby w razie czego skutki odstawienia nie były tak bolesne. Pozdrawiam
Rejestracja: 2011
  • 690 / 135 / 0

Na fobię społeczną najskuteczniejsza jest terapia behawioralno-poznawcza. Inaczej prowadzi to do całkowitego podporządkowania sobie życia pod tabletki oraz potężnym nawrotem choroby przy ich odstawianiu.

Mikrodozowanie a osobowość

Mikrodozowanie psychodelików ma prowadzić do większej efektywności, kreatywności i lepszego samopoczucia, co potwierdza większość dotychczasowych badań. Tym niemniej badania te wykazały też niespójny wzór zmian cech osobowości, a niektórzy użytkownicy donosili o niekorzystnych efektach.

Nowe substancje psychotropowe w grupie IV-P

Ministerstwo zdrowia skierowało do opublikowania w Dzienniku Ustaw nowelizację rozporządzenia w sprawie wykazu substancji psychotropowych, środków odurzających oraz nowych substancji psychoaktywnych. Wprowadza ono nowe substancje do kolejnych wykazów stanowiących załączniki do rozporządzenia.
Rejestracja: 2018
  • 95 / 30 / 0

A.. byłbym zapomniał do tego miksy co pisałem - czyli baklo 150 -200 a dochodzi i do 250 , chlam dość często alkohol , no i clon też nie jest mi obcy.

Pozdrwaiam
[/quote]

łe panie
To najpierw przestań chlać ,jak chcesz zbijać ilość zażywanego baklofenu .Pijąc nie uda ci się ta sztuka .Teraz obraz twoje sytuacji jest znacznie gorszy .Przestać pić ,to i lęki będą mniejsze ,potem możesz stopniowo schodzić z baklofenu .W zasadzie to nie masz wyjścia.
Rejestracja: 2010
  • 517 / 90 / 0

20 kwietnia 2021Fruktoza pisze:
Na fobię społeczną najskuteczniejsza jest terapia behawioralno-poznawcza. Inaczej prowadzi to do całkowitego podporządkowania sobie życia pod tabletki oraz potężnym nawrotem choroby przy ich odstawianiu.
ez tabletek czasami nie da rady wyjść z choroby. Dzięki nim możesz zobaczyć jak wygląda normalne życie. Prze ten czas można pracować nad sobą dostajesz pewnych nawyków "mózg" się regeneruje Oczywiście muszą być dobrane odpowiednie medykamenty z których można łagodnie zejść.
Rejestracja: 2017
  • 1285 / 180 / 0

Nie wiem czy ktoś pytał ale opiszę swój stan po 3 dniach jakoś bez snu wrzuceniu ok 200mg baclofenu w tle była bupra i metkatynon walony i.v

Zaczęło się od nagłego zasypiania ( rozmawiałem przez tel ta osoba zdawała relacje ) i demonicznego śmiechu i krzyku na całe gardło
Moje mieszkanie wyglądało jakby było całe z wody ( coś jak wzroki na fontannie) kątem oka widziałem różne postacie np szedłem się odlać to obok robili coś ratownicy medyczni którzy wyglądali jak grafika w Minecraft
Byłem świadkiem różnych zdarzeń np widziałem jak ludzie gdzieś biegną jak przez okno ktoś zagląda ( mieszkam na 2gim piętrze ) i to ciągle zasypianie na kilka minut i krzyki + śmiech podobno jeszcze w czasie "snu" z kimś rozmawiałem ( telefon był cały czas na głośniku bo tego nie pamiętam )
I ten stan początkowo czułem mega euforię później przerodziło się to w co wyżej
Rejestracja: 2020
  • 41 / 3 / 0

Jaka substancja ma działanie zbliżone jakkolwiek do baklofenu? Chodzi mi o coś co będę mógł brać cały czas.
Bez niego czuję się przez wszystkie wcześniejsze lata - smutnie, bez motywacji, bez humoru, pesymizm. Jakby brakowało dopaminy, nie da się czerpać szczęścia z życia. Mógłbym wygrać milion i nadal bym był smutny i niezadowolony z milionem.
Rejestracja: 2011
  • 690 / 135 / 0

Najbardziej zbliżone działanie ma do fenibutu. Trochę do GBL, tylko dużo subtelniej i delikatniej. Żadna z tych substancji nie nadaje się do brania cały czas. Pewne podobieństwa w działaniu wykazuje jeszcze pregabalina, chociaż klimat inny to lepiej nadaje się do długoterminowego brania, fajnie motywuje i reguluje nastrój nawet w dawkach terapeutycznych.
Rejestracja: 2020
  • 41 / 3 / 0

@Fruktoza ostatnio po fenibucie miałem ogromne nasilenie kompulsji i obsesji, całe ciało mi się wyginało przez cały kolejny dzień. To było straszne. Również w myślach musiałem powtarzać w kółko jakieś rzeczy. Jakoś mi to podrażniło układ nerwowy. Tak jak metylofenidat.
Pregabaline biorę ale jedynie łagodzi mi lęki ale nie daje szczęścia, którego mam mega deficyt. Nie chce mi się trenować bez baklofenu, brakuje uśmiechu. Odżywiam się bardzo dobrze, witaminki biorę, pracuję. No nie wiem co jest nie tak. Szukam jakiegoś zamiennika bo przecież nie mogę tego brać do końca życia żeby przetrwać.
Rejestracja: 2020
  • 41 / 3 / 0

Wie ktoś dlaczego się tak dzieje? Najbardziej mnie zastanawia dlaczego po baklofenie budzę się z samego rana wyspany a bez niego wstaję po 9 godzinach i umieram.
Rejestracja: 2018
  • 95 / 30 / 0

Jak masz organizm przyzwyczajony ,do bycia pod wpływem baklofenu ,to nie jest to nic nadzwyczajnego .W zasadzie w Twoim pytaniu jest odpowiedz ,właśnie dla tego
Posty: 3321 Strona 328 z 333
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 2322 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: shinekk i 3 gości