Baklofen - Wątek ogólny

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 3321 Strona 327 z 333
Rejestracja: 2015
  • 452 / 77 / 0

Nie myśl, że się chwalę. Czysty fakt, chciałem przedawkować.

@Fruktoza

No liczyłem, że się nie przebudzę. 2,5g + alko + trochę klonazepamu (ale mało). Mieszkam sam, drzwi zamknięte, pracuję tak, że dopiero za 2 tygi ktoś by mnie szukał. Mam depresję, którą właśnie leczę sobie baclofenem w małych dawkach, pierdolę antydepy, 25-50mg leczy zajebiście, wczoraj akurat miałem atak choroby, więcej nie próbuję, nadal czuję się paskudnie.
Rejestracja: 2011
  • 690 / 135 / 0

Może psychoterapia oprócz leczenia farmaceutycznego? Chociaż nie jestem przekonany czy baklofen to dobry lek na depresje.

Łączył to ktoś z fenibutem w mniejszych dawkach czy bez sensu? Np 2g feni + 25/50mg baklo? W większych zapewne będzie usypiać.
Z pregabaliną się świetnie miksuje, 150mg + 50mg baklofenu i jeden z fajniejszych miksów jakie próbowałem.

Ten kac z rana jest naprawdę nieprzyjemny, dziwne uczucie, lęki, spadek nastroju, uczucie odrealnienia, wstałem wyraźnie niewyspany i zmulony.
Dla takich GABA-wraków jak ja uzależnia z miejsca, miałem zakończyć ciąg w niedziele, a dziś z rana od razu wrzuciłem 25mg + 150mg pregaby, a teraz kolejne 25mg przed pracą.
Pregabalina się kończy i już myśli że trzeba ogarnąć nowy zapas...męczy mnie już to ubezwłasnowolnienie od tabletek i coraz częściej jestem myślami przy kolejnej terapii leczenia uzależnień.

MDMA w leczeniu zaburzeń psychicznych

Psychodeliki są badane jako środki do leczenia zaburzeń psychicznych od lat. Niektóre z nich jak np. ketamina zostały już zatwierdzone przez amerykańską Agencję Żywności i Leków FDA w terapii depresji lekoopornej. Inne takie jak LSD, psylocybina, a zwłaszcza MDMA, są poddawane szczegółowym badaniom w tym kierunku.

Sąd w Meksyku wznawia proces polskiego kapitana statku oskarżonego o przemyt narkotyków

W środę wieczorem czasu warszawskiego sąd w Ciudad Victoria, na północnym wschodzie Meksyku, wznowi rozpoczęty wiosną 2020 r. proces Andrzeja Lasoty, kapitana statku, oskarżonego przez wymiar ścigania tego kraju o przemyt ćwierć tony kokainy.
Rejestracja: 2021
  • 7 / / 0

19 kwietnia 2021farawayfromheaven pisze:
Nie myśl, że się chwalę. Czysty fakt, chciałem przedawkować.
[...]
Mam depresję, którą właśnie leczę sobie baclofenem w małych dawkach, pierdolę antydepy, 25-50mg leczy zajebiście
No faktycznie, tak świetnie leczy, że aż chciałeś ze sobą skończyć. Baclofen to nie jest lek antydepresyjny. Może chwilowo da uczucie ulgi, ale nic więcej.

Ma ktoś z was refluks i zajada baclofen? Podobno hamuje relaksację dolnego zwieracza przełyku.
Rejestracja: 2015
  • 452 / 77 / 0

Właściwości antydepresyjne ma, były chyba nawet jakieś badania na ten temat, na pewno nie wyleczy, ale łykając sobie jest ok. Ogólnie wychodzę jeszcze z dwuletniego uzależnienia od alprazolamu, także 3x25mg dziennie idealnie mnie luzuje, spokojnie wskoczyłem na 0,5mg klona co 2-3 dni, mam dość tego gówna.

No odjebało mi wczoraj, nie jestem wcale dumny, wiadomo, że nigdy nie ma dobrego powodu, ale akurat miałem ostatnio taką sytuację, że wydawało mi się to zajebistym rozwiązaniem, mimo wszystko można takie dawki przeżyć. No idę na terapię poznawczo-behawioralną, może to coś pomoże.
Rejestracja: 2018
  • 898 / 179 / 0

Przecież to dawka śmiertelna dla 3-4 osób, tu ludzie pisali że ich ledwo odratowali po 450mg zapitych wódką - a gdzie klony jeszcze?

Twoje gaba jest z tytanu chyba.
Rejestracja: 2019
  • 376 / 4 / 0

Zazywam dawkę baclo 50mg już od kilku miesięcy na podwyższenie nastroju czy zwiększyć dawkę bo potencjał osłabł
Rejestracja: 2019
  • 376 / 4 / 0

Zazywam dawkę baclo 50mg już od kilku miesięcy na podwyższenie nastroju czy zwiększyć dawkę bo potencjał osłabł
Rejestracja: 2018
  • 95 / 30 / 0

up, można zwiększyć .Ja jednak sugerował bym w drugą stronę ,Czyli zmniejszyć ,przyzwyczaić organizm przez kilka dni do mniejszej .I wrócić znów do 50mg .Tym sposobem ,będziesz się dłużej cieszył substancją , mniejsze szkody dla organizmu .Tak można jechać miesiącami .Niwelując wiele zagrożeń zdrowotnych ,wzrostu tolerancji itp itd
Rejestracja: 2010
  • 932 / 104 / 0

@pauleta1987 też bym zrobił przerwę żeby receptorki trochę odpoczęły. Poza tym teraz zwiększysz do 75, a za dwa miesiące będzie już jadł 100 mg.
Najlepsza byłaby absolutna abstynencja na co najmniej miesiąc. Jeśli nie dasz rady to wspomagaj się jakimiś innymi gabaergikami, np. pregabaliną, jakimś benzo, od biedy może być nawet phenibut.
Rejestracja: 2013
  • 2 / / 0

15 kwietnia 2021dash pisze:
15 kwietnia 2021markos74 pisze:
Witam wszystkich forumowiczów.
Od jakiś 10 lat biorę baklofen, na początku jedna tabletka robiła ze mnie boga, max energii , gadatliwość , ale taka z sensem.
Od jakiś sześciu lat zacząłem zwiększać dawkę, teraz jest to 150-200 mg . Do tego biorę moklar i segan ale nic to nie daje -wręcz tylko zamułkę , leże całymi dniami i nic mi się nie chce.
Bardzo proszę obeznanych w temacie o radę co w takiej sytuacji robić, odwyk nie wchodzi w rachubę z powodów rodzinnych.

Bardzo bym prosił PEA o odpowiedź na PW, jeśli to możliwe
Pozdrawiam serdecznie
Dzień w dzień bierzesz, bez żadnych przerw? Miałeś objawy odstawienne (jeśli próbowałeś zrobić przerwę)? Nie masz problemów z żołądkiem?
Biorę praktycznie co dziennie, próbowałem kilka razy zmniejszać dawkę , ale skutkiem tego były straszliwe lęki .
Z żołądkiem jest taki problem, że jak nie wezmę baklo , to nie da rady nic zjeść .
Ogólnie to biorę baklo na fobię społeczną- którą jak twierdzę mam od urodzenia
Zanim poznałem baclofen, ratowałem się alkoholem, - takie szczęśliwe dzieciństwo.

Ta fobia społeczna nie pozwala mi też pisać całkiem zwięźle i logicznie

A.. byłbym zapomniał do tego miksy co pisałem - czyli baklo 150 -200 a dochodzi i do 250 , chlam dość często alkohol , no i clon też nie jest mi obcy.

Pozdrwaiam
Posty: 3321 Strona 327 z 333
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 2322 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ignis i 6 gości