Baklofen - Wątek ogólny

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 3126 / 436 / 0

Ajj już niedługo baklo i oby ładna pogoda na dworze utrzymała się już ;) tolerka zerowa, 50mg wystarczy na start, chociaż jak dobrze pamiętam to kiedyś codziennie 50mg robiło mnie akurat idealnie, nie za mało nie za dużo.

Tylko z 3-4 razy przedawkowałem ale to z amfetaminą - nie polecam tego mixu, no chyba że ktoś zna umiar, bo być już nieźle naćpanym tym mixem i wiadomo chce się więcej aż w pewnym momencie budzisz się na SORze, taka tylko przestroga :)
  • 1566 / 391 / 0

Mi z amf baklofen się łączył dobrze w dawkach 50-75mg, na zwalę wrzucony zamieniał noradrenalinowy wypłoch w miły afterglow. :krowa:

Meksyk coraz bliżej legalizacji marihuany

Projekt ustawy regulującej produkcję i posiadanie marihuany, a także obrót nią, przegłosowali deputowani z niższej izby meksykańskiego parlamentu. Jeśli poprą go jeszcze senatorowie i prezydent, to Meksyk stanie się trzecim krajem z tak postępowymi regulacjami dotyczącymi marihuany.

Tajlandia łagodzi prawo o uprawie konopi. "Marihuana jest wschodzącą gwiazdą"

Ponad 2 i pół miliarda złotych - taką wartość w 2024 roku ma osiągnąć rynek legalnej marihuany w Tajlandii. Ten kraj jest pierwszym w Azji Południowo-Wschodniej, który zalegalizował medyczne wykorzystanie konopi indyjskich w 2017 roku. Ostatnio jeszcze bardziej złagodził prawo - tajska rodzina może hodować do sześciu takich roślin.
  • 516 / 90 / 0

Baclo się dobrze miksuje z benzo, alko stimamy itd. tylko jak kolega pisał trzeba znać umiar bo można źle skończyć. Jak nie SOR to na dołku.
  • 1275 / 175 / 0

Kurwa ja muszę wrócić na ziemię z tym baclofenem wrzucam sobie po 160mg 80rano/wieczór a słoiczki kurwa topnieją może uda się utrzymać tylko poranna dawkę jak nie to będzie smutek
  • 7 / 1 / 0

Czy baklofen może powodować ból pleców i ogólnie stawów? Mam problem i nie za bardzo wiem co jest tego przyczyną. Lekarz mówi, że baklofen na to pomaga a ja czuje że jest odwrotnie. Wydaje mi się że mam bardziej spięte mięśnie po tym a ból jest większy.
  • 3126 / 436 / 0

Powinien właśnie na to pomagać, ale tak przy twoim poście sobie pokminiłem że mi w sumie nie pomagał na ból chyba prawie nic... jedynie to mięśnie były nie napięte jak u ciebie ale takie napompowane jakby, z resztą całe ciało, ale to raczej z tego efektu że baklo zatrzymuje wodę w organizmie i wszystko puchnie, mnie się ten efekt akurat podoba ;)
  • 897 / 319 / 0

28 lutego 2021Anabolik pisze:
Kurwa ja muszę wrócić na ziemię z tym baclofenem wrzucam sobie po 160mg 80rano/wieczór a słoiczki kurwa topnieją może uda się utrzymać tylko poranna dawkę jak nie to będzie smutek
Na zdjęciu widziałem że masz 10-tki, musisz pogadać z magikiem żeby przepisał ci 25-tki, są 2 razy wydajniejsze.
  • 230 / 23 / 0

28 lutego 2021Bolec89 pisze:
Czy baklofen może powodować ból pleców i ogólnie stawów? Mam problem i nie za bardzo wiem co jest tego przyczyną. Lekarz mówi, że baklofen na to pomaga a ja czuje że jest odwrotnie. Wydaje mi się że mam bardziej spięte mięśnie po tym a ból jest większy.
Tak moze. To nie tyle bol stawow ale jakby sciegien/stawow. Trudne do opisania cos jak bol neuropatyczny. Gbl podobnie z tego co pamietam tylko ze tam dochodzi komponenta euforii i malo to wtedy przeszkadza.
  • 897 / 319 / 0

Rzadko spotykane żeby baklofen powodował ból mięśni czy stawów, z czego to może wynikać, reakcja paradoksalna, czy uczulenie?
  • 3367 / 970 / 0

Zmiany neuropatyczne? Baklo, alko, stimy, zła dieta to zaostrza. W każdym razie Neurovit nie zaszkodzi. Tako rzecze lekarz, tako ja również mówię.
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 2257 uczestników Wejdź na czata