Baklofen - Wątek ogólny

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 3 / / 0

wy to łykacie raz dziennie i niby trzyma was cały dzień? baclo podobno ma krótki okres półtrwania..
  • 3 / / 0

Po łyknięciu tego 100mg coś mnie zaczęło kłuć w klacie nieprzyjemnie do końca dnia, mogło to mieć jakiś związek czy zbieg okoliczności? na drugi dzień przestało..

Ayahuasca to szansa, żeby z większym szacunkiem i uwagą potraktować rdzenne kultury

– Jestem zwolennikiem medykalizacji psychodelików i wiem, że może ona złagodzić cierpienie wielu ludzi, ale obecnie uważam, że jeśli chcemy naprawdę uzdrowić ludzkość i naszą planetę i wyjść z kryzysu, musimy współpracować i czerpać z różnych systemów wiedzy: połączyć mądrość przodków ze współczesnymi technologiami i światopoglądami – mówi Benjamin De Loenen, założyciel International Center for Ethnobotanical Education, Research, and Service i popularyzator ayahuaski, w rozmowie z Maciejem Lorencem.
  • 1241 / 171 / 0

Lecę baclofen pregabalina klonazepam buprenorfina metylofenidat
I kurde jest już tydzień i powoli magia znika głównie ta baclofenowa

Do starych wyjadaczy dodanie z 1g fenibutu do tego miksu sprawi że nie będę musiał narazie dorzucsc baclofenu ? Czy hujowa opcja
  • 11 / / 0

Jak wyżydzić od psychiatry baklofen? Bo mam wrażenie, że jak mu powiem że chcę do zastosowań rekreacyjnych w miksie z pregabaliną to szansa dostania to takie 50% %-D +
  • 3075 / 431 / 0

@falawel ból kręgosłupa, nie wiem jesteś sportowcem, ćwiczysz na siłowni i kręgosłup dostaje swoje a kiedyś miałeś ten lek i jedna tabletka pomaga ci na określony ból, a nie chcesz np. brać innych leków np. tramadolu bo wiem że on uzależnia itp, a taki ketonal rozwala żołądek itp, a z tego co czytałem to baklofen jest najbardziej bezpieczny z tych środków przeciwbólowych.
  • 1 / / 0

Mógłby ktoś mi powiedzieć jak długo na was działa baclofen? Słyszałem że potrafi działać cały dzień?
  • 853 / 305 / 0

@MateuszG91 Zgadza się, odpowiednio duża dawka przyjęta rano potrafi działać do wieczora ale pod koniec jest to już bardziej nużące niż przyjemne, tym niemniej to prawda, działa wyczuwalnie przez cały dzień.
  • 71 / 4 / 0

20 lutego 2021falawel pisze:
Jak wyżydzić od psychiatry baklofen? Bo mam wrażenie, że jak mu powiem że chcę do zastosowań rekreacyjnych w miksie z pregabaliną to szansa dostania to takie 50% %-D +
ja powiedziałem że stabilizuje mi nastrój oraz sen, dostałem na lajcie dwa słoiczki 25 mg, dawkowanie wypisał 2 tabsy na dobe :korposzczur:
  • 434 / 69 / 0

@MateuszG91

zależy jaka dawka, 25mg przyjęte ok. 7 rano trzyma mnie wyraźnie do popołudnia, druga taka sama dawka ok. 15 wystarcza na resztę dnia.
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 2084 uczestników Wejdź na czata