Baklofen - Wątek ogólny

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 3081 Strona 307 z 309
Rejestracja: 2015
  • 428 / 67 / 0

paczka baclo 50x25mg, paczka alpry 30x1mg, pierwszą wycieczkę do sklepu pamiętam, choć nieźle mnie rzucało, dopiero w 3 sklepie dostałem alkohol, a przecież nie byłem pijany %-D druga wycieczka to dla mnie zagadka, dobrze że chociaż bajer wchodził ładnie na tinderze i to bez błędów ortograficznych.

Jeszcze 2 miechy temu 25mg baclo i 0,5mg alpry rano, kawka i byłem bogiem. Teraz myślę tylko nad rzuceniem tego, poza baclofenem, który muszę jeść, w czwartek odebrałem pakę 120mg alpry i 500mg diazepamu, żeby w końcu to odstawić. W piątek się obudziłem z 90mg alpry, diazepamu brak. O ile z baclo sobie (chyba) radzę, o tyle z benzo nie wiem, dzisiaj wziąłem pakę klonów dwójek, zjadłem 10mg, coś tej alpry (oczywiście rano też musiało wlecieć) i nic, pewnie jestem naćpany jak świnia, alpra fantastycznie pomagała mi w moich obu zawodach, ale w tym momencie lecę w dół, jeszcze niedawno jadłem 1-1,5mg dziennie i od jutro mam zamiar tyle jeść, przejść na klona, dokroić ile się da i zamówić tonę rolek i dać kumplowi, niech mi wydziela.

Giebla odstawiłem CT 40ml/doba - pół roku, baclo w 2 tygi 200-300mg doba/3 miesiące, zobaczymy tego szatana :tabletki:

Żeby nie było off-topu, to jest właśnie przykład jak się nie bawić z baclofenem. 25mg-antydepresant, 50mg- humorek, 100/150mg- mania.
Rejestracja: 2009
  • 276 / 5 / 0

Siemanko.
Może mi ktoś powiedzieć, oczywiście czysto teoretycznie, jakich dawek musiałbym użyć żeby doświadczyć jakiegoś relaksu, uspokojenia (o ile takowe w ogóle występuje w wyższych dawkach). Dodam, że maks co spożywałem to 120mg i w tej dawce to hyper jestem strasznie, masa energii, luźna gadka, banan na pysku. Tolerka jest ale bardzo mała.
No i chciałbym po prostu wiedzieć czy większe dawki załóżmy 200mg + pokażą coś innego czy nie ma sensu.
Aha jeszcze jedno, czy jest sens mieszanaia tego z prometazyną w celu uzyskania działania uspokajającego? Bo mam tego setki tabsów, no i sama prometazyna w dawkach do 75mg nie robi mi nic oprócz działania przeciwalergicznego.
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdro

Ayahuasca to szansa, żeby z większym szacunkiem i uwagą potraktować rdzenne kultury

– Jestem zwolennikiem medykalizacji psychodelików i wiem, że może ona złagodzić cierpienie wielu ludzi, ale obecnie uważam, że jeśli chcemy naprawdę uzdrowić ludzkość i naszą planetę i wyjść z kryzysu, musimy współpracować i czerpać z różnych systemów wiedzy: połączyć mądrość przodków ze współczesnymi technologiami i światopoglądami – mówi Benjamin De Loenen, założyciel International Center for Ethnobotanical Education, Research, and Service i popularyzator ayahuaski, w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Proces Psycho Fans Ruchu Chorzów. "Baluś na wolności handluje narkotykami"

Jeden z oskarżonych w procesie Psycho Fans mocno uderzył w tzw. małego świadka koronnego. - Handlował i jestem przekonany, że nadal handluje narkotykami - powiedział Michał Ż. Na potwierdzenie przedstawił zeznania Bartosza S., który liczy na nadzwyczajne złagodzenie kary w innym procesie, więc współpracuje z organami ścigania. Ten zeznał, że w 2019 roku wziął od Łukasza B. ps. Baluś kilkanaście kilogramów marihuany i amfetaminy.
Rejestracja: 2017
  • 1168 / 153 / 0

@farawayfromheaven

Nie wiem sam czy jesteś bajkopisarzem czy nie w sumie na GABA tolerka rośnie w ni skończoność

Tez miałem epizody typu benzo gbl alko
Lub benzo pregabalina baclo alko w dawkach niekontrolowanych

Ale gieta baclo bym nie ojebal

Swego czasu miałem tolerke na 20mg + klona dziennie a baclo do 100mg z 3-5mg alpry i 600-750mg pregabaliny do tego jesCxe alko i buprenorfina %-D
Rejestracja: 2015
  • 428 / 67 / 0

@Anabolik

tak się składa, że poza rzeczami jebiącymi po gaba nie biorę nic, raz do roku jakieś stymulanty, poza starą amfą i paroma eksperymentami z ketonami,

lecąc w ciągu na gieblu łącznie przez 2 lata zbierałem 4 paki baclo co miesiąc od 2 lekarzy, więc miałem na co przeskoczyć.

chwilę temu brałem sobie 50mg baclo + 1mg alpry dobowo, do tego kawa, siadałem przed kompem, kreatywność level master.

dzisiaj zjadłem 18mg clona (wczoraj 10), parę sztuk alpry, piję 3 piwo, nie czuję nic, baclo nie dorzucam, mam paczkę do pierwszego kolejnego miesiąca, CT skończyłbym w psychiatryku, a średnio mi się to widzi.

nie mam po co ściemniać, uwagi nie szukam, baclo się kiedyś zafascynowałem, dawki 50-100mg dawały mi euforię jak po mdma, zresztą wbrew pozorom lubię się pomęczyć i np. parę dni nie brać, efekty odstawki sprawiają mi przyjemność wiedząc, że mam tabletki w kieszeni. no a po rozstaniu z kobietą dawki rosły, rosły, aż doszedłem do grama, co musiałem udokumentować %-D mi poza tym nie zależy na niczym, zjadłbym obie paki które mam, tylko gdybym przeżył to rano miałbym CT po 100 tabletkach, co marnie widzę.

@canabisman

baclo tak działa, mniejsze dawki pobudzają, dają full energii, taki legalny koks, spróbuj więcej, ale bez przesady, skoro masz tolerkę to 200 możesz chyba spokojnie zarzucić, powinno wyluzować.
Rejestracja: 2019
  • 784 / 269 / 0

@farawayfromheaven jesteś niezły wariat, takie dawki wypierdoliły by mnie na orbite.
Rejestracja: 2007
  • 762 / 148 / 1

Zdarza się wysoka oporność na baklofen, niektórych osobników bez tolerancji na gabaergiki nie rusza 150 mg p.o.
Rejestracja: 2017
  • 238 / 40 / 0

Koleżce od grama baclo wierzę, sam bez tolerancji zjadałem po 600 mg. Do czasu, aż obudziłem się z cewnikiem w prąciu. Zakładała go śliczna pielęgniarka, jak Boga kocham wolałbym starą pomarszczoną pigułę. Na fazach potraciłem niejednokrotnie resztki honoru i godności by powstawać jak feniks i lecieć tą sinusoidą zagłady ku nieskończoności.

Wracając do tematu to jak już wspomniałem, mógł typo tak przymiksować, sam jadłem niebotyczne ilości w akompaniamencie kilkudziesięciu gram klona. Pewnie dalej bym jadł raz na dwa miechy, bo tak sobie lubiłem zarzucać te baclo, gdyby nie uraz jakiego się nabawiłem na fazie. Nie chcę się wdawać w szczegóły, ale baletmistrzem to nie będę, sprinterem również, a o ukochanej macie niewspominając. W skrócie - zerwanie mięśni dwu i czterogłowego, pęknięta kostka oraz kość jarzmowa, bo pustym łubem musiałem wyhamować. A mięśnie mega rozluźnione, to można sobie wyobrazić anatomie urazu, kurwa wolałbym chyba na żywca sobie rękę złamać. Plus jeszcze piguły mające mnie za obłąkanego kiedy dosłownie wyłem z bólu i ładujące mi do oporu benzole, to domięśniowo, to dożylnie w zastrzyku, to w kaniuli.

Co ciekawe, w wypisie zaburzenia psychotyczne, przedawkowanie benzodiazepin i tu uwaga - leczone większą dawką benzodiazepin. Nigdy więcej baclofenu. Jedyna substancja, której przedawkowanie mnie zniechęciło do użytkowania. A było tego trochę, zespoły serotoninowe po mdmie, bad tripy po grzybach, delirki po miesięcznych ciągach czy keto zwały. Nic mnie tak nie zniechęciło jak ten pierdolony baclofen. Uważajcie z tym.
Rejestracja: 2019
  • 784 / 269 / 0

też się budziłem na sorze z rurką w kutasie, ale to po alkaholu, puki co baklofen trzyma mnie na powierzchni, dla mnie mega,kozak lek.
Rejestracja: 2018
  • 1893 / 398 / 28

Też bardzo lubię baklofen, tylko raz zdarzyło mi się go przedawkować, ale wtedy jebnąłem 100 mg (bez tolerancji) + 0,5 litra jagera z energolem, od tej pory nie walę więcej niż 50 mg. 25 mg + kofeina to produktywny dzień, jestem bardziej wygadany i wyluzowany. Na wieczór wolę taką samą dawkę + jakieś browary, niestety po baklo strasznie ciągnie do alkoholu, piwa wchodzą jak woda i ciągle chce się więcej, zdarzało mi się latać do monopola po nocy. Osobiście nie potrafiłbym przez to odstawiać alko baklofenem, bo tylko miałbym większą ochotę chlać.
Rejestracja: 2017
  • 1168 / 153 / 0

Mnie jak mam leki na GABA to odstrasza alkohol

Rozumiem wasze kompulsywne dorzucanie ja teraz wchuj ostrożnie wszedłem w nowy ciąg (40mg baclo 225mg pregabalina 12mg bromazepam na start ) i co 3dni zwiększam w ten sposób cieszę się GABA faza bez przypalu znaczenie też na że do tego leci jesCxe bupra i mph
Dziś 5ty dzień a ja nadal nic krzywego nie odjebalem dorzutki też kontrolowane i była jedna
Posty: 3081 Strona 307 z 309
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 1940 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości