Baklofen - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 250 / 47 / 0

ok,pytalem bo myslalem ze tych lekow sie nie laczy,ale lekarz wie co robi.
  • 115 / 6 / 0

Ale naprawdę, głody na narkotyki jak ręką odjął. Polecam ten lek każdemu kto chce się leczyć

Paula przez pół roku pracowała na nielegalnej plantacji zioła w Kalifornii.

"Najlepsi zarabiali 750 dolarów dziennie" - wywiad Noizz.pl

Życzymy udanej jazdy. Psychodeliczne przygody (2020)

Po serii – lepszych lub gorszych – dokumentów i seriali eksplorujących tajniki kultury 420, Netflix zabrał się za równie fascynującą problematykę środków psychedelicznych, zaczynając od "Życzymy udanej jazdy. Psychodelicznych przygód", które, całe szczęście, nie są rutynowym “zrzutem informacyjnym”, oferując coś zarówno doświadczonym, jak i początkującym psychonautom a także badaczom kultury psychedelicznej.
  • 250 / 47 / 0

Na ten lek trzeba jednak uważać bo sam ma spory potencjał uzalezniajacy
  • 614 / 100 / 0

@Opiotrek na jakiej dawce lecisz? Bóle głowy i kac minął?
  • 402 / 52 / 0

co tu taka cisza, równo z epidemią nagle temat padł.

350mg poprawione 100mg donosowo, a dawno nie wychodziłem ponad 50mg. fajnie jest, czuję jakbym nie miał mięśni xD

oczywiście nie polecam, bo można sobie zrobić krzywdę ;)
  • 1932 / 504 / 0

dawka przeogromna, prawie pół grama to jest. ja po takiej ilości bym zaliczył zgona i to dosłownego. takie ilości to już konkretne uzależnienie, na takich dawkach skutki uboczne przeważają pozytywy i nie ma sensu dalej ciągnąć moim zdaniem takiego czegoś. w moim przypadku najwięcej było chyba 125 mg na raz i uboki wyraźnie odczuwalne, pijacki amok. dłuższe ciągi na takich dawkach męczą i nie sprawiają frajdy.

przez tą całą sytuację mam warunki, aby to odstawić, bo wpadłem w ciąg i znowu gniecie bez tabletek. tym razem poszło w miarę gładko, z dawki 75-100 mg, obcinałem po 12.5 mg co każdy dzień i było do przeżycia, obeszło się bez innych leków. doszedłem do 25 mg i kilka dni na tej dawce posiedziałem. teraz jestem na 12.5 mg, ale niestety tu jest największy problem, głównie ze snem. czekam aż się to ustabilizuje i ucinam do zera. fatalnie się dzielą te tabletki i nierówne wychodzą połowy, a niestety nie mam tych mniejszych z podziałką.

faktycznie wątek trochę przymarł, ja powoli staram się ograniczyć baklo i brać tego jak najmniej. wpadła mi teraz e-recepta na trzy paczki, więc krzyżuje to trochę ten plan, bo zawsze jak mam tego w opór, to biorę byle być na fali.

teraz przerzuciłem się na Tramal i dzięki temu zapominam o baclofenie. tak bym te ostatnie chwile podsumował jeśli chodzi o baclo.
  • 506 / 83 / 0

@farawayfromheaven o stary, kozak jesteś. Ja to najwięcej 350mg i to na dużej tolerce. To mnie wtedy zabrało strasznie. Często jedziesz na takich dawkach?
  • 1015 / 103 / 0

Dobra rzecz jak ktoś może mieć testy a chce się zwarzywic będąc na substytycji wypijalem 70 mg metadonu po wyjściu 4x25mg baclofenu 1x 25mg dipherganu i 2-3 piwa i jak dojezdzalem do domu to już sedacja była w huj mocna %-D
  • 506 / 83 / 0

@up i to potwierdza że baclo nadaje się do miksów z wieloma substancjami. Od zamulaczy po spidy %-D
  • 921 / 75 / 3

Dlatego baclofen to szit na maxa totalne gówno
BO JEST ZAJEBISTY
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 1097 uczestników Wejdź na czata