Baklofen - Wątek ogólny

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 2834 Strona 228 z 284
Rejestracja: 2007
  • 669 / 117 / 1

Jedni lubią, inni nie lubią. Ja nie widzę żadnego potencjału rekreacyjnego w baklofenie (po 150 mg bez tolerancji jedynie lekka zamułka). Inni z kolei po 150 mg kończą oddychanie. Uważajcie, jest bardziej nieprzewidywalny niż się wydaje.
Rejestracja: 2019
  • 580 / 71 / 0

12 stycznia 2020mietowy3 pisze:
nie wiem, bo huj to w ogóle brałeś
Liczyłem że wróci magia z pierwszego razu

a tutaj jedynie zamula :( lekka euforia co prawda jest, ale to nie to co było

Może jak zrobię przerwę z dwa miechy to wróci ten stan

Myślicie że warto spróbować GBL? Tam zawsze jest ta magia? Czy też pierwsze razy a potem już gówno?

Może mieć wpływ też to, że jestem alkoholikiem i receptor gaba b mi się przeorał stąd pewnie też takie chujowe działanie baklo

No w pizdu. Czemu nie może być jakieś wspanialej substancji bez skutków ubocznych, która robi z ciebie króla życia bez zmartwień i ciągle w kapitalnym humorze

Dla kotów waleriana taka jest %-D a dla ludzi jeden wielki chuj
Za każdą euforię trzeba potem płacić zjazdami :(

Kto lubi być „pod wpływem”? 8 największych narkomanów i alkoholików w świecie zwierząt

Trudno w to uwierzyć [?], ale ludzie nie są jedynymi ssakami, które raczą się alkoholem czy też inną substancją odurzającą. Renifery, kangury czy delfiny też chętnie wprowadzają się w stan rauszu. Ale właściwie, dlaczego tak się dzieje?

Diler dopalaczy sam przez nie trafił do szpitala. Czego go to nauczyło?

To było prawdziwe śmiertelne żniwo. Latem 2018 roku w ciągu kilku dni po zażyciu dopalaczy zmarło 10 osób w Łodzi i Bełchatowie. Przed łódzkim sądem zaczął się proces czterech dilerów, którzy są oskarżeni o wprowadzanie śmiercionośnych substancji na rynek.
Rejestracja: 2015
  • 953 / 86 / 0

to ci mogę napisać, że nie znajdziesz jej.
Ona nie tkwi na zew. tylko wew. ty jesteś alchemikiem.
Rejestracja: 2019
  • 580 / 71 / 0

12 stycznia 2020mietowy3 pisze:
to ci mogę napisać, że nie znajdziesz jej.
Ona nie tkwi na zew. tylko wew. ty jesteś alchemikiem.
a może pisz trochę wyraźniej żeby każdy Cię zrozumiał

Jak napiszesz coś bez skrótu zakończonego kropką i zmarnujesz dwie sekundy życia na to, nie stanie się tragedia uwierz

Kodeina była dla mnie substancją perfekcyjną, tyle tylko że zjebalem sobie tolerancję na nią przez debilnie zezarte dwa opakowania DHC

Rozumiem przesłanie, że niby królem życia stajesz się przez pracę nad sobą itp.itd. ale komu by się chciało %-D lepiej się czyms naćpać i mieć to od ręki %-D
Rejestracja: 2015
  • 953 / 86 / 0

Nie pisałem tego trzeźwy, ale przekaz zrozumiałeś :-)
Rejestracja: 2010
  • 511 / 86 / 0

@Marcins96 Każdry drag na początku działa najlepiej, ale przy ciągach to słabnie, przez ostrą eksploatację organizmu. Chodź są "rodzynki" przy których można dłużej się pobawić. Myślę że giebel do nich należy, ale jak to w piosence było "przeżyj to sam" :extasy:
Rejestracja: 2018
  • 645 / 29 / 0

Chcę Walnąć, ale nie chcę przypałów chodzi mi o coś w rodzaju benzo mode.Chodzi mi o umysł 3 latka.Ile brać, żeby nic nie zrobić?Mam zdolności do przypałów na dragach.
Rejestracja: 2017
  • 2317 / 730 / 0

proponowałbym na początek dawkę rzędu 50 mg, tak, aby wyczuć sobie działanie leku. dla kogoś bez tolerancji powinno wystarczyć, wszystkie charakterystyczne dla tej substancji efekty powinny być wyraźnie odczuwalne. nie radzę też dorzucać przez pierwsze godziny, bo naprawdę długo się rozkręca i można sobie źle zrobić. chciałem też nadmienić, że ten środek nie ma zbyt wiele wspólnego z benzodiazepinami, a samo jego działanie opiera się na trochę innym mechanizmie. jest bardzo specyficzny i nie na każdego działa tak samo. na pewno o nim mogę powiedzieć, że posiada właściwości poprawiające nastrój, niekiedy wręcz euforyzujące. benzodiazepiny takiego działania nie wykazują.
Rejestracja: 2018
  • 645 / 29 / 0

18 stycznia 2020przodownik pisze:
proponowałbym na początek dawkę rzędu 50 mg, tak, aby wyczuć sobie działanie leku. dla kogoś bez tolerancji powinno wystarczyć, wszystkie charakterystyczne dla tej substancji efekty powinny być wyraźnie odczuwalne.
A jak chcę mocnej to ile dać?Już kiedyś waliłem Balco, ale w miksach.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 591 / 142 / 0

Z tolerką na pregabalinę 600 mg(podbijaną do 900 mg waloną nie na raz w klamę, która mnie pobudza), diazepamem 5mg, 50 mg baklofenu walonego pierwszy raz w życiu robiło mnie podobnie nieco do przegrzania hery, lub pierwszego obcowania z fnt. Ciągłe przysypki, zero euforii(ale to wina zajechanych szlaków dopaminowych), budzenie się wiele razy z mordą na klawiaturze, bądź podnoszenie co jakiś czas telefonu z ziemi - i tu muszę pochwalić technologię samsunga, bo szybka cała, ale do czego zmierzam...

Baklo nie przypadł mi zupełnie do gustu, choć mocne opio uwielbiałem. Wywoływał podczas lotu potężny młot na banię, a rano po przebudzeniu problemy z błędnikiem.
Wiele słyszałem o tym środku, że działa sobie w tle, lub euforia, tarim ta dam i tak jak mix - pregaba 450 mg, dojadany klon 8mg i alpra 6mg( przy ponownej zerowej tolerce na gabaergiki) stawiał mnie na nogi, gdzie byłem panem i władcą wszechświata, baklo okazał się dla mnie chamem i to dosyć grubym.
Pewnie to wina osobniczego odczuwania danych substancji, ale sami przyznacie, że łączenie klona z alprą nie jednego upierdala na amen.
Posty: 2834 Strona 228 z 284
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 1472 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Cyanidus, metkatynon, SzczeryJa i 2 gości