Baklofen - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 2657 Strona 179 z 266
Rejestracja: 2016
  • 443 / 114 / 0

Gastro po baklo czy fenku to normalka. Rośnie apetyt i to apetyt rozumiany szeroko, w każdym calu, na życie na krawędzi, na zabawę, na seks i na żarcie niestety... Na fazie pregabalinowej też mam gastro.
Rejestracja: 2008
  • 1051 / 75 / 0

Tak jak sobie obiecałem, poszedłem dzisiaj do mojego lekarza i powiedziałem mu, że trochę za bardzo się przyzwyczaiłem do nasenów, potrzebuję już dwóch-trzech sztuk do zaśnięcia i psychiatra zalecił mi dwa baklofeny 25 mg na sen i i jeszcze 2X linefor 150mg :-)
Nie wiem, czy łyknął, wątpię, ale przepisał bez gadania, choć dziwnie się patrzył.
A Wy jak to kręcicie? Na czarnym rynku w sumie też drogo nie jest.

Zgadza się, można konia skopytami zeżreć, co mnie jest na rękę, bo schudłem ostatnio trochę %-D Dotychczas popełniałem błąd i jadłem więcej niż 3 tabl., a wystarczą tylko dwie i nawet ból nóg niestraszny %-Cudowny lek! Genialny!

Jak z tolerancją? Gdzie w ogóle tkwi haczyk?

Znajomy opowiadał mi kiedyś, jak przez ten lek wylądował w psychiatryku z ostrymi psychozami. Szczegółów nie pamiętam, bo byłem ostro naćpany ketonami. Na czym polega zagrożenie?
pzdr

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

32-latek zasłabł na komisariacie i zmarł. W jego żołądku znaleziono tajemniczy pakunek!

W żołądku mężczyzny znaleziono foliowy woreczek z tajemniczą substancją. Czy były to narkotyki i czy to one były powodem śmierci 32-latka, będzie można odpowiedzieć po przeprowadzeniu dalszych badań toksykologicznych.
Rejestracja: 2010
  • 3637 / 443 / 0

Ten efekt wow w baclo szybko mija. Potem faza to senność i otępienie . No i bolesna odstawka. Może na Ciebie lepiej zadziała.
Rejestracja: 2008
  • 1051 / 75 / 0

Przerobiłem już wcześniej jeden pojemnik, jednak brałem za dużo, psując sobie fazę. To co mi się w nim najbardziej podoba, to to, że daje długi, regenerujący sen. Pięćdziesiąt miligramów i bite 9 godzin regenerującego snu, a nadmieniam, że całkiem niedawno odstawiałem morfinę.
Rejestracja: 2010
  • 507 / 83 / 0

17 sierpnia 2019ledzeppelin2 pisze:
Ten efekt wow w baclo szybko mija. Potem faza to senność i otępienie . No i bolesna odstawka. Może na Ciebie lepiej zadziała.
Senność i otępienie? Chyba Ci się z benzo pomyliło.
Rejestracja: 2010
  • 3637 / 443 / 0

Na mnie tak działa. Przez 2 dni euforia i pobudzenie. Jak po gieblu.
Potem stan : coś bym porobił ale najchętniej poleżał ( totalny brak kreatywności i napędu).
Otępienie objawia się no. Trudnością w znajdowaniu wyrazôw i mocno szwankuje pamięć krötkotrwała.

Dla mnie dobre raz na jakiś czas.
Rejestracja: 2008
  • 1051 / 75 / 0

Na każdego widać inaczej działa. Wczorajszy stan porównałbym coś pomiędzy stanem upojenia alkoholowego (tak ze trzy piwka), a zolpidemem.

Jak już pisałem bardzo mi się dobrze po nim spało i w tym celu głównie go sobie załatwiłem od lekarza. Niechbym się raz w tygodniu chociaż dzięki niemu wysypiał.

Zobaczymy co będzie dalej, póki co bardzo mi się podoba.
Rejestracja: 2014
  • 2965 / 403 / 0

Wczoraj przedawkowałem baklo, 5szt. doustnie i 5szt. sniffem, obudzili mnie rodzice, podobno wymiotowałem ale tego nie pamiętam, a na łóżku miałem takie zawroty głowy że masakra, ja pierdole jeszcze stary chce mnie znowu do ciborza(detoks) wywieź... oby tylko mi przebaczył bo kurwa to już 4 raz będę, a ja pierdole tam jechać...

Źrenice mam do teraz jak 5zł.
Rejestracja: 2010
  • 3637 / 443 / 0

Jedziesz za bardzo po bandzie. Tez przedawkowałem kiedyś wrzucając o 12:00 75mg i 20:00 75 mg. Więc jeszcze mniej i rozłożone.
Objawy: Całe łöżko mokre od potu, dziwny oddech, spowolniona niemiarowa praca serca , zawroty głowy, biegunka, utrata świadomości co chwila i leciało mi wszystko z rąk.
Rejestracja: 2018
  • 152 / 8 / 0

Ja brałam ale dawki lecznicze 75 w porywach 100 na dobę,nie naraz oczywiście. Potem odstawiłam bez kłopotu, bez kłopotu (poza nawrotem bóli kręgosłupa) dawałam radę bez tego długo i nic mi się nie działo.
Teraz jestem po dość hard corowej operacji kolana (kolejnej szlag) i jakby nie baclofen, chyba bym ze skóry wyszła. Jak miałam iśc do wc z ortezą i o kulach w pierwszych 5 dniach, myślałam że mi rozsadzi nogę, wyrwie śruby, kotwice i wszystko, co tam mam.
Przysięgam że w życiu takiego bólu nie czułam, wtedy wpadłam na genialny pomysł, że może baclo mi zluzuje mięśnie i jakoś nie będzie tak bolało.
O wybawienie!!!!!
Normalnie mogłam iśc do wc (mówię o dawkach 100 na dobę) bez tego potężnego spinania mięśni.
A teraz ortopeda mi go przepisał na czas rehabilitacji że mam brać 3x25 mg. Alleluja,

Z tym jedzeniem- nie mam tak, że się rzucam na lodówkę. Mam tak jak biorę nasenne leki :D
17 sierpnia 2019ledzeppelin2 pisze:
Tez przedawkowałem kiedyś wrzucając o 12:00 75mg i 20:00 75 mg. Więc jeszcze mniej i rozłożone.
Objawy: .
Czyli wziąłeś 150 na dzień i to było przedawkowanie :cojest: :cojest: ?

Sorry- nie chcę robić zamieszania,z góry sorry za błąd. Byłam przekonana, że tabl ma 50 mg, teraz patrzę na opakowanie i widzę 25 mg. Więc poprawiam się: brałam 3x25 mg, bez problemu odstawiłam, teraz mam brac rownież 3x25. Sorki- myslalam że to pięćdziesiątki :D DLatego ogarnął mnie lekki szok.
Posty: 2657 Strona 179 z 266
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 1222 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość