Baklofen - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 2712 / 323 / 0

Wam też chce się tak jeść po baklo, mi ogólnie po każdym gaba-b chce się wpierdalać a najlepiej coś z mięsem... zjadłem obiad w ciągu 2 min, a jeszcze bym gyrosa chętnie opierdolił :)

W ogóle po baklo to mógłbym pracować w jakimś biurze, dziś poszło 100mg sniffem, a od muzyki nie mogę się oderwać.
  • 501 / 96 / 0

Gastro po baklo czy fenku to normalka. Rośnie apetyt i to apetyt rozumiany szeroko, w każdym calu, na życie na krawędzi, na zabawę, na seks i na żarcie niestety... Na fazie pregabalinowej też mam gastro.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Nerd z niemieckiej prowincji chce być Escobarem

Albo Steve'em Jobsem. Sam nie wie, ale w międzyczasie otwiera internetowy sklep z narkotykami i zarabia na nim krocie. Netflix opowiada inspirowaną prawdziwymi zdarzeniami historię narkotykowego barona z przypadku.
  • 915 / 38 / 0

Tak jak sobie obiecałem, poszedłem dzisiaj do mojego lekarza i powiedziałem mu, że trochę za bardzo się przyzwyczaiłem do nasenów, potrzebuję już dwóch-trzech sztuk do zaśnięcia i psychiatra zalecił mi dwa baklofeny 25 mg na sen i i jeszcze 2X linefor 150mg :-)
Nie wiem, czy łyknął, wątpię, ale przepisał bez gadania, choć dziwnie się patrzył.
A Wy jak to kręcicie? Na czarnym rynku w sumie też drogo nie jest.

Zgadza się, można konia skopytami zeżreć, co mnie jest na rękę, bo schudłem ostatnio trochę %-D Dotychczas popełniałem błąd i jadłem więcej niż 3 tabl., a wystarczą tylko dwie i nawet ból nóg niestraszny %-Cudowny lek! Genialny!

Jak z tolerancją? Gdzie w ogóle tkwi haczyk?

Znajomy opowiadał mi kiedyś, jak przez ten lek wylądował w psychiatryku z ostrymi psychozami. Szczegółów nie pamiętam, bo byłem ostro naćpany ketonami. Na czym polega zagrożenie?
pzdr
  • 3291 / 299 / 0

Ten efekt wow w baclo szybko mija. Potem faza to senność i otępienie . No i bolesna odstawka. Może na Ciebie lepiej zadziała.
  • 915 / 38 / 0

Przerobiłem już wcześniej jeden pojemnik, jednak brałem za dużo, psując sobie fazę. To co mi się w nim najbardziej podoba, to to, że daje długi, regenerujący sen. Pięćdziesiąt miligramów i bite 9 godzin regenerującego snu, a nadmieniam, że całkiem niedawno odstawiałem morfinę.
  • 358 / 27 / 0

17 sierpnia 2019ledzeppelin2 pisze:
Ten efekt wow w baclo szybko mija. Potem faza to senność i otępienie . No i bolesna odstawka. Może na Ciebie lepiej zadziała.
Senność i otępienie? Chyba Ci się z benzo pomyliło.
  • 3291 / 299 / 0

Na mnie tak działa. Przez 2 dni euforia i pobudzenie. Jak po gieblu.
Potem stan : coś bym porobił ale najchętniej poleżał ( totalny brak kreatywności i napędu).
Otępienie objawia się no. Trudnością w znajdowaniu wyrazôw i mocno szwankuje pamięć krötkotrwała.

Dla mnie dobre raz na jakiś czas.
  • 915 / 38 / 0

Na każdego widać inaczej działa. Wczorajszy stan porównałbym coś pomiędzy stanem upojenia alkoholowego (tak ze trzy piwka), a zolpidemem.

Jak już pisałem bardzo mi się dobrze po nim spało i w tym celu głównie go sobie załatwiłem od lekarza. Niechbym się raz w tygodniu chociaż dzięki niemu wysypiał.

Zobaczymy co będzie dalej, póki co bardzo mi się podoba.
  • 2712 / 323 / 0

Wczoraj przedawkowałem baklo, 5szt. doustnie i 5szt. sniffem, obudzili mnie rodzice, podobno wymiotowałem ale tego nie pamiętam, a na łóżku miałem takie zawroty głowy że masakra, ja pierdole jeszcze stary chce mnie znowu do ciborza(detoks) wywieź... oby tylko mi przebaczył bo kurwa to już 4 raz będę, a ja pierdole tam jechać...

Źrenice mam do teraz jak 5zł.
  • 3291 / 299 / 0

Jedziesz za bardzo po bandzie. Tez przedawkowałem kiedyś wrzucając o 12:00 75mg i 20:00 75 mg. Więc jeszcze mniej i rozłożone.
Objawy: Całe łöżko mokre od potu, dziwny oddech, spowolniona niemiarowa praca serca , zawroty głowy, biegunka, utrata świadomości co chwila i leciało mi wszystko z rąk.
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata