Baklofen - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 106 / 2 / 0

11 lipca 2018Edziek408 pisze:
Uważjcie na baclo, ja zmylony rozpoczęciem działania(alpra działa szybciej) wziąłem kilka tabl. 25mg mineło 0.5h nic, wziąłem 50 tabl. Brałem po całej paczce alpry, zolpi, wiec nie uważałem, że coś sie stanie, pomyliłem GABAa na którą mam kosmiczną tolerkę z GABAb, które mam "czyste". Prawie umarłem, nie oddychałem, depresja oddechowa. Byłem na ojomie w śpiączce podłączony do respiratora.
Ale dlatego się czyta co inni piszą, że wchodzi nawet po 2.5h. Mi z jednej strony wchodzi szybciej, ale rzeczywiście do 2.5 jest coraz mocniej, a nawet bywa, że ciut dłużej się rozkręca
11 lipca 2018polymerase pisze:
11 lipca 2018LimiT pisze:
11 lipca 2018polymerase pisze:
Tyle że wkurwia mnie jeden efekt na moje gaba-b - ciągle czuję takie ciosy jakby w błędnik i te prądy w mięśniach czy to przy GBL czy feni i teraz baklo, myślę że to efekt już lekkiego przedawkowania.
Też uważam, że to efektt przedawkowania. Jakiś kompetentny pisał kiedyś, że to organizm "myśli", że śpisz i paraliżuje na chwile jak podczas snu.
Na pewno przedawkowanie, miałem tak raz z fenibutem, dorzucałem i dorzucałem wtedy prądy były mega kosmiczne i te ciosy w błędnik ale ciekawi mnie jedno że tamten fenibut a nawet tani powodował już przy 500mg te prądy i tak rozkminiam że ja pojebany mam taka małą tolerke na gaba-b i fenia mogę inaczej wykorzystać.
Jeszcze ten problem u mnie, że mam 25mg. jedna tabs nie działa tak fajnie prospołecznie- praktycznie nic nie czuję, za to dwie tabsy jest grubo, spróbuję przeciąc na dwa i zobaczę, ale już dwa czy trzy dni lecę i czuję dość wyraźne objawy, tym bardziej, jestem w trakcie odstawiania GHB i szybko wracają objawy abst.
  • 2640 / 302 / 0

11 lipca 2018ferdinandomodo pisze:
Kurwa, a kto normalny laduje w siebie 50 tabletek jakiegos syfu?
Jakie 50 tabletek ?

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Badanie: użytkownicy marihuany mniej przybierają na wadze

Osoby palące marihuanę są zazwyczaj szczuplejsze od abstynentów, wraz z upływem czasu mniej przybierają na wadze i rzadziej stwierdza się u nich nadwagę lub otyłość – przekonują badacze z Uniwersytetu Stanu Michigan.
  • 146 / 4 / 0

11 lipca 2018Edziek408 pisze:
Uważjcie na baclo, ja zmylony rozpoczęciem działania(alpra działa szybciej) wziąłem kilka tabl. 25mg mineło 0.5h nic, wziąłem 50 tabl. Brałem po całej paczce alpry, zolpi, wiec nie uważałem, że coś sie stanie, pomyliłem GABAa na którą mam kosmiczną tolerkę z GABAb, które mam "czyste". Prawie umarłem, nie oddychałem, depresja oddechowa. Byłem na ojomie w śpiączce podłączony do respiratora.
jakich? takich
  • 1533 / 217 / 0

Gdy miałem 16 lat i pierwszy raz ten środek w ręku, z niecierpliwości zjadłem cztery tabletki zamiast dwóch. CZTERY. Nie, kurwa, pięćdziesiąt. %-D Skończyło się kacem jak po wódzie i rzyganiem. Jeśli byłem wówczas głupi, fakt, to ten przypadek nie wiem jak skomentować. Może służba zdrowia publicznego niepotrzebnie czasem przeszkadza selekcji naturalnej?
  • 2640 / 302 / 0

Aa hahaha mi po 50 tab by wybuchła głowa. Prze-koleś.
  • 838 / 68 / 0

50 x 25mg = 1,25g baklofenu %-D . 10 razy mniej i ledwo widzę na oczy hah. Chyba jakieś wyższe siły nad Tobą czuwały, bo :wall: .
  • 1421 / 63 / 0

1.25g baklo to najprawdopodobniej zgon.
  • 1533 / 217 / 0

Mój pies prawie zdechł po 25mg, dostał zapaści w lecznicy weterynaryjnej. Uważajcie w cholerę, jeśli macie zwierzaki w domu. Te pigułeczki lubią skakać po pokoju, a mają w sobie coś dziwnego, że lubią je żreć psy i koty. SSRI czy hydroksyzyny raczej nie ruszą, ale baklo dadzą w palnik. W łódzkim szpitalu zwierzęcym dowiedziałem się, że zatrucie psów baklofenem to dość częste zjawisko i również często nie udaje się ich odratować. Depresja układu oddechowego i śmierć w amoku.
  • 4026 / 479 / 11

Bo on jest bezsmakowy.
Dziś rano 50mg donosowo do kawy. Od razu humor poprawiło.
  • 838 / 68 / 0

12 lipca 2018hess pisze:
1.25g baklo to najprawdopodobniej zgon.
Dlatego napisałem o wyższych siłach, bo nie wyobrażam sobie przeżycia takiej dawki.
Z tymi zwierzakami to ciekawe. Dać takiemu amstafowi kilka mg i mogłoby mu ładnie odpierdolić %-D .
UP: baklo donosowo to spoko sprawa, bo łatwo się kruszy, sniff nie boli i wchodzi dużo szybciej. Lubię tą metodę podania.
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 70 uczestników Wejdź na czata