Kodeina vs tramadol

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Co jest lepsze: tramadol czy kodeina

54%
-kodeina
272
34%
-tramadol
173
12%
-to zalezy od nastroju:P
63

Liczba głosów: 508

• 1195 / 95 / 0

Jak dla mnie to mix DHC czyli dihydrokodeina + małe dawki Tramalu od- 200 do 500mg z uwagi na brania SSRI.

Wrzucane w różne kolejności zawsze z przewagą DHC , nie wiem czy będzie mój głos będzie uwzględniony bo DHC działa o wiele dłużej nieco mocniej od samej kodeiny.
Co lepsze to zależy od dnia ale ostatnio dobrze czuje się po Tramalu na, DHC już tolerka jest już znaczna.
  • 301 / 12 / 0

Faworyt trampek, bo to ugrzanie z nutką aktywizacji i nic więcej nie potrzeba podany do tego w mieszance razem z jakimś benzo.Jak bierzesz trampka wszystko nabiera takiej ciepłej barwy.Cenowo też trampek wyprzedza kodę.Poza tym post wyżej DHC to nie koda, tylko koda na sterydach.

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Para zabita przez policjantów. Sąsiadka skłamała, że są handlarzami narkotyków

Para została zabita przez funkcjonariuszy po tym, jak ich „mściwa” sąsiadka wezwała policję i fałszywie oskarżyła ich o to, że są niebezpiecznymi handlarzami narkotyków.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 389 uczestników Wejdź na czata