Bromazepam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 1274 Strona 90 z 128
Rejestracja: 2016
  • 966 / 173 / 0

Krócej działającej substancji oczywiście - lorazepam, czy alpra. Chodzi mi właśnie o sytuację, gdzie potrzebuję szybko zejść, a nie mam rolek. Ogólnie jaki jest potencjał uzależniający bromka, jeśli np. chciałbym brać go na sen? Te standardowe 2 tygodnie jak przy większości benzo to też taka granica, czy można sobie pozwolić na trochę więcej? Przechodził ktoś może skręta po tym?
Rejestracja: 2014
  • 2458 / 331 / 1

hammerzeit pisze:
Z ciekawości bardziej chciałem sprawdzić, jak działa ten lek w porównaniu do innych benzo. Rzeczywiście jest lajtowy lekko mówiąc. Akurat miałem trójki, po całym liściu praktycznie działanie takie lekko powyżej placebo, nawet uspokajająco średnio było. Tolerka średnia a benzo biorę raz co 3, raz co 4 dni, co jakiś czas tydzień przerwy, 4mg klona mnie robi ładnie. Natomiast do podbicia działania bromek już ma większy sens, ale teraz tylko szóstki jeśli miałbym w ogóle brać. Nie sprawdzałem jeszcze jak działa na sen, ale co sądzicie o schodzeniu z dawek za jego pomocą zamiast np. diazepamu?
Jak dla mnie zbyt rekreacyjny z tendencja do przypalu. Nabilem sobie siniaka jak znodowalem pod drzwiami. Po 6 zapomniałem w mieście gdzie zaparkkwalem auto. Ale zdecydowanie NAJLEPIEJ mi pasuje to benzo, a nie tam jakaś alpra.
Po klonacch jeszcze miałem tylko dzień z kalendarza.
Obok diazepamu jeszcze tranxene dobry do schodzenia

Psychodeliki a świadomość

Psychodeliki wywołują radykalnie odmienne doświadczenia i wglądy w porównaniu z naszym codziennym postrzeganiem siebie i rzeczywistości. Sama etymologia nazwy złożona z greckich słów psyche i delos, co tłumaczy się jako manifestujące umysł i co z miejsca przekierowuje nas w stronę tego, co rozumiemy przez świadomość. Powstaje zatem podstawowe pytanie: co rozumiemy przez termin świadomość, szczególnie w kontekście badań nad psychodelikami i z zastosowaniem psychodelików?

Nadchodzi polska ustawa konopna. Prawo i Sprawiedliwość mówi: tak

Podobno szef PiS Jarosław Kaczyński doszedł do programowego porozumienia z Pawłem Kukizem. Efektem ma być zbiór ustaw, wśród których znajdzie się też regulacja, na którą od lat czekają hodowcy konopi siewnych w Polsce i pacjenci korzystający z medycznej marihuany.
Rejestracja: 2014
  • 10201 / 1979 / 0

Bromazepam jest równie atrakcyjny, jak Alprazolam więc szansa na zwiększanie dawek i wydłużanie tych 2 tygodni stosowania jest ogromna.
Uzależnia dokładnie tak samo, jak inne benzo. Nie przechodziłem odstawienia po nim, bo zamieniłem na Alprazolam (i karierę zakończyłem na Klonie - czyli takim ultimate benzo :D).
Branie Bromazepamu na sen jest złym pomysłem. Niby działa trochę nasennie, ale są inne, dużo bezpieczniejsze leki na sen.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 2436 / 557 / 155

@jezus_chytrus No właśnie wiele osób porównuje bromazepam do alprazolamu, ale jakoś ciężko mi się z tym zgodzić. Oba przyjemne i świetne przeciwlękowo, ale jednak imo różnią się profilem działania. Bromazepam jest taki pluszowy, subtelny, nie zamula, ale działa bardziej ,,w tle''. Alprazolam jednak działa już bardziej euforyzująco i działanie nie płynie w tle jak w przypadku bromazepamu, jest wyraźnie bardziej zauważalne i euforyzujące, przynajmniej na mnie tak działają.
Rejestracja: 2016
  • 966 / 173 / 0

To jest chyba benzo dla dziadków, bo co trochę widzę jakąś starszą osobę wykupującą lexotan, zresztą moja babcia też bierze odkąd pamiętam %-D Także zgadzałoby się z tym działaniem, pewnie lekarze w 90% przypadków wypisują starszym osobom właśnie bromka.
Rejestracja: 2016
  • 719 / 136 / 0

Nie przepadam osobiście za benzo ale bromek i diazepam najlepsze są do podbijania opiatów. Ktoś pytał o zjazd po bromku,po miesiącu brania codziennie 3-6mg przed snem,odstawiłem i jedynym zauważalnym efektem było lekkie drżenie rąk.
Rejestracja: 2019
  • 5 / / 0

Mając doświadczenie z różnymi benzo to brom ląduje u mnie gdzieś w dolnej części tabeli, gdzie na samej górze jest alpra, pomiędzy rolki, a na dole lorazepam.
Co ciekawe brom na podkładzie z opio daje mi się we znaki znaczącą amnezją. Potrafię spotkać się z kimś w ogóle tego nie pamiętając, jednocześnie wcale nie mając przyjemniej czy cieplej po nim, będąc już zgrzanym. Taka reakcja przy opio z innymi benzoskami u mnie przeważnie nie występuje, zwłaszcza gdy nie zakropię ich alkoholem. No i nie mówimy tu o jakichś kosmicznych dawkach tylko takich z rzędu 2 do 4 tabletek po 6mg, a tolerancję jakąś tam mam.
Właśnie przez te amnezyjność nie czuję jego potencjału do mieszania z czymkolwiek innym, a działanie solo samo w sobie też nie jest jakieś wyjątkowo przyjemnie rekreacyjnie moim zdaniem- nie wiem może powinienem spróbować zjeść jeden blister na raz (tylko po co skoro jest alpra?). Aczkolwiek może to być kwestia tego, że zaczynałem przygodę z grubszego kalibru i już nie zaznam magii broma bez dłuższej przerwy. Bardzo szkoda bo dużo ludzi opowiadało mi, a także czytałem tu na forum, że brom jest idealnym benzo na start, a ja prawdopodobnie już straciłem jego potencjał.
Rejestracja: 2019
  • 371 / 19 / 0

Ile Wy tego bierzecie „rekreacyjnie” ?

Ja wrzucam 2x6 i do tego butelka wina i film mi się nie urywa ale tez jakoś super działania bromka nie czuje.
Może lekkie rozluźnienie i odcinka od myśli jakiś natarczywych.
I chyba o to tylko w tym benzo chodzi???

Ludzie tu mówią ze im się film urywa - wrzuciłbym jeszcze trochę do tych 12mg/alko ale straszą tu przypalem i sam nie wiem.

Mi tylko raz w życiu urwał się film a dokładniej to powiedziałem komuś coś czego nie powinienem po lorafenie/alkohol(dużo)

Tolerancja aktualnie ogólnie jest u mnie bliska zeru no taka 3/10 - gdzie kilka lat temu były jazdy z klonami i tolerka 11/10 i tez nigdy film mi się nie urwał
Rejestracja: 2010
  • 4831 / 873 / 32

A czego się spodziewasz po benzo.
Zwiększenie dawki to tylko urwanie filmu i większe przypały.
Odpuść to sobie.
Rejestracja: 2018
  • 2203 / 714 / 0

Kolejny co wpierdala 3 razy dawki lecznicze dla osoby bez tolerancji i dziwi się że nie działa jak opisują. Zresztą wałkowane tysiąc razy, nie masz nerwic, stresów, fobii i lęków to nie poczujesz nic niesamowitego. Inna opcja to mieszanie z alko ale tak żeby nie urwać filmu, dawanie malutkiej dawki na podkład pod silny stymulant w dużej dawce (mi wycisza paranoje a nakręcony jestem nadal i euforyczny), walenie w miksie z opio (uzależnia jak skurwysyn i prędko tego nie rzucisz choćby nie wiem co, ale kopie super), zostawienie sobie na bard tripy po psychodelikach albo zjazdy po stimach/skręty po opio.
Posty: 1274 Strona 90 z 128
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości