Bromazepam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

Posty: 894 Strona 89 z 90
Rejestracja: 2014
  • 6839 / 746 / 0


Ja latałem głównie na skręcie i tylko długie dystanse (Chile). Raz w tamtą stronę miałem okazję I klasą. Super sprawa - na lotniskach specjalne strefy, gdzie można za darmo pojeść, czy popić (barek). Na całej trasie najlepiej wspominam Madryt. Wtedy byłem skloniony totalnie, a jak poprawiłem drinkami / piwami, to ledwo do samolotu wsiadłem. Na szczęście była późna pora (1 w nocy), a ja potrafię trzymać fason nawet, gdy jest grubo : )
Rejestracja: 2018
  • 468 / 36 / 0


Jestem po testach, 6mg bromka bez tolerki i nawet spoko, plusz lekki, jak po 1mg alprazolamu, leciutka euforia może. Dopiłem łyka wódzitsu i zobaczymy. Czuję to charakterystyczne uczucie jak gaba zwalnia, mmm.

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

Litwa: Będą tworzone gabinety pomocy dla uzależnionych

Litewskie Ministerstwo Zdrowia podało we wtorek, że jedenaście gmin otworzy specjalne gabinety medyczne gabinety dla osób uzależnionych.
Rejestracja: 2017
  • 1846 / 285 / 2


Nie spodziewałem się, że któreś benzo spowoduje u mnie urwanie filmu, a brałem już prawie wszystkie. Mam teraz zerową tolerkę, ostatnią alprę brałem ze 4 tygodnie temu, więc na zerową tolerkę zapodanie teraz 6 mg sedamu na podkładzie z grubej ilości oksy spowodowało to, że siedząc na fotelu obudziłem się na łóżku, nie pamiętając ostatniej godziny(?) Może dwóch? Amnezję czułem wcześniej w wersji soft, szczególnie to etizolamie, ale to mnie zaskoczyło. Telefon pusty, więc tutaj nic nie odjebałem. To nie jest takie lajtowe benzo jak dla mnie :)
Rejestracja: 2019
  • 43 / 2 / 0


Brałam praktycznie każde benzo ale Bromazepam sprawiał, że czułam się okropnie zmęczona, ale też ‚restless’, nie mogłam zasnąć, ciągle mnie coś męczyło. Nie wiem z jakiego powodu. Być może on po prostu tak na mnie działa i nie jest dla mnie. Nie wspominam go dobrze.
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 716 / 0


@alaska5000
A słyszałaś o takim czymś jak reakcja paradoksalna ? Pewnie u Ciebie to wystąpiło.
Rejestracja: 2019
  • 43 / 2 / 0


@UJebany
tak, ale dla pewności jeszcze wygooglowałam. Z jednej strony to dziwne, bo nie miałam takich odczuć po ŻADNEJ substancji, tym bardziej benzo
Ale z drugiej strony każda substancja ma inny skład, więc to ma sens.
Wniosek taki, że Bromazepam, to nie jest substancja dla mnie.
Ale wiesz, mimo, że mówiłam o tym psychiatrze, to ona to totalnie zlewała. Mówiła, że to pewnie moje wymysły i wypisywała dalej. Więc olałam to i poszłam do rodzinnego i spokojnie dostałam valium :tabletki:
Rejestracja: 2014
  • 6839 / 746 / 0


Bromazepam wspominam wyśmienicie, ale rzeczywiście sen po nim nie był tak mocny, jak po innych. Też czasami męczyłem się po nim, żeby zasnąć (mimo, że byłem senny).
Rejestracja: 2017
  • 44 / 2 / 0


Ja dziś zarzucilem prze cały dzień 10mg clona 42mg Bronka i 15 midazolamu i jakoś niespie.moze coś ze mną nie tak ????
Może mi się tak tolerka wyrobiła??
Rejestracja: 2016
  • 423 / 34 / 0


Z ciekawości bardziej chciałem sprawdzić, jak działa ten lek w porównaniu do innych benzo. Rzeczywiście jest lajtowy lekko mówiąc. Akurat miałem trójki, po całym liściu praktycznie działanie takie lekko powyżej placebo, nawet uspokajająco średnio było. Tolerka średnia a benzo biorę raz co 3, raz co 4 dni, co jakiś czas tydzień przerwy, 4mg klona mnie robi ładnie. Natomiast do podbicia działania bromek już ma większy sens, ale teraz tylko szóstki jeśli miałbym w ogóle brać. Nie sprawdzałem jeszcze jak działa na sen, ale co sądzicie o schodzeniu z dawek za jego pomocą zamiast np. diazepamu?
Rejestracja: 2014
  • 6839 / 746 / 0


Z dawek czego? Jeśli np klonazepamu, to nie ma to najmniejszego sensu. Jeśli alprazolamu, sens jest nieco większy, choć i tak najlepszy jest diazepam.
Posty: 894 Strona 89 z 90
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: WiadroParty i 5 gości