Bromazepam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 882 Strona 78 z 89
Rejestracja: 2016
  • 8 / 3 / 0


Ja ostatnim razem wziąłem 3 mg bromka, pierwszy raz w życiu, praktycznie na zerową tolerkę (biorę od trochę ponad miesiąca diazepam w dawkach 6 mg na zajęcia,, które mam raz w tygodniu, na rozluźnienie).


Lekko zadziałało przeciwlękowo, nie czułem żadnej pluszowości, gadka mi się zupełnie nie kleiła, siedziałem przez pewien czas sam z jedną dziewczyną (nie znam jej) w sali i kompletnie nie mogłem wymyślić jakiegokolwiek tematu do rozmowu - zupełne uczucie pustki w głowie, typowe dla nerwicowca ...
Ogółem zawiodłem się, czego oczekuję to zwiększona prospołeczność i łatwość w prowadzeniu rozmowy. Następnym razem spróbuję 4,5 albo 6 mg.
Rejestracja: 2011
  • 7131 / 675 / 0


Moje doświadczenie z bromkiem.Zjadłem jakieś 20 mg i nic nie poczułem, później dojadłem 2 mg klona i dopiero coś się ruszyło, ale sadze, ze to sam klon a Bromazepam ani drgnął.

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Legalizacja marihuany w Illinois – czy to dobry pomysł?

Legalizacja tzw. rekreacyjnej marihuany w Illinois jest jedną z obietnic wyborczych gubernatora J.B. Pritzkera oraz sposobem na wydobycie Illinois z budżetowego dołka. Wiele wskazuje na to, że od przyszłego roku Illinois stanie się 12. stanem, w którym zapalenie trawki będzie legalne.
Rejestracja: 2011
  • 7131 / 675 / 0


@Pan Cietrzew 69
Bom głupi był, bromka się je w dawkach 6 mg - 9 mg, większe dawki według mnie chuja dają - no chyba ze przywalimy 50 mg :patrzy:
Rejestracja: 2017
  • 37 / 2 / 0


Bromazepam dobra sprawa moim zdaniem dla osob ktore nie oczekują Bòg wie czego tylko chcą się miło zrelaksować. Fajne pluszowe działanie. Na dzien 3mg i mozna chodzic bez wyraznego wygladu ze cos sie zazywalo. Na noc 6-9 mg pod jezyk tak najlepiej po kolacji i magia bromka dziala.
Moim zdaniem jak ktos by chcial to Bez sensu mieszac go z alko ktory tylko niszczy magie jego pluszowego dzialania a tylko podbija tolerancje.
Pozdrawiam Benzo-Wariatow :)

Poprawiłam nazwę substancji. taurinnn
Rejestracja: 2014
  • 6261 / 682 / 0


Nie przerobiłem go wiele - jakieś 4 - 5 paczek 6 mg. Wspominam jako najbardziej "pozytywną" benzo. Ciężko wyjaśnić ten mały fenomen bromazepamu, ale na pewno istnieje. Szkoda, że czar tak szybko pryska.
P.S. Wolicie Sedam, czy Lexotan? Na mnie lepiej działał Sedam (jakiś fenomen, bo to generyk).
Rejestracja: 2017
  • 281 / 58 / 0


U mnie nie było różnicy czy Sedam, czy Lexotan. Chociaż Sedam ma słodki smak, więc lepiej wchodzi podjęzykowo. :) I zgadzam się z tym, że Bromazepam to mega pozytywne benzo. Rzekłbym nawet, że najlepsze, gdyby nie 3 rzeczy: jest kurewsko drogi, słaby no i po nim zaliczyłem najwięcej przypałów. Nie wiem czemu, ale bromek to jedyne benzo które załącza mi pacmana na dojadanie kolejnych tabsów co zawsze kończy się źle (m.in. 2-krotna wizyta w psychiatryku...). Ale mimo to benzo godne polecenia dla nowicjuszy. Swoją pluszowością i działaniem prospołecznym bije na głowę nawet alprazolam IMO.
Rejestracja: 2017
  • 37 / 2 / 0


Ja uzywalem tylko Sedam wiec ciezko mi powiedziec ale sadze ze nie ma roznicy od Lexotan skoro nawet m.w. w tej samej cenie sa.
Rejestracja: 2014
  • 6261 / 682 / 0


Lexotan jest zwykle odrobinę droższy. Być może wpływ na ocenę miał fakt, że to była moja ostatnia paczka Broma w życiu (a wcześniej same Sedamy).
Musiałem przejść na alprazolam, bo Bromo już nie dawał rady, ale jeszcze długo śnił mi się po nocach.
Rejestracja: 2017
  • 314 / 25 / 0


Nie wiem dlaczego,ale 3mg mnie inaczej kopią,niż 6mg,chodzi mi o to,że jak wrzucę dwie trójki,a jedną szóstkę,to jest inaczej,choć firma taka sama.Pierwsza wrzutka,zawsze na mnie,spoko działa,ale następne dni z tym,to nawet,jak będę podwajać ilość,żeby sobie zajebać,to przestaje działać,jakby nie czuje się tego.Okazjonalnie jest bardzo fajnie.Wydaję mi się,że w to benzo,jest się najtrudniej wpierdolić,ale to z mojej perspektywy,to tak wygląda.
Rejestracja: 2018
  • 360 / 41 / 0


Należy zaczynać od jak najmniejszej dawki która działa. A ten dziwny ewenement bromka to dobre pytanie ma takie specyficzne pluszowe działanie przynajmniej na początku działania.
Może jest tak jak z alprazolamem którego nie powinno się stosować w zatruciu stimami ("burzy adrenergicznej") ponieważ niejako promuje wydzielanie katecholamin.
Posty: 882 Strona 78 z 89
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości