ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 30 / 1 / 0
Ostatnimi czasy przyzwyczailem sie juz ze co pix to nieco inne dzialanie. Wiadomo że siedzieć w nich może sporo substancji, nie tylko pochodnych MDMA.

Bardzo odpowiadala mi kilka razy faza podczas której wkręcal mi się kompletny słowotok - taki w trakcie którego opowiada się maksymalne głupoty, wymyśla historyjki a nawet same wyrazy - wszystko "na żywca" ;)

Takie działanie wywoływało u mnie zawsze DXM ale musi być coś jeszcze... Zastanawiam się czy takim dodatkiem mogla być np. ketamina (nie stosowalem) a moze te piguly byla oparte na PCP (tez nie stosowalem)? (wiem ze po speedzie mozna miec tez slowotok ale na pewno nie chodzilo o niego)

Nie pamiętam co to wtedy byly za pixy...
Moze ktos z was jest pewny substancji ktora wywoluje taki efekt?

:)
space invaders are smoking grass
  • 758 / 28 / 0
Nieprzeczytany post autor: Magicien »
fenyloetyloamina, szefie.
„Na ulicy przed domem leżał kot z białym kołnierzykiem, ni to grzejąc się w słońcu, ni to raczej jednak nie żyjąc, wnosząc z faktu, że nie było słońca ani żadnych innych przyczyn, by leżeć wśród pędzących samochodów.”
  • 11 / / 0
kofeina!!
inside you're ugly, ugly like me..
  • 42 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: UNOY »
nie wiem, wiem natomiast że kiedyś tak mnie powykręcało że nie potrafiłem się wysłowić - miałem taki bałagan że zapomniałem jak się wymawia wyrazy, tzn. w głowie wiedziałem co chcę powiedzieć ale nie potrafiłem sklecić zdania. najpierw powiedziałem coś takiego: blgrytyryghry, a potem jak się mocno skupiłem to zamiast powiedzieć: ale mi gorąco powiedziałem: światło jest czerwone. taka ciekawostka.
It never got weird enough for me.
  • 14 / 2 / 0
to
Nieprzeczytany post autor: outside »
fetka , dxm jesli te 2 srodki wchodza w sklad piguły to wtedy masz słowotok :D
ja ostatnio mam pigułki samo mdma :D bez fety i dxmu chociaz ten słowotok jest fajny ale wole czysta ekstaze i miłość. :D
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.