Antydepresanty - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 787 / 273 / 0

przecież o to chodzi, o ten kokon który ochrania przed emocjami, tak zle i tak niedobrze, chcecie emocji to nie bierzcie ssri, proste.
  • 187 / 2 / 0

Ja mam chroniczne odrętwienie emocjonalne. Jestem człowiek robot . Bez emocji ,uczuć .

Ayahuasca to szansa, żeby z większym szacunkiem i uwagą potraktować rdzenne kultury

– Jestem zwolennikiem medykalizacji psychodelików i wiem, że może ona złagodzić cierpienie wielu ludzi, ale obecnie uważam, że jeśli chcemy naprawdę uzdrowić ludzkość i naszą planetę i wyjść z kryzysu, musimy współpracować i czerpać z różnych systemów wiedzy: połączyć mądrość przodków ze współczesnymi technologiami i światopoglądami – mówi Benjamin De Loenen, założyciel International Center for Ethnobotanical Education, Research, and Service i popularyzator ayahuaski, w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Indie: Goa prekursorem marihuany medycznej?

Minister Nilesh Cabral powiedział, że jego departament zweryfikował dokumentację, dotyczącą uprawy konopi, którą otrzymał od Departamentu Zdrowia. Oznajmił, że popiera kwestię legalizacji takich upraw.
  • 286 / 14 / 0

Up - wielu właśnie tak piszę na tym forum z tym wypraniem z emocji, a ja sie tego odrętwienia takiego boję trochę, mimo że życie z emocjami też jest dla mnie złe, bo sobie z nimi poprostu nie radzę - tak źle i tak nie dobrze.
Chociaż tak myślę, że ja zawszę jakoś przytępiony emocjonalnie byłem, albo poprostu mi się tak zdaję bo nie potrafię wyrażać emocji, zresztą u mnie to górują i tak te negatywne.
  • 1692 / 261 / 0

I tak źle i tak źle
Pustka i obłuda albo emocje i zjebany łeb xd
  • 3138 / 872 / 0

I co to powyższe wprowadza do dyskusji o lekach, których będą zmieniały się generacje?
  • 286 / 14 / 0

@pomasujplecki
A co, ty niby pomimo brania leków dobrze się czujesz??

Chyba też masz zjebany łeb, skoro leki bierzesz :>
  • 3138 / 872 / 0

Bez off-topu i obrażania bo warny będą.
  • 1692 / 261 / 0

Swiezzego zabolała trudna prawda chyba xd
  • 286 / 14 / 0

Wydaję Ci się
  • 1692 / 261 / 0

To czemu mnie atakujesz? Ja sam mam zjebany łeb po to biorę antydepy..
Po prostu brutalna prawda o trudnej sztuce wyborów w życiu.
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 1946 uczestników Wejdź na czata