Antydepresanty - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 3133 Strona 247 z 314
Rejestracja: 2016
  • 959 / 83 / 0

Wyjechałem z dala od domu i zabrałem za mało lekow. Biorę wenlafaksyne 150mg już drugi dzień nie wziąłem a dopiero jutro wieczorem będę w domu, więc nie będę brał wenlafaksyny na noc. Coś mi się stanie od nie brania 3 dni. Na razie dziwnie się czuje i miałem koszmary w nocy i spać nie mogłem.
Rejestracja: 2010
  • 404 / 74 / 0

Nic poważnego ci się nie stanie, możesz być bardziej senny i rozkojarzony.

Jak posiadać, aby nie posiadać?

"Kilka refleksji nad orzecznictwem sądowym ostatnich lat w sprawach narkotykowych" - materiał bardzo ciekawy, acz zwracamy uwagę, że te "ostatnie lata" były ponad dekadę temu.

Wiemy w jakim sklepie odkryto narkotyki w bananach. Jest oświadczenie sieci

Z ustaleń dziennikarskich wynika, że narkotyki w transporcie bananów znaleźli pracownicy sieci Carrefour. Sieć opublikowała oświadczenie.
Rejestracja: 2020
Użytkownik zbanowany
  • 159 / 19 / 0

Czy mogę sobie namieszać, jeśli bez wiedzy lekarza pregabaline ze 150 rano + wieczór zrobie 300 z rana tylko? Nie chce przy odstawianiu miec problemów ze snem, jeszcze gorszych niż obecnie stąd taki pomysł. Potem na sen mianseryna. Rano też chyba będzie sertralina. Na maginesie ci ludzie co tak kwiczą że nie śpią przez x dni po odstawce, moim zdaniem odstawiali samodzielnie albo robili CT z dużych niekiedy rekreacyjnych dawek i potem zdziwienie. Ale lepiej dmuchać na zimne.
Rejestracja: 2016
  • 959 / 83 / 0

@rangczu
Widze ze kombinujesz z tymi lekami i sobie dobierasz bo tak będzie fajnie. Posłuchaj może lekarza bo sobie zrobisz kuku
Rekreacyjnych dawek Ssri? XD Mam nadzieję że mówisz o pregabalinie.
Rejestracja: 2020
  • 10 / 1 / 0

Połączyłem 225mg wenlafaksyny + 100mg paroksetyny czy klomipramina w najwyzszych dawkach typu 225/300 mg mogłaby wywrzec na serotonine oraz noradrenaline silniejsze działanie?
Rejestracja: 2006
  • 1566 / 45 / 0

Mam takie pytanie czy zwykle jak się bierze jakilkowiek antydepresant i działa na początku tak, że nie usuwa jeszcze objawów choroby dopiero gdzieś po 1 miesiącu zaczyna działać i teraz pytanie czy nagle z dnia na dzień pojawiają się pozytywne efekt jest taki wystrzał czy to się dzieje w ciągu 3-4 dni stopniowo robi się lepiej ?
Rejestracja: 2018
  • 105 / 38 / 0

Edit bo zupełnie źle zrozumiałem pytanie :pacman: Kiedy lek się rozkręci efekty pojawiają się stopniowo, to kwestia osiągnięcia stałego stężenia leku w organizmie co trwa pewien czas zależnie od leku no i zmian które rozwijają się stopniowo, choćby gospodarka transmiterów i hormonów.
Rejestracja: 2009
  • 1230 / 185 / 0

Jutro ide do prywaciarza w celu zdobycia Lorafenu i może jeszcze jakiegoś benzo ale przy okazji może zasugeruje jakiś antydepresant. Trazodon odpowiadał mi w 100% ale puchnie mi ryj po nim więc już nie stosuje. Co jest w miare podobne do tego o ile wogole cos takiego jest? Chodzi mi o działanie przeciwlękowe, uspokajające. Ewentualnie mirtazapina, wiem że to już mocniejszy kaliber od trazodonu ale dobrze się śpi ponoć po tym. Nie może być nic co niszczy libido więc SSRI odpada ani nic takiego co by się tylko po tym spało i żarło. Mirte to tylko na noc bym brał jak będę miał. Trazodon był zajebisty bo można było go brać o każdej porze i jedyny ubok to tylko ten zapuchnięty ryj a nienawidze tego. Nawet po chlaniu tak nie puchłem.
Rejestracja: 2018
  • 2203 / 714 / 0

Po mircie też duże szanse że będziesz właśnie tylko spał i żarł, zwłaszcza na początku. Z czasem może przejdzie trochę, uspokajająco się sprawdza ale wolę na dłuższą metę właśnie trazodon. Puchnięcia nie zauważyłem ani tutaj ani tutaj.
Rejestracja: 2009
  • 1230 / 185 / 0

No właśnie dlatego mirta jak już to tylko na noc. Trazodon najlepszy ale nie chce chodzić z opuchniętym ryjem jakbym chlał nafte dzień w dzień dlatego go nie biore. Więc szukam czegoś podobnego kalibru ale chyba ni ma
Posty: 3133 Strona 247 z 314
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości