Antydepresanty - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 65 / 18 / 0

Fluwoksamina ma też najmniej uboków seksualnych ze wszystkich SSRI.

Obawiałem się trochę tych uboków i magik zasugerował, ale że nie znałem leku to zasugerowałem esci i w sumie nie jest tak źle, aczkolwiek czuć trochę znieczulenie prącia i lekki-sredni spadek libido.

Mam nadzieję, że przejdzie.
  • 3887 / 683 / 0

Do spadku libido dla mężczyzn można zastosować DHEA.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Ponad pół kilo trawki w płatkach kukurydzianych

Działania bydgoskich policjantów zwalczających przestępczość narkotykową doprowadziły do zatrzymania trzech mężczyzn związanych z tym nielegalnym procederem.
  • 358 / 27 / 0

Na spadek libido trazodon, tak piszą internety.
  • 2721 / 593 / 0

Tak, na spadek libido do SSRI podaje się trazodon. Było o tym sporo razy na forum i z doświadczenia wiem, że są osoby, którym bardzo poprawił się nastrój i libido - po dodaniu do eseseraków trazodonu właśnie.
Tym niemniej, najpierw poszłabym za radą @blackgoku niż zdecydowała się na kolejny, zawsze w jakiś sposób destrukcyjny dla organizmu lek.
  • 65 / 18 / 0

No właśnie wróciły mi nieco objawy depresyjne z pewnych przyczyn (ćpanie jedną z nich). Jako dodatek do 20mg esci zacząłem zapodawać znowu 300mg trazodonu, zamiast 150mg.

No i non stop mi się chce.
  • 3887 / 683 / 0

To znajdź sobie dziewczynę, która rozwiąże Twoje problemy z dodatkową dawką 150mg trazodonu.
  • 2961 / 1011 / 0

12 września 2019blackgoku pisze:
Do spadku libido dla mężczyzn można zastosować DHEA.
Zdecydowanie tak ma tez wlasciwosci nootropowe:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17054283
  • 9 / 2 / 0

Biorę escitalopram, z efektów ubocznych najbardziej dostrzegalny to utrzymanie się takiego samego libido przy spadku możliwości go zaspokojenia, bardzo nieprzyjemne uczucie jakby ciało nie chciało mnie słuchać. Poza tym wzrost wagi o kilka kg. Z pozytywnych efektów to wyraźne zmniejszenie objawów depresji, większa chęć do działania, w końcu znowu chce mi się pracować, ubierać, robić rzeczy.
  • 13 / / 0

Co moge polaczyc z paro na aktywacje? Biore normalnie MPH ale tolerka szybko rosnie. Bez MPH czuje sie ciagle spiacy i zmeczony, nogi jak z waty, to nie przez paro tylko mialem to juz wczesniej, na to dostalem MPH, ale z 30mg dochodze juz do 50mg dziennie.jest jakis inny lek co powinien prawdopodobnie na dopamine dzialac zeby zealczyc symptony co moge jednoczesnie z paro brac? Albo zmienic antidipa na taki co dziala na serotonine i dopamine? Czy dodac cos co tylko dopamine pobudzi? Jak lepiej. Dyrektor mowi zeby zostawic tsk jak jest bo nie ma nic innego co zwalczy moja ospalosc i waciane nogi. Prosze szybko o odpowiedz bo mam dzis spotkanie z durektorem i chce jakies argumenty przedstawic.

Przeniesiono do wątku ogólnego Antydepresantów. misspill
  • 2721 / 593 / 0

Powinieneś zmienić całkowicie leczenie, paroksetyna + MPH to bardzo dziwne połączenie, wzajemnie się znoszące. Antydepresanty jakich oczekujesz to najprędzej MAOI, ale już sama chociażby sertralina powinna mniej mulić i zapewniać z MPH dobre doświadczenie.
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata