Antydepresanty - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 2514 Strona 224 z 252
Rejestracja: 2019
  • 164 / 43 / 0

Fluwoksamina ma też najmniej uboków seksualnych ze wszystkich SSRI.

Obawiałem się trochę tych uboków i magik zasugerował, ale że nie znałem leku to zasugerowałem esci i w sumie nie jest tak źle, aczkolwiek czuć trochę znieczulenie prącia i lekki-sredni spadek libido.

Mam nadzieję, że przejdzie.
Rejestracja: 2014
  • 3630 / 933 / 2

Do spadku libido dla mężczyzn można zastosować DHEA.

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Zakład karny i narkotyki pod znaczkami pocztowymi

W środę, 13 maja w ZK w Łowiczu udaremniono próbę przemytu narkotyków na teren więzienia. Zamiast kleju na znaczkach to tzw. "plastelina", a kartki zeszytu w jego grzbiecie też sklejone masą koloru brunatnego. Po zbadaniu za pomocą testów podejrzanej substancji okazało się, że to kannabinoidy.
Rejestracja: 2010
  • 507 / 83 / 0

Na spadek libido trazodon, tak piszą internety.
Rejestracja: 2016
  • 2718 / 719 / 0

Tak, na spadek libido do SSRI podaje się trazodon. Było o tym sporo razy na forum i z doświadczenia wiem, że są osoby, którym bardzo poprawił się nastrój i libido - po dodaniu do eseseraków trazodonu właśnie.
Tym niemniej, najpierw poszłabym za radą @blackgoku niż zdecydowała się na kolejny, zawsze w jakiś sposób destrukcyjny dla organizmu lek.
Rejestracja: 2019
  • 164 / 43 / 0

No właśnie wróciły mi nieco objawy depresyjne z pewnych przyczyn (ćpanie jedną z nich). Jako dodatek do 20mg esci zacząłem zapodawać znowu 300mg trazodonu, zamiast 150mg.

No i non stop mi się chce.
Rejestracja: 2014
  • 3630 / 933 / 2

To znajdź sobie dziewczynę, która rozwiąże Twoje problemy z dodatkową dawką 150mg trazodonu.
Rejestracja: 2017
  • 2241 / 1227 / 34

12 września 2019blackgoku pisze:
Do spadku libido dla mężczyzn można zastosować DHEA.
Zdecydowanie tak ma tez wlasciwosci nootropowe:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17054283
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
  • 14 / 4 / 0

Biorę escitalopram, z efektów ubocznych najbardziej dostrzegalny to utrzymanie się takiego samego libido przy spadku możliwości go zaspokojenia, bardzo nieprzyjemne uczucie jakby ciało nie chciało mnie słuchać. Poza tym wzrost wagi o kilka kg. Z pozytywnych efektów to wyraźne zmniejszenie objawów depresji, większa chęć do działania, w końcu znowu chce mi się pracować, ubierać, robić rzeczy.
Rejestracja: 2019
  • 15 / / 0

Co moge polaczyc z paro na aktywacje? Biore normalnie MPH ale tolerka szybko rosnie. Bez MPH czuje sie ciagle spiacy i zmeczony, nogi jak z waty, to nie przez paro tylko mialem to juz wczesniej, na to dostalem MPH, ale z 30mg dochodze juz do 50mg dziennie.jest jakis inny lek co powinien prawdopodobnie na dopamine dzialac zeby zealczyc symptony co moge jednoczesnie z paro brac? Albo zmienic antidipa na taki co dziala na serotonine i dopamine? Czy dodac cos co tylko dopamine pobudzi? Jak lepiej. Dyrektor mowi zeby zostawic tsk jak jest bo nie ma nic innego co zwalczy moja ospalosc i waciane nogi. Prosze szybko o odpowiedz bo mam dzis spotkanie z durektorem i chce jakies argumenty przedstawic.

Przeniesiono do wątku ogólnego Antydepresantów. misspill
Rejestracja: 2016
  • 2718 / 719 / 0

Powinieneś zmienić całkowicie leczenie, paroksetyna + MPH to bardzo dziwne połączenie, wzajemnie się znoszące. Antydepresanty jakich oczekujesz to najprędzej MAOI, ale już sama chociażby sertralina powinna mniej mulić i zapewniać z MPH dobre doświadczenie.
Posty: 2514 Strona 224 z 252
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 1214 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości