Kokaina - Zatkany nos

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 30 / 1 / 0

sulfarinol pomocny bywac moze mi pomagalo to dlugo na zawalony kinol.
  • 7 / 1 / 0

Zakładając, że jednak nie walicie koksu codziennie to polecę ten przeklęty xylometazolin. Działa szybko, skutecznie i za każdym razem. Jednak lepiej nie stosować go zbyt długo, bo przy nadużywaniu wysusza i podrażnia śluzówkę, czasami mam wrażenie, że bardziej niż sam koks xD Do tego woda morska w sprayu i Rinotac fajnie działa na podrażnienia i strupki

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

Bułgaria: Dymisje w MSW po aferze narkotykowej

Dyrektor bułgarskiej Głównej Dyrekcji do Walki z Przestępczością Zorganizowaną (GDBOP) Iwajło Spiridonow i wiceszef służb operacyjnych MSW Georgi Arabadżijew podali się w piątek po południu do dymisji w związku z aferą narkotykową - poinformowało MSW.
  • 54 / 3 / 0

Czy możecie polecić jakieś środki które pomogą się zregenerować nosowi po zażywaniu kokainy? ewentualnie ułatwią oddychanie w następnych dniach po zażyciu?
  • 16 / 2 / 0

Tak jak polecał kolega wcześniej doraźnie xylometazolin. Ogólnie polecam po zabawie wypłukać wszystko z nosa ciepłą wodą i posmarować nos maścią z witaminą A (taką najtańszą z apteki) i zostawić na noc.
  • 12 / / 0

Ja polecam kupić Irigasin. Również mam problem z zatokami po koko i Irigasin bardzo pomaga.
  • 31 / 2 / 0

Mi pomaga woda morska z xylitolem. Nie wysusza i lepiej się oddycha. Ostatnio mialem gorszy problem bo krwawienie i to w pracy sie zaczelo na drugi dzien, nie wiem co bylo w tym koksie dobrze klepal, ale kura juz wiecej od typa nie wezmę. Zdarzalo mi sie kilka razy, nie jest to reguła, macie na to jakieś sposoby?
  • 1 / / 0

Mi na chwilę pomaga jak postoje przy parze z czajnika, robi się na tyle dobrze że można walnąć kolejna kreskę 😉
  • 26 / 3 / 0

Tylko i wyłącznie kropelki Xylometazolin - dostępne bez recepty. Wcześniej oczyszczenie nosa mechaniczne, czyli wydmuchanie, pogrzebanie trochę i nosek jak marzenie.
  • 2 / / 0

Ja mam podobny problem jak założyciel tematu, ale zazwyczaj jest związany z konkretnym tematem, który wywołuje (z opóźnieniem) straszny katar, a dalej zatkany nos. Irigasiny i woda morska przerabiane, ale nie skutkują.

Do tego dochodzi jeszcze łzawienie z lewego oka i ból głowy. Po ostatniej połówce - jestem kilka dni na trzeźwo, ale gały wytrzaskane do tej pory, a uczucie apatii i amotywacji na wysokim poziomie. Oczy zaczerwienione przy źrenicach. Jakieś porady w kwestii oczu?
  • 1 / / 0

Moze masz zapalenie zatok po prostu, wtedy cala glowa dostaje po dupie (oczy, zeby, gardlo, mozg) bo ropa sie zbiera i zbierac sie bedzie dopoki nie wyczyscisz. Ogolnie ja koks to wydmuchuje po 15-30 minutach cos jak tabake, czasem nawet po 10 jak dobrze wejdzie
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 1331 uczestników Wejdź na czata