ODPOWIEDZ
Posty: 6928 • Strona 689 z 693
  • 397 / 45 / 0

35C po tabsach? Tyle to ja maiłem przy koronie. Może termometr coś szwankuje lub nieumiejętnie go uzyliście po prostu? A pociliście się przy okazji?
  • 206 / 9 / 0

Zmierzcie sobie i nie po tabsach i wtedy porównajcie. Może też Wam wskaże 35C. Mierzenie na schizie i potem schizowanie sie jest bez sensu. U mnie termometr zawsze pokazywał 36,0C lub 35,9C. Termometr termometrowi nierówny.
  • 156 / 16 / 0
Awatar użytkownika

No właśnie wcześniej nim mierzyłem bo termometr ten mam nie od dziś i wskazuje prawidłowo nawet teraz zobaczyłem i spoko. Kurde gdybym wykonał pomiar raz to stwierdziłbym że źle zrobiłem ale wykonałem go dwa razy plus znajomy. W sumie też qwa nie mam co po m-ce robić niż mierzyć sobie temperaturę 😆 Dziwny pomysł wpadł do głowy. Co do pocenia. Nie, nie pociłem się jakoś nadmiarowo w sumie mierzyłem wtedy jak czułem jeszcze zimno co mam zawsze wciagu 1h po wzięciu.

Dla mnie dziwne bo zawsze myślałem, że po m-ce ma się zazwyczaj gorączkę.
Cogito ergo sum
  • 923 / 95 / 0
Awatar użytkownika
WRB
Kompetentny
Kompetentny

No mnie po emce zawsze było bardzo gorąco i gdy faza osiągała tzw. "szczyt" to czasami się lało z człowieka, temperatura podejrzewam że była ponad 36.6C spokojnie. Dziwna sprawa z tymi waszymi temperaturami.
Dum spiro, spero
contact: PW / czat / wickr-surespot: tentypwrb / tentypwrb@tutanota.com [NIE załatwiam/sprzedaje dragów]
  • 1276 / 771 / 1
Awatar użytkownika
CATCHaFALL
Kompetentny
Kompetentny

To układ krążenia dostaje po dupie, w momencie dostarczenia do mojego organizmu przeważnie stymulantów maści wszelakiej, bywało że moment telepka, dłonie/stopy z lodu i usta trupa przy bezczynnym siedzeniu.

Chyba, że rave'owe skakanki przy emce, wtedy siłą rzeczy się leje jak z prysznica, ale tak: układ krążenia.

Poza tym co to za dziwna wkręta sobie mierzyć temperatury na fazie, jak jest tyle innych, na pewno bardziej porywczych wyzwań, które nie są schizogenne 😁
Ilu ludzi, tyle wywijasów.
𝑺𝒕𝒂𝒚 𝒘𝒊𝒍𝒅, 𝑴𝒐𝒐𝒏 𝒄𝒉𝒊𝒍𝒅... 🌕
  • 5 / / 0

Siema, jest sens pierwszy raz próbować MDMA samemu w domu np czy jednak na jakimś festiwalu itp (pomijając kwestie bezpieczeństwa), chodzi o same odczucia
  • 397 / 45 / 0

@nonexistent , Ja z doświadczenia powiem ci że wolałbym próbowa takich rzeczy w domu z bliskimi znajomymi niż gdzieś wśród ludzi, bo nie wiesz jak zareagujesz i czy nic nie odjebiesz :) A miałeś doświadczenie z innymi narkotykami tego typu? Ja bym ci radził zjeść w domu przy dobrej muzyczce i uwierz mi że MDMA nie jest tylko po to aby klepać godziny na parkiecie :D
  • 5 / / 0

@FAMAS1980 Dzięki za odp. Tylko trawka i raz kryształ, który nie wspominam za dobrze miedzy innymi właśnie dlatego, że brałem go nie wiedząc co to właściwie jest i z kilkoma obcymi osobami. Z charakteru jestem raczej introwertykiem, dlatego właśnie myślę, że w domu przy muzyczce najlepiej. Ciekawi mnie tylko czy to prawda, że pierwszy raz jest "magiczny" i nie da się go później powtórzyć, bo nie chciałbym po prostu go zmarnować.
  • 397 / 45 / 0

@nonexistent , tak, pierwszy raz zawsze jest magiczny, ale jak już miałeś do czynienia z kryształem to może być inaczej. Jeśli nie boisz się sam brać to próbuj w domu, ale pamiętaj żeby uważać tj. jak już dorwiesz temat to poszukaj na necie coś o tej pigule czyli ile jest MDMA w pigule, opinie na jej temat itp. bo może być silna, ale też słaba jeśli to będzie podróbka no i wiadomo pół tabsa na początek jak nie mniej, bo można mocno przegiąć i nie będzie fajnie :) Jak chcesz aby było jak najmniej skutków ubocznych to wiadomo jakieś izotoniki żebyś się nie odwadniał i lecisz z zabawą :D
  • 923 / 95 / 0
Awatar użytkownika
WRB
Kompetentny
Kompetentny

@nonexistent Mi osobiście emka kojarzy się w braniu jej w towarzystwie "bliskich" osób, ale chodzi o serio takie mocno zaufane i lubiane osoby, a nie wrzucanie z randomem spod sklepu. Zajebiście jest brać z drugą połówką również, polecam. Jeżeli nie masz takich osób to możesz też wrzucać samemu, parokrotnie zdarzyło mi się odlecieć samemu w domu, z muzyką i klimatem jak na dobrych rave'ach :D No pierwszy raz jest magiczny w chuj, najważniejsze to dobre nastawienie i chaps! Koniecznie opisz później jak było :mniam: lekkie zazdro.
Dum spiro, spero
contact: PW / czat / wickr-surespot: tentypwrb / tentypwrb@tutanota.com [NIE załatwiam/sprzedaje dragów]
ODPOWIEDZ
Posty: 6928 • Strona 689 z 693
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.