MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

• 31 / 4 / 0

Na pewno poleciał kawałek zęba, leć do stomatologa, musi Cię przyjąć z bólem.
  • 633 / 73 / 0

nie to niemozliwe, szczekoscisk nie wchodzi w gre bo zawsze mam maly. Mialem jzu wizyte, dalem prywatnie 250 ze zdjeciem szczeki calej. Zatrula zab, czekam na telefon ma jakos w lipcu dzialac dalej. To nie od MDMA.

Legalizacja – podstawowe założenia przepisów regulujących dostęp do marihuany dla dorosłych

...według Wolnych Konopi. Co sądzicie? Zachęcamy do uważnego przeczytania i rozważenia!

Dekryminalizacja psychodelików w Kaliforni

Przedczoraj, 1 Czerwca Senat stanu Kalifornia przegłosował ustawę SB 519, która legalizuje posiadanie i udostępnianie psychodelików, stosunkiem głosów 21 do 16. Po podpisaniu przez gubernatora wejdzie ona w życie, co zniesie sankcje karne za posiadanie i udostępnianie psychodelików.
  • 31 / 4 / 0

Nie potrzeba ogromnego szczękościsku by naruszyć zęba, który po cichu się psuł, nie dając wcześniej o sobie znać. Sama emka też znieczula, więc może był trochę większy niż go pamiętasz. Znam z autopsji, często zęby mnie bolały na drugi dzień.
  • 19 / / 0

Witam, witam i o zdrówko pytam :P
Mam MDMA w krysztale. Czy przed kreseczką ugnieść to, aż będzie z tego proszek czy do mini kryształków ? Które będzie mocniejsze ? Czytałem gdzieś w necie, że aplikacja donosowa w formie mini kryształków daje mocniejsze efekty od proszku. Jest to prawda ? Jeżeli to faktycznie prawda to proszę wytłumaczcie mi dlaczego kryształki są mocniejsze :) Dla mnie z mojego logicznego punktu myślenia to chyba proszek szybciej się wchłonie przez błonę śluzową, ale ja się tam nie znam na chemii, mogę się mylić :) Pozdro :)
  • 369 / 28 / 0

Im bardziej rozdrobniony tym więcej wchłonie śluzówka nosa. Nie polecam emki donosowo
  • 19 / / 0

Doustnie ?
  • 137 / 19 / 0

@Fiery225 jedna kreska jeszcze jak cię mogę, ale walić całą noc w nos MDMA to tragedia straszna. Smak i spływ jest tragiczny, nos piecze jak skur..... Jak chcesz żeby szybko weszło, to na samym początku możesz walnąć jedną nosem, a potem dorzucać normalnie doustnie. Ogólnie to MDMA wciągane przez kulfona nie daje też pełni efektów, jest takie wrażenie, że niby jest mocno, niby gniecie, ale czegoś brakuje.
  • 161 / 37 / 0

^up
Jak można walić MDMA w nochala całą noc, skoro działanie jest krótkie i za chwilę się wypłuczesz z serotoniny?
Z brakiem pełnych efektów się nie zgodzę - jest to samo tyle że mocniej.
Z kolejnością podania też się nie zgodzę - lepiej już połknąć jakąś bomkę i jak nie klepnie za godzinę to wtedy strzelić małego sniffa, niż dorzucać kolejną i czekać następne kilka kwadransów. Po za tym ciężko trafić z dobrą dawką donosowo bo łatwo można przesadzić i Cię zmiecie z planszy.
  • 847 / 81 / 0

30 czerwca 2021Fiery255 pisze:
Doustnie ?
Właśnie doustnie to prędzej. Donosowo odpada, bo szybko schodzi chyba, że masz dużo tego ;)
  • 1193 / 111 / 7

donosowo to się nie opłaca, szkoda towaru, jak już brać to tylko poprzez zjedzenie
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata