MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

• 1623 / 48 / 0

Czy kiedyś MDMA z DM też było takie tanie? Bo wiem że też kupowałem tanio, ale nw cteraz czy to tak już było czy wkońcu ten nowy sposób na robienie MDMA wynaleźli (bo coś takiego widziałem na hypku kiedyś) i dlatego tak tanio. 15zł za gram przy zakupie 5 g lol. Przecież czasami za pixe można dać dwie dychy
  • 35 / 11 / 0

@Fastriaxiar

Tak, znalazlem stronke gdzie jest po 5,6zl/1 przy 5

Wkrótce zapalimy sobie legalnie zioło? Posłanka mówi, dlaczego tym razem to może się udać

"Jak to policeman przeszukuje mnie? Przecież mam prawo nosić to, co chcę" – możliwe, że już niedługo teza z piosenki Jamala stanie się rzeczywistością. Przynajmniej jeśli chodzi o słynną zieloną używkę. Powstał Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany, na którego czele stanęła posłanka Beata Maciejewska. W wywiadzie DLA natemat.pl opowiedziała, jak dekryminalizacja zioła miałaby wyglądać w praktyce.

Rozbito gang, który sprzedał ponad 700 kg amfetaminy

Mazowieckie „pezety” Prokuratury Krajowej w Warszawie wespół z funkcjonariuszami CBŚP z Kielc rozpracowują gang, który zaopatrywał w narkotyki gangi z Warszawy, Grójca, Świebodzina, Zielonej Góry i Międzyzdrojów. Grupa specjalizowała się w handlu amfetaminą i prawdopodobnie dysponowała nawet kilkoma laboratoriami produkującymi „speed”.
  • 11 / / 0

Po jakim czacie wchodzi ema oralnie? Ponoć dłużej niż pixy.
  • 1623 / 48 / 0

Sprawdziłem i jest jednak nawet drożej. Gdzie po takiej cenie znalazłeś??? Ale to jest takie zajebiste, przecież z jednego grama masz 7 grubych pizd
  • 5 / / 0

Co uważacie na temat podawania kryształków PR? Osobiście lubię zarzucić najpierw doustnie 200mg, a kiedy zaczyna się chęć dorzutki, aplikuję kryształ ~150mg jak czopek, bez rozpuszczania. Wjeżdża 2x szybciej, delikatnie szczypie, kopie 2x mocniej i działa 2x krócej. Odkąd to odkryłem dorzucam zawsze w ten sposób i polecam, szybciej schodzi i można szybciej iść spać po zabawie.
  • 902 / 106 / 0

Ja na pewno nie ladowalbym nic w krysztale bezpośrednio pr. Ewentualnie roztwór.
  • 111 / 14 / 0

13 stycznia 2021Fastriaxiar pisze:
przecież z jednego grama masz 7 grubych pizd
7 zwykłych, grubych dwie %-D
  • 1623 / 48 / 0

Z tym ze grube pizdy nie mają sensu xD Niby pizda większą ale dopaminy już chyba więcej mózg nie jest w stanie wytworzyć
  • 66 / 3 / 0

Mka działa nie tyle na dopaminę, co serotoninę.
A to, czy mają sens to już kwestia indywidualna %-D

Swoją drogą, ktoś z was robił głębszy research dot. tego artykułu?
https://www.drugabuse.gov/publications/ ... s-on-brain

Wysokie dawki MDMA 2 razy dziennie przez 4 dni co prawda nie są tym samym, co okazjonalne zarzucenie molly, ale pokazane na tej grafice różnice (zachowujące się nawet 7 lat po wzięciu M), wyglądają alarmująco.
  • 1623 / 48 / 0

Raczej na odwrót, działa na serotoninę, a na dopaminę przecież pośrednio. Jak masz więcej przyjemności z takiej grubej pizdy z halucynacjami to spoko może mój mózg nie jest w stanie tego zdzierżyć xd
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 1932 uczestników Wejdź na czata