MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

• 1 / / 0

siemka, mam taki problem.
kupiłam jakieś dwa tygodnie temu ponoć MDMA, kryształ biało—przeźroczysty. teraz otworzyłem woreczek, a kryształ zmienił się na kolor wręcz kredy. cholernie biały i zero przezroczystości. wzięłam malutki okruszek do ust, tragicznie gorzkie. xD
powiedzcie, wam też powstawał taki nalot? nie wiem jak to ująć.
  • 20 / 1 / 0

Hej.. pierwsze zetknięcie z szaroprzezroczystym kryształem, z butów wywalało, 16 godz bez snu, choć była natruralna pora do zaśnięcia. Po 2 miesiącach to samo, może w mniejszej nieco dawce subtelnie zadziałało. W międzyczasie piguły które raz działają raz nie.. te same. Wróciłam do tego kryształu, trochę mniejsza dawka i było nawet fajnie.. jak mam w końcu dostać to co chcę..

scalono

Zmulają te mieszane. chyba miałam dostęp do takich, że przez chwilę działają stymulująco, a po chwili zasypia się jak dziecko. Zupełnie inaczej gdy trzymało mnie 24 h.

scalono
08 listopada 2020Analys33 pisze:
Chciałabym zapytac czy po MDMA jest normalne ze mężczyzna moze nie miec wzwodu?
Jesli chodzi o sama ochote to u kobiety az za dobrze, nic nie musi robic i szczytuje a facet choćby kobieta cala noc mu oralnie dogadzala nic nie drga? Ochota jest, efektow brak. Czy jest to normalne? Podobna sytuacja po Cocainie i amfetaminie.
Też jest ten kłopot... Tadalafil zero. Sildenafil trochę pomaga. Trochę to dobre słowo

scalono - surv

Szczękościsk.. do tego chętnie bym wróciła. Słabiutko działa podrabiany red bull. Czy to organizm się przyzwyczaja czy coś innego działa. Dyspozycja dnia? Pozdrawiam poszukujących

Uzależnieni od heroiny dostaną… heroinę

Rozdawanie heroiny uzależnionym od opiatów za darmo? Władze brytyjskich miast Glasgow i Middlesbrough w sierpniu zdecydowały o przedłużeniu programu pilotażowego o kolejny rok. I to wszystko przy poparciu lokalnej policji.

Z superszybkiej łodzi wyrzucili 2 tony haszyszu. Pościg za przemytnikami [WIDEO]

Policjanci z Hiszpanii zatrzymali pięć osób, które próbowały przemycić do kraju dwie tony haszyszu. Superszybka łódź została wypatrzona przez policjantów patrolujących przybrzeżne wody w okolicy Kartageny.
  • 16 / 1 / 0

Czy spotkał się ktoś z was kiedyś z MDMA w formie roztworu do nosa dozowanego w formie sprayu jak małe testery perfum. ? Mam takie coś u siebie i działanie tego trochę różni się od zwykłego MDMA w krysztale. Różnica polega na tym ze po psiknięciu sobie tego do nosa(najlepiej pol flakonika czy jak to tam nazwać na raz) przed jakieś 15 minut mocno wchodzi aż trzeba pochodzić wstać a potem mocno gniecie i niektórzy usypiali w trakcie tego gniotu. Jest bardzo gniecaca mniej speedujace nieraz się myśli ze praktycznie wgl to nie powoduje wystrzału tylko samo potężne gniecenie. Jakieś pomysły czy to może być MDMA czy coś o podobnym lecz trochę mocniejszym działaniu ?
  • 469 / 51 / 0

20 listopada 2020froggie6 pisze:
kupiłam jakieś dwa tygodnie temu (...) teraz otworzyłem woreczek
to chyba działa lepiej, niż oczekiwałaś/eś, skoro w międzyczasie doszło do takiej zmiany. pozazdrościć doświadczenia.
  • 5 / 1 / 0

@nezumi1 Daj spokój nigdy więcej takich podjazdów nie robie zmarnowany towar i nic więcej. Ale wielkimi krokami zbliża się weekendzi w szufladzie troche czarodziejki, kochanki jest więc będzie się działo :P
  • 152 / 52 / 0

@Hercules no myślę, że sprawdzone metody są najlepsze. I tak zawsze mogłeś wpaść na pomysł, żeby walić doodbytniczo
  • 59 / 3 / 0

20 listopada 2020Kamila666rr pisze:
Hej.. pierwsze zetknięcie z szaroprzezroczystym kryształem, z butów wywalało, 16 godz bez snu, choć była natruralna pora do zaśnięcia. Po 2 miesiącach to samo, może w mniejszej nieco dawce subtelnie zadziałało. W międzyczasie piguły które raz działają raz nie.. te same. Wróciłam do tego kryształu, trochę mniejsza dawka i było nawet fajnie.. jak mam w końcu dostać to co chcę..
nie żeby coś, ale MDMA nie działa 16h i nie powoduje bezsenności. większość raczej może zasnąć bez problemów te 4-5h od ostatniej dawki
  • 1 / / 0

Wiecie może [ cut - zakaz handlu na forum. Już drugi post tego typu od Ciebie odrzuciłem, leci warn \ DWE ]. Zgóry dziękuję za odpowiedź.
  • 1 / / 0

Mam pytanie. Wczoraj pierwszy raz brałem MDMA. Miałem 0.5 g kryształu i oddzieliłem 125mg przy wadze ciała równej 100kg. Nie poczułem kompletnie nic. Co poszło nie tak? Przyjąłem jest tak ze nalałem trochę wody do ust i wsypałem MDMA i wypiłem.
  • 84 / 11 / 0

@C00Lguy trochę za mało wziąłeś jak na 100kg masy.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 1759 uczestników Wejdź na czata