MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

Posty: 5903 Strona 571 z 591
Rejestracja: 2019
  • 4 / / 0

jak polecacie brać kryształ? zawinięcie w bletke i połknięcie to dobry pomysł?
Rejestracja: 2019
  • 292 / 45 / 0

Lepiej w kapsułkę taką jaką mają np. niektóre witaminy.

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

Miały być zdjęcia najbliższych, znaleźli MDMA

Funkcjonariuszom udało udaremnić przemyt narkotyków na teren Zakładu Karnego w Nowogardzie. Dwa woreczki z MDMA znaleziono w paczce razem z albumem fotograficznym. To już kolejny taki przypadek w ostatnim czasie.
Rejestracja: 2019
  • 142 / 27 / 0

02 czerwca 2020babushka pisze:
jak polecacie brać kryształ? zawinięcie w bletke i połknięcie to dobry pomysł?
Możesz wsypać do kapsułki żelatynowej jak kolega wyżej napisał, no ale nie oszukujmy się - to nie jest rzecz powszechnie występująca w domach :D Ja zawsze wsypuje do 1 warstwy chusteczki higienicznej, zawijam i odcinam pozostałości. Jak masz w 1 czy 2 kawałkach ten kryształ i nie jest jeszcze pokruszony to możesz od razu do gęby i przepić napojem.
Rejestracja: 2019
  • 292 / 45 / 0

@Muttley i wyobraź sobie, że ten kawałek kryształu przylepia Ci się do żołądka i go wyżera. No słaby pomysł :D
Rejestracja: 2018
  • 445 / 48 / 0

^ wyżre? skąd takie rewelacje?
Rejestracja: 2020
  • 5 / / 0

wielokrotnie jadłem kryształy bezpośrednio z wora w dawkach grubo przekraczających pół g w ciągu nocy i nie wypaliło mi żołądka. Emka to dość debilo odporna substancja. Nie polecam ofc bo zanik magii jest dość przykry ostatnio jadłem 4 miechy temu, ale zjem może za rok bo teraz to i tak nie ma sensu. Mogę zjeść 250mg na start i będę się czuł wyoutowany ale z euforii nici.
Rejestracja: 2016
  • 435 / 53 / 0

02 czerwca 2020YoungestFlexer pisze:
@Muttley i wyobraź sobie, że ten kawałek kryształu przylepia Ci się do żołądka i go wyżera. No słaby pomysł :D

%-D %-D %-D %-D lec karma
Rejestracja: 2019
  • 90 / 4 / 0

biorę emkę raz na kilka miesięcy(~3) raczej w małych dawkach 150-250, czy jakbym na specjalną okazję wziął jednorazowo 350mg to nic by się nie stało? i czy na takiej dawce można by ewentualnie z raz sobie dorzucić, żeby wydłużyć działanie?
edit: ważę ~95kg
Rejestracja: 2019
  • 292 / 45 / 0

Nic Ci się nie stanie, ale pytanie czy warto?

A co do mojego posta wyżej, to nie miałem oczywiście dosłownie wypalenia dziury na myśli, tylko moment e którym kryształ może przykleić się do ściany żołądka. A co wtedy się tam dzieje to wystarczy pomyśleć. @nanawacin
Rejestracja: 2014
  • 3237 / 371 / 0

@faltaderespeto Wręcz przeciwnie,nie jest debilooporny wystarczy poczytać forum,średnio co tydzień ktos sie pojawia przecpany po MDMA i to nie zawsze jakichs końskich dawkach a 1 razie z jedna piguła bo lykaja cale a nie muszę chyba pisać ze MDMA przeżywa swoje świetne lata i jest świetna jakość wszędzie,czy to ulica czy darknet.

@YoungestFlexer Na prawdę bym nie rzucał tego z taka pewnością,fakt na pewno prawdopodobieństwo że mu się coś stanie jest mniejsze niż to ze nic mu się nie stanie jednak jak wyżej to nie jest debilooporny drag a jedynie wiele osób powiela teorię ze MDMA to nieszkodliwy party drug.
Posty: 5903 Strona 571 z 591
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 1247 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości